Başlangıç Oyun Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

0
Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri
Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thives oyunu geniş bir oyuncu kitlesi ile en gelişmiş olan korsan oyunları arasında yer alır. Oyun keyfini daha heyecanlı hale getirmek için oyunculara bazı sistem gereksinimlerinin sağlanması ihtiyacı doğmuştur. 2017 yılında Sea of Thieves oyununun dağıtımı Microsoft aracılığı ile yapılmıştır. Xbox tanıtımını yapmış ve oyuncuların en çok tercih ettiği aksiyon oyunları arasında yerini almıştır.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Xbox One satın alan pek çok kullanıcıya oyun verildi ve korsan yaşantısının yakından izlenilmesine yardımcı olmuştur. Tüm dünyada oyuncuları etkisi altına alan Sea of Thives oyunu Rare tarafından geliştirilmiştir. Hemen hemen her bilgisayarda oynanabilen oyunu daha kaliteli oynayabilmek için Sea of Thieves sistem gereksinimleri önerileri bulunmaktadır.

Ekran boyutları 1920x1080p olan bir monitör net bir görüntü ile oyun oynamanıza yardımcı olur. Oyuncuların gemi savaşları ve gemi sürme mekanikleri ile oynayabileceği oyunda yeni adaların keşfedilmesi ile sürece devam edilir. Oyunda kurduğunuz takım ile daha önce batmış olan gemilerin ve adaların keşfini yapabilme imkanı bulunur. NVIDIA GeForce GTX 770 olan ekran kartının kullanılması önerilir. Alternatif olarak ise AMD Radeon R9 380x ekran kartlarının kullanımı Sea of Thieves oyunu için önerilir.

Korsan Oyunu

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda ve 8 GB RAM bellek özelliğini taşıyan bilgisayarlar ile oynanması halinde oyunculara avantaj sağlar. 50 GB kullanılabilir alanı olan bilgisayarlarda oynanması ise kasmaların ve saklama alanı sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Oyuncular eski sürümlü bilgisayarlar ile oyunu oynarken daha düşük kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilir.

Sea of Thieves oyunu görsel efektleri ile takım oyuncularının kaliteli şekilde dünyayı dolaşması amacıyla oyunu oynamasına imkan sağlar. Oyunu oynamak isteyen kişilerin ilk önce sahip olduğu bilgisayarların özelliklerinin uygunluğu kontrol edilmelidir. Sistem gereksinimleri uygun olan bilgisayara oyunu indirerek kaliteli olarak oynama şansı bulunur.

Sea of Thieves Hangi Bilgisayarlarda Oynanabilir?

Sea sistem gereksinimlerinin sağlanması ile oyuncuların oyunu bilgisayarlarına indirmesi mümkün olabilir. Bu nedenle indirme işlemlerine geçilmeden önce bilgisayarın özellikleri ile gereksinimleri uygunluğu karşılaştırılmalıdır. Sea of thieves minimum sistem gereksinimleri özellikler şu şekildedir:

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • Bilgisayarınız işlemcilerinin Intel Q9450 2,6 GHz özellerine sahip olması gerekir. Bir diğer seçenek ise işlemcinin AMD Phenom 2 X6 3,3 GHz özelliklerine sahip olması önerilir.
  • İşletim sistemi için Windows 10 ve 64 bit olması lazımdır.
  • Bellek alanının minimum 4 GB RAM olması önerilir.
  • Ekran kartı için NVDİA GeForce GTX 650 önerilir ve AMD Radeon 7750 sunulan ekran kartı önerileri arasında yer alır.
  • Bilgisayarlarınız directX özelliklerinin Sürüm 11 ile uyumlu olması lazımdır.
  • DirectX ile uygun olan ses sistemlerine sahip olunması gerekir.
  • Kaliteli bir internet bağlantısına sahip olunmalıdır.
Göz alıcı grafikler

Sıralanan sistem gereksinimleri Sea of Thieves oyunu için minimum olarak sağlanması gereken özelliklerdir. Daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek isteyen kişilerin ise Windows 10 işletim sistemi önerilir. Özellikle belleği 8 GB RAM özelliğine sahip olan bilgisayarlarda oyun daha keyifli hale gelecektir.

Sea of Thieves Oyunu

Sea of Thieves oyunu ile takımınızın kurulması eşliğinde keyifli bir oyun süreci geçirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan sistem özelliklerinin sağlanması ile aksiyon oyunları arasında bulunan ünlü oyuna sahip olabilirsiniz. Takımınızla oynadığınız oyunlar ile yeni keşfettiğiniz tüm adaları ve savaşların videolarını çekebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunarak diğer oyunculara taktik oluşturma imkanı verebilirsiniz. Giderek güçlendirdiğiniz imparatorluğunuzda Sea of Thieves sistem gereksinimleri için uygun özellikleri sağlayarak daha kaliteli olan bir oyun sürecini deneyimleyebilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini görmek için aşağıdaki ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz:

İçeriği Değerlendir

İlk yorumu sen yap!

Ne düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Adınızı Girin!

Exit mobile version