FIFA 2020 Sistem Gereksinimleri – Donanım Özellikleri

Futbol meraklılarının severek tercih ettiği oyunlardan biri olan FIFA serisi, bir EA firması oyunudur. Yeni güncellemeleri ile uzun zamandır beklenen FIFA 2020 ise kullanıcıların beklentilerini karşılayarak kısa zaman içerisinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmıştır. FIFA 2020, Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox ve PC için kullanıma hazır durumdadır. Son yıllarda piyasaya sürülen serilerinde olduğu gibi, FIFA 2020’de de Ultimate Team kullanılmaktadır. Oyuncular bu yapı sayesinde paket açabilmekte, en iyi kadroyu oluşturabilmektedir. FIFA 2020’nin en büyük yeniliklerinden birinin Ultimate Team içerisinde bulunan günlük ve haftalık görevler olduğu söylenebilir. Tüm özellikleri ile bu oyunu oynamak için Fifa 2020 sistem gereksinimleri karşılanıyor olmalıdır.

FIFA 2020 Sistem Gereksinimleri - Donanım Özellikleri
FIFA 2020 Sistem Gereksinimleri – Donanım Özellikleri

Bu görevler sayesinde kazanılan tecrübe puanı, seviye atlamaya ve ödül kazanmaya yardımcı olmaktadır. Ödüller ise oyuncu seçimi, paketler ve kulüp özelleştirme gibi haklardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Ultimate Team içerisinde de dostluk maçları özelliği kullanılmaya başlandı. FIFA 2020’nin en yeni özellikleri nelerdir? Oyunu profesyonel bir şekilde oynamak için ihtiyaç duyulan FIFA 2020 sistem gereksinimleri nelerdir? Yazımızda hepsini siz değerli okuyucularımız için derledik.

Fifa 2020 Sistem Gereksinimleri;

FIFA 2020, kullanıcılarının beklentilerini karşılayan özelliklerle piyasaya giriş yaptı. Tanınmış, ideal oyunculardan oluşan 15 kişilik bir ekip daha oyuna katıldı. Bu ünlü isimler arasında Didier Drogba, Kaka, Zinedine Zidane ve Andrea Pirlo gibi isimler bulunmakta. Bir diğer beğenilen özelliği ise Volta Futbolu oldu. FIFA Street’in devamı olarak görülen bu özellik dünyanın önemli yerlerinde yer alan 17 farklı futbol sahasında oynayabilme gibi bir şans tanıyor.

FIFA 2020 önerilen sistem gereksinimleri
FIFA 2020 önerilen sistem gereksinimleri

En çok tercih edilen yerler arasında Meksika, Tokyo ve Londra gibi yerler bulunmaktadır. Volta modunda, oyuncuların istedikleri gibi hazırlanabilecekleri geniş bir kıyafet skalası bulunuyor. Yeni özellikler açmak için ise oyuncuların farklı maçlarda üstün performans göstererek beceri puanı kazanması gerekiyor. Aynı zamanda, Volta Futbol içerisinde kendisine ait bir hikaye de yer alıyor. Kariyer Modu ise beğenilen bir diğer özellik oldu. Burada oyunculara tavsiyeler verme, sohbet etme, menajerin görüntüsünü kişiselleştirme, basın toplantısı yapabilme gibi haklarımız bulunuyor.

Oynanış özelliklerine bakıldığında da ufak ama etkili dokunuşlar eklenildiği söylenilebilir. ‘Slalom dribling’ adı verilen çevik bir hareketle enfes vuruşlar yapabilmek mümkün görünüyor. Aynı zamanda savunma pozisyonu dengesi iyi bir şekilde ayarlanarak, aktif temaslı mücadele sistemi başarıyla gerçekleştirilmeye başlanmış. Hareket eden topun görüntüsüne kadar her şey daha gerçekçi bir durumda. Yeni şut açıları ile oyunculara daha gerçek, daha sağlam paslar sağlamış. Peki FIFA 2020 minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

FIFA 2020 Minimum sistem gereksinimleri
FIFA 2020 Minimum sistem gereksinimleri

FIFA 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD Phenom II X4 965
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  • RAM: 6 GB kullanılabilir bellek
  • Gerekli Depolama Alanı: 50 GB sabit disk alanı gereklidir.
FIFA 2020
FIFA 2020

FIFA 2020 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit.
  • İşlemci: Intel Core i5-3550 veya AMD FX 8150
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X
  • RAM: 8 GB kullanılabilir bellek
  • Gerekli Depolama Alanı: 50 GB sabit disk alanı gereklidir.

Yapay zeka savunması ve futbol zekası gibi yeni özellikleriyle FIFA 2020, futbol tutkunlarının sonunda istediği formata kavuştu. Playstation 4, Xbox ya da PC için fiyatları değişken bir durumda olan FIFA 2020, geniş kullanıcı kitlesi tarafından popülerliğini yitirmeden satın alınmaya devam ediyor. Eğer siz de bir futbol tutkunuysanız, sokak futbolu ruhunu arıyorsanız ve gerçekçi bir mücadele istiyorsanız yeni özellikleri ile FIFA 2020 tam sizlere göre olacaktır. Futbol oyunları ve merak ettiğiniz diğer oyunların sistem gereksinimleri için sitemize göz atmayı unutmayın.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini görmek için aşağıdaki ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın