Pes 2017 Sistem Gereksinimleri - PES 17
Oyun, PC Oyunları, PlayStation, XBox

Pes 2017 Sistem Gereksinimleri – PES 17

Açılımı Pro Evolution Soccer olan 2017 olan Pes 2017, bu video oyun serisinin 16. sürümüdür. İlk olarak 13 Eylül 2017’de çıkmıştır. Pes Productions tarafından geliştirilen oyun, The Game En İyi Spor / Yarış Oyunu Ödülü ve Satellite En İyi Spor / Yarış Oyunu Ödülü için aday gösterilmiştir. Bir futbol oyunu olan Pes 2017, tek oyunculu ya da çoklu oyunculu olarak oynanmaktadır. Gerçekçilik özelliği ile arkadaşlarınızla gerçekten bir futbol maçı yapıyormuşsunuz hissi veren bu oyun, dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Gelişmiş talimatları ve pek çok yeni özelliği ile video oyun severlerin en çok tercih ettiği oyun türüdür. Fakat her video oyunda olduğu gibi Pes 2017’de de güncellemeler ve sistem gereksinimleri ihtiyaçları vardır.

Pes 2017 Sistem Gereksinimleri - PES 17
Pes 2017 Sistem Gereksinimleri – PES 17

Pes 2017 Sistem Gereksinimleri

Oyun bilgisayarları her oyunu aynı kalitede çalıştıramayabilir. Buna bağlı olarak da her uygulama, program ve oyun için sürekli olarak güncellemeler ve sistem gereksinimleri ihtiyaçları vardır. Özellikle video oyunlarında sistem gereksinimleri oldukça önemlidir. Çünkü yetersiz bir sistem oyun sırasında takılmalara sebep olur. Bu da oyun oynama kalitesinin düşmesine neden olur. Pes 2017 de güncellemelere ve sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan video oyunlarından birisidir. İyi bir oyun deneyimi için belirli yazılım ve donanımlar vardır. Bu oyunda sürekli bir hareketlilik ve yoğunluk olduğundan dolayı yetersiz bir sistem gereksinimi oyun sırasında takılmalara ya da oyunun durmasına yol açar. Buna bağlı olarak da Pes 2017 için minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri vardır.

Pes 2017 Minimum Sistem Gereksinimleri
Pes 2017 Minimum Sistem Gereksinimleri

Pes 2017 Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri, gerekli olan en az seviyede yazılım ve donanım ihtiyacına denmektedir. Yani bir uygulama, program ya da oyunun bilgisayarda çalışması için gerekebilecek sistem gereksinimidir. Pes 2017 için de bir takım güncellemeler ve sistem gereksinimleri vardır. Pes 2017 kalabalık oyuncularla oynan bir oyun olduğundan dolayı herhangi bir hareketlenme ya da yoğunluk olduğu zaman bu sistem gereksinimi ile oyun oynanabilirken herhangi bir sorun ya da takılma olmaz diyemeyiz. Pes 2017 minimum sistem gereksinimleri şu şekilde belirtilmiştir;

 • İşletim Sistemi:  Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz / AMD Athlon Ⅱ X2 240
 • RAM: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000
 • Gerekli Depolama Alanı: 9 GB
 • DirectX: Version 9.0c
Pes 2017 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Pes 2017 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Pes 2017 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri, bir uygulama, program ya da oyun için uygun görülen en iyi sistem gereksinimidir. Önerilen sistem gereksinimleri sayesinde uygun yazılım ve donanım ile bu video oyunun bilgisayarda herhangi bir yoğunluk ya da hareketlenme sırasında sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Buna bağlı olarak da uygulama ya da oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için önerilen sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulur. Pes 2017 için de birtakım güncellemeler ve sistem gereksinimleri vardır. Pes 2017 önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde belirtilmiştir;

 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core i3 530 / AMD Phenom Ⅱ X4 925
 • RAM: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics
 • Gerekli Depolama Alanı: 9 GB
 • DirectX: Version 9.0c
PES 2017 - PES 17
PES 2017 – PES 17

PES 2017 oyunu için önerilen sistem gereksinimleri, sizlerin en az sorun ile oyunu oynamanıza fayda sağlar. Mevcut özelliklere sahip bir cihaza sahipseniz oyunun heyecanına kendinizi kaptırabilir ve en az sorun ile zevki tadabilirsiniz.

PES 2017’nin yanı sıra pek çok güzel oyunu bilgisayarınızda bulundurmak ve sıkıldığınız zamanlarda oynamak isteyebilirsiniz. Diğer oyunlar için de oluşturmuş olduğumuz sistem gereksinimleri içeriklerimizi inceleyerek hangi oyunları bilgisayarınızda oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini görmek için aşağıdaki ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.