Fifa 17 Sistem Gereksinimleri – FIFA 2017

Futbol seven kişilerin severek oynadığı ve her yıl yeni bir versiyonunun çıktığı FİFA oyununun 2017 yılında çıkan sürümü hakkında bazı bilgileri sizler için derledik. Öncelikle FİFA 2017 ile bu oyunun diğer alt sürümlerine göre futbol oynamaktan daha çok zevk alacaksınız. Oyunun resmi yapımcısı olan EA Sports her yıl oyunu geliştirerek daha çok zevk almanızı sağlamaktadır. Oyundan daha çok zevk almanız için de gerekli olan sistem gereksinimlerini açıklayarak bu oyunu sevenleri bilgilendirmişlerdir. Peki, bu sistem gereksinimleri oyun oynamak için neden gerekli oluyor? Sistem gereksinimlerini bilmeden bu oyunu indirmek doğru olur mu? Bu soruların cevapları bu yazımızda mevcuttur. Fifa 17 sistem gereksinimleri hakkında detayları iletmeye başlayalım…

Fifa 17 Sistem Gereksinimleri - FIFA 2017
Fifa 17 Sistem Gereksinimleri – FIFA 2017

Büyük bir zevkle oynanan FİFA 2017 oyununun sistem gereksinimleri neler diye bakarak bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldıramayacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Oyun oynarken hiç kimse oyunun kasmasını istemeyeceği için oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimleri hakkındaki bilgileri öğrenmeniz gerekir. Bu yüzden sizler için FİFA 2017 oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini bu yazımızda paylaşacağız. FİFA 2017’nin sistem gereksinimlerini öğrenmek için doğru sitedesiniz. Önce bu bilgileri okuyun daha sonra oyununuzu indirip zevkle oynayın.

Fifa 17 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Bilgisayarınızın FİFA 2017 oyununu kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmek için bilgisayarınız hakkında bazı bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Ekran kartı, işlemcisi ya da RAM’i gibi birçok bileşeni hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu özellikler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bilgisayarınızın FİFA 2017 oyunu için istenilen minimum ve önerilen sistem gereksinimleri için yeterli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Oyun oynarken kasmalar yüzünden hayal kırıklıkları yaşayıp sinirlenmemeniz için sistem gereksinimlerini dikkate almanız gerekmektedir. Sistem gereksinimleri hakkındaki bilgilere baktıktan sonra bilgisayarınızın özelliklerini de düşünerek FİFA 2017 indirip oynamaya karar verebilirsiniz. FİFA 2017 için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

Fifa 17 Minimum Sistem Gereksinimleri
Fifa 17 Minimum Sistem Gereksinimleri

Fifa 17 Minimum Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, Windows 8,1 veya Windows 10 işletim sistemi,
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 3,1 GHz ya da AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz,
 • RAM: 8 GB RAM,
 • Gerekli Depolama Alanı: 50 GB kullanılabilir depolama alanı,
 • DirectX: DirectX 11 ile uyumlu sistem,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 veya AMD Radeon R7 260 ekran kartı olması gerekir.

Fifa 17 Önerilen Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, Windows 8,1 veya Windows 10 işletim sistemi,
 • İşlemci: Intel i5-3550K 3,40 GHz ya da AMD FX 8150 3,6 GHz,
 • RAM: 8 GB RAM,
 • Gerekli Depolama Alanı: 50 GB kullanılabilir depolama alanı,
 • DirectX: DirectX 11 ile uyumlu sistem,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon R9 270 ekran kartı olması gerekir.
Fifa 17 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Fifa 17 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri sayesinde FİFA 2017 oyununu oynarken daha çok keyif alabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Önerilen oyun sistemleri FİFA 2017 için aynı zamanda maksimum sistem gereksinimleri de olmaktadır.

FİFA 2017 Oyunu Günümüzde Halen Oynanıyor!

Ülkemizde ve dünyada birçok kişi tarafından sevilerek oynanan FİFA 2017’yi en iyi şekilde oynamak tamamen sizlerin elinde. FİFA oyununun diğer sürümleri hakkındaki sistem gereksinimlerine doğru bir şekilde ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sadece FİFA değil aynı zamanda diğer futbol ya da savaş oyunları hakkındaki bilgileri öğrenmek için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Oyunlar için gerekli olan sistem gereksinimlerine ulaşarak oyunu indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

FIFA 2017
FIFA 2017

Sitemizde her zaman en doğru ve en güncel bilgiler mevcuttur. Birçok oyun hakkında doğru bilgilere ulaşabilmeniz için 7/24 sizlere hizmet veren sitemizi her zaman takip edebilirsiniz. Oyun oynamaya başlamadan önce oyun hakkında sitemizdeki bilgileri öğrenerek daha çok keyif alabilirsiniz. Keyifli oyunlar oynayabilmeniz için her zaman hizmetinizdeyiz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini görmek için aşağıdaki ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın