Başlangıç Sosyal Medya “İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik”

“İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik”

69

İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik hatası birkaç gündür pek çok instagram kullanıcısının yaşadığı sorun. Bir anda ekranda beliren şifre yenileme uyarısının nasıl çözülebileceği hakkında bazı bilgiler vermek için bu içeriği hazırladık. Öncelikle daha detaylı bilgi almak için Instagram Hesap Kurtarma Yöntemleri & Hesabınızı Geri Almanın Yolları başlıklı içeriğimizi inceleyerek erişimini kaybettiğiniz hesaplarınızı nasıl geri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

instagram
instagram

“İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik” Uyarısı / Hatası

Pek çok hesap son 24 saat içinde bu uyarı sebebi ile pasif duruma getirildi. Instagram ekibi bu hatanın neyden kaynaklandığını açıklamasa da bundan etkilenen hesapları inceleyerek ortak noktalarını bulmak ve buna göre çözüm üretmek gerekiyor. Böyle bir hataya neyin sebep olabileceğini birkaç başlık ile inceleyelim;

İzin Verilen Uygulamalar

Hesabınıza erişmeye hakkı olan uygulamalar bu hata ile karşılaşmanıza sebep olabilir. İzin verilen uygulamaların hepsi masum değildir. Özellikle postegro, lulu app, instagram plus gibi uygulamalara Instagram erişim izni verildiği için bu gibi sorunlar yaşanmaktadır. Büyük uygulamalar bu tür sorunlara sebep olacak işlem yapmasa da bazı uygulamalar bu hataya sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için izin verilen uygulamalara iyi karar verilmeli ve gerekmedikçe uygulamalara izin verilmemelidir.

Giriş Yapılan Telefon ve Bilgisayarlar

Eğer hesabınıza sürekli farklı cihazlardan ve ağlardan giriş yapıyorsanız bunun anormal olduğu düşünülebilir. Instagram’ın güvenlik önlemleri, hesabınızın başkasının eline geçmesini engellemek için düzenli olarak güncelleniyor. Son yapılan güncelleme ile İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik gibi uyarıların gelmesi her ne kadar muhtemel olsa da oldukça can sıkıcı. Bu gibi hataların önüne geçmek için hesabınıza sürekli aynı cihazdan giriş yapmaya çalışmalısınız.

Her seferinde farklı bilgisayar ve telefondan giriş yaptığınızda Instagram bunu bir sorun olarak alıp şifre yenileme işlemi gerçekleştirebilir.

Güncel Olmayan Bilgiler

Güncel olmayan Instagram hesap bilgileri en riskli durumlardan biridir. Eğer telefon numaranız ve E-Posta adresiniz güncel değilse hesabınızı kurtarmanın bir yolunu bulamayabilirsiniz. Hesabınızı sadece şimdi değil her zaman olası durumlara karşı koruma altına almak için hesabınıza ait bilgilerinizin güncel ve güvende olması gerekir.

E-Posta adresinizin güncel olması hesabınızın parolasını sıfırlayabileceğiniz anlamına gelir. Fakat güncel olmayan bir e-posta adresine sahipseniz, parola sıfırlama talebi gönderdiğinizde hesaba erişemediğiniz için erişim sağlayamazsınız ve parolanızı sıfırlayamazsınız. Aynı şekilde bu hesabın güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir. Eğer kötü niyetli kişiler e-posta adresinizi ele geçirir ise Instagram hesabınızı da ele geçirebilir. Bunun için eposta adresinizin güncel ve güvenli olduğuna emin olmanız gerekiyor.

İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik
İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik

Cep telefon numaranızı Instagram hesabınıza bağladığınızda bu numaranın güncel ve sizde olduğundan emin olmalısınız. Eski bir numaranız var ise yenisi ile değiştirmeniz şart. Eğer eski numaranızı kullanan bir Instagram hesabınız var ise gerektiğinde bu numaraya erişemeyeceğiniz için bu hesaba erişiminiz iptal olabilir. Bu yüzden numaranızın güncel olması ve güncel kalması gerekiyor.

Her iki durumda da güncel olmayan bilgiler olası durumlarda kullanılamayacağı için güvenlik zafiyeti oluşturuyor. Instagram hesabının güvende olmasını sağlamak için cep telefon numaranızı bağlamalı ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı açmalısınız. Daha fazla bilgi almak için İnternette Güvende Olmanın 14 Yolu başlıklı içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu Hata Nasıl Çözülebilir?

“İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik” sorunu ile karşılaşıldığında ilk olarak parola sıfırlaması denenmelidir. Parola sıfırlama bağlantısı E-Posta adresinize gelmiyor ise Cep telefonu ile parola sıfırlamayı denemeniz gerekiyor. Eğer cep telefonunuza da herhangi bir erişim yöntemi gelmiyor ise instagram destek ekibine ulaşmanız gerekiyor. Bu sorunu yaşayan binlerce kişiden biri olduğunuzu unutmayın. Mutlaka diğer kişiler ile bir ortak noktanız olduğunu da bilmenizde fayda var.

Hesabınız ile ilgili detaylı bilgiyi yorumlarda belirtirseniz belki bir çözüm üretebiliriz. Bu yüzden lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin. Yorumlara olabildiğince hızlı ve yapıcı yanıt vermeye çalışıyoruz. Yorum dışında iletişime geçip yardım isteyen kişilere maalesef yardımcı olamıyoruz.

Instagram’dan bir giriş bağlantısı talep etme

Hesabın size ait olduğunu doğrulamamıza yardımcı olmak için e-posta adresinize veya telefon numaranıza bir giriş bağlantısı göndermemizi isteyebilirsiniz.

Giriş bağlantısı istemek için:

 1. Giriş ekranında Giriş yapmayla ilgili yardım al (Android) veya Şifreni mi unuttun? (iPhone) seçeneğine dokunun.
 2. Hesabınızla ilişkili kullanıcı adını, e-posta adresini veya telefon numarasını girin ve ardından İleri‘ye dokunun. Not: Hesabınızla ilişkili kullanıcı adını, e-posta adresini veya telefon numarasını bilmiyorsanız İleri düğmesinin altındaki Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin.
 3. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı seçin ve ardından Giriş Bağlantısı Gönder‘e dokunun.
 4. E-postanızdaki veya kısa mesajınızdaki (SMS) giriş bağlantısına tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin.

Instagram’dan bir güvenlik kodu veya destek talep etme

Size gönderdiğimiz giriş bağlantısıyla hesabınızı geri alamıyorsanız bizden destek talep edebilirsiniz.

Instagram’dan destek talep etmek için:

Android’de:

 1. Giriş ekranında Giriş Yap kısmı altında Giriş yapmayla ilgili yardım al seçeneğine dokunun.
 2. Hesabınızla ilişkili kullanıcı adını, e-posta adresini veya telefon numarasını girin ve ardından Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun. Birden fazla Instagram hesabınız varsa ilk olarak giriş yapma konusunda sorun yaşadığınız hesabı seçmeniz ve ardından talimatları izlemeniz gerektiğini aklınızda bulundurun.
 3. Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.
 4. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı seçin ve ardından Güvenlik Kodu Gönder‘e dokunun.
 5. Bir güvenlik kodu almazsanız Güvenlik Kodu Gönder kısmında Bu e-posta adresine veya telefon numarasına erişemiyorum‘a dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

iPhone’da:

 1. Giriş bağlantısı ekranında Giriş Bağlantısı Gönder kısmında Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı seçin ve ardından Güvenlik Kodu Gönder‘e dokunun.
 2. Bir güvenlik kodu almazsanız Güvenlik Kodu Gönder kısmında Bu e-posta adresine veya telefon numarasına erişemiyorum‘a dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun. Talebinizi gönderdikten sonra sıradaki adımlar için Instagram’dan bir e-posta alacaksınız.

Kimliğinizi doğrulayın

Destek talebinizi gönderdikten sonra Facebook’un Destek Ekibi’nden kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olmanızı isteyen bir otomatik yanıt e-postası almanız gerekir. Sizden aşağıdakilerden biri veya her ikisi birden istenebilir:

 • Size gönderdiğimiz kodun el yazısıyla yazıldığı bir kağıdı tutarken çekilmiş bir fotoğrafınız.
 • Kaydolduğunuz e-posta adresi veya telefon numarası ve kaydolurken kullandığınız cihaz türü (ör. iPhone, Android, iPad, diğer).

Güncelleme #2

Instagram’a kayıtlı olduğunuz telefon numarası ile yeni bir instagram hesabı açmayı deneyin. Bu hesabı açınca mevcut hesabınızın iki aşamalı doğrulama özelliği devre dışı kalacak. Bunun için sırası ile şu işlemleri yerine getirin;

 • Instagram uygulamasına girin,
 • Mevcut hesaplardan çıkış yapıp yeni bir hesap oluşturun fakat mevcut hesabınızın telefon numarası ile kayıt olun.
 • Hesaba giriş yaptıktan sonra çıkış yapın ve giriş yapmak için yardım al’a tıklayın.
 • Telefonunuza gelen bağlantı ile yeni açtığınız hesaba giriş yapın.
 • Bu hesaptan numaranızı silin, tekrar çıkış yapın ve hesabı kaydetmeyin. Hesabı çıkarken kaydederseniz sorun çıkabilir.
 • Çıkış yaptıktan sonra erişemediğiniz Instagram hesabınızın kullanıcı adını yazın ve şifre sıfırlamak için yardım al’ı tıklayın. SMS gelirse hesabınıza erişip tekrar numaranızı doğrulayın. SMS gelmez ise e-posta ile yardım almayı deneyin.

Hesabın içindeki numara ve iki faktörlü kimlik doğrulama bir hatadan dolayı çalışmıyor ve bug’da kalmış olabilir. Bunu bypass etmenin yolu geçerli numara ile farklı bir hesap açmak. Bunu yaptığımızda eski hesabımıza E-Posta ya da SMS ile erişmek mümkün olabilir. Bug’a sebep olan güncelleme geri alınana kadar bu içeriği güncelleyip yeni çözümler üreteceğiz. Takipte kalın…

69 Yorum

 1. Merhaba, instagram hesabımı dondurduktan 8 gün sonrasında hesabımı aktifleştirmek istedim fakat güvenlik nedeni ile şifremin yenilendiğinin bildirisi geldi ve şifremi yenilemem için eposta adresime şifre yenile linki geldi ona tıkladıgımda hesap bulunamadı deniyor. Üzerine ben instagrama dilekçe gönderdim ve bana kod geldi o kodla birlikte ben fotoğrafımı çekip attım 18 Nisanda fakat hâlâ bir dönüş sağlanmadı ben yine dilekçe gönderdim 3 tane link koymussunuz hesabımın yeniden açılması için onları doldurdum. Sizin burdaki linke instagram ekibine durumumu yazdım ama hâlâ bir sonuç yok benim ne yapmam gerekiyor.

  • bu durumda beklemeniz gerekiyor. 2 milyar kullanıcı var ve milyonlarca kişi aynı sorunu yaşıyor. Bu yüzden talepler sırası ile işleme alınıyor ve gecikme yaşanıyor. Özellikle COVID-19 dönemlerinde.

    • Bu tür destek sistemlerinde başkalarının hakkını yemeyin diye birden fazla talep göndermeniz engellenir. Son gönderdiğiniz talep sırası ile işleme alınırsınız. Yani her bir gönderdiğiniz sonraki talep, öncekinin sırasını daha da sonlara çeker. Bu sayede sıralamada birden fazla yer kapmamış olursunuz. Adil bir sistemdir. Maalesef sıranızı beklemek zorundasınız.

     • Merhaba bana mesaj gelmiz;
      Hesabınız Instagram Topluluk Kuralları’na uymadığınız için kapatılmış olup hesabınızı yeniden etkinleştirmemiz mümkün değildir. Bunu diyor fakat ben topluluk kurallarını uymayacak bir paylaşımda bulunmadın. Benim ne yapmam gerekiyor şimdi

 2. Hocm iyi çalışmalar birkaç gün önce kuralları ihlal ettiğim gerekçesiyle hesabım kapatılmış. Mail adresime ise şifremi yenilemem için bağlantı gönderildi bağlantıya tıklayınca kullanıcı bulunamadı diye uyarı alıyorum yani şuan hesabım kapalı görünüyor gerekli başvuruları yaptım mail yoluyla ama halen bi dönüş yapılmadı

 3. Merhaba,
  İnstagram hesabımı 1 günlüğüne dondurmuştum fakat İnstagram mail atmış hesabınız güvende değil diye şuanda şifrem doğru mail ve telefonuma onay kodu ve şifre yenileme bağlantı linki geliyor fakat hesabıma yine de giriş yapamıyorum bu konuyla ilgili ne yapabilirim ?

 4. Hocam merhaba, ben bi ara instagramımı geçici olarak dondurmuştum ve o sırada instagramın hesapları kapatma olayı gerçekleşti. Ben hesabımın şifresini yenilemek için giriş bağlantısı gönderiyorum e postama geliyor fakat linke tıkladığımda kullanıcı bulunamadı diyor. Bunun için ne gibi bir yol izleyebilirim, hesabim dondurulmuşken böyle bir olay gerçekleştiği için açamıyorum şuan.

 5. Merhaba Instagram hesabimi dondurmustum şimdi giriş yapamıyorum güvenlik için şifre yeniledik diye bildirim geliyor e postaya gelen şifre yenileme işe yaramıyor lütfen bana yardım edin

 6. Merhaba. İki faktörlü kimlik doğrulama koduma ulaşamıyordum. #guncelleme2 başlıklı talimatı yaptım fakat sms e gelen onay kodunu girdim ve tekrar doğrulama kodu istedi. Mail ile ilerleyeyim dedim bu sefer de mail gelmedi. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

 7. merhaba hesabıma şifrem doğru olmasına rağmen cep numarama doprulama kodu gönderme yapıp korumak amaçlı şifrem gelmiyor okdar uğraştım sonuç alamadım numara aynı numram çalıntı gibi bişi de olmadı şifre sms olarak gelmiyor yardımcı olurmusunuz

 8. Merhaba. Ben de instagram hesabımda bu sorunu yaşıyorum yaklaşık 1 ay önce instagram hesabımı geçici olarak kapatmıştım. Geçen hafta açmaya çalıştım ve bu hatayı verdi. Şifre yenileme kodunu hem e postamdan hem de telefonumdan kullandım. Ama ikisinde de linke tıklayınca açılan şifre yenileme ekranında kullanıcı bulunamadı yazıyır ve giremiyorum. Aynı şeyi instagram uygulamasında değilde tarayıcıda da denedim ama orda da error verdi. Hesabım silinmiş mi oluyor? Eğer silindiyse geri alabilir miyim lütfen yardım edin

  • bu sorunu sizin gibi binlerce kişi yaşıyor ve Instagram ne destek konusunda ne de sorunun çözümü konusunda olumlu bir güncelleme yayınlamış değil. Tek umudumuz gelecek güncelleme ile bu sorunun çözülecek olması. Kesin ve net bir bilgi aldığımızda konularımızı güncelleyeceğiz.

   • Az önce instagram destek geri dönüş yaptı ve hesabımı geri aldım. Eğer aynı sorunu yaşayan birisi olursa sadece kimliğini doğrulamak için fotoğraf gönderip beklemesi yeterliymiş. Desteğiniz için çok teşekkürler

 9. Mrb Instagram hesabım çalındı telefon numarası ve diğer bilgilerim değiştirilmiş şifre yenileme maili alıyorum ama doğrulama kodu istiyor mail adresime ve telefonuma kod gelmiyor destek ekibine yazdım bana gelen msjdaki kodu resmimle beraber onlara gönderdim cvb alamadım yardımcı olur msnz

  • 1 yıl önce pandemiden daha önce destek taleplerine 3 iş günü içerisinde kesin dönüş yapılıyordu. facebook personeli de evden çalıştığı için sanırım artık yetişemiyorlar. bir de bu sorun birden meydana geldi sizin gibi yüzbinlerce belki milyonlarca Türk kullanıcı aynı sorunu yaşıyor.

 10. Mrblar instigram hesabım çalındı telefon numaram değiştirilmiş şifre yenileme maili alıyorum ama 6 haneli kurtarma kodu istiyor sürekli. kod mail adresime veya telefon numarama gelmiyor destek ekibinden gelen numarayı resmimle beraber destek ekibine mail de attım cevap alamadım yardımcı olur msnz

 11. Merhabalar bende hesabim donuk şuan açmak istiyorum fakat güvene almak için şifreyi sıfırla diyor yapıncada kullanıcı bulunamıyor diyor lütfen yardım edin

  • Instagram’dan kaynaklanan bir sorun olduğu için henüz onlar çözmeden bizim elimizden bir şey gelmiyor. Aynı numara ile ikinci hesabı açıp deneyebilirsiniz. yazı sonunda detaylar mevcut.

 12. 8 Nisan’da hesabımı dondurdum. Dondurduktan hemen sonra Instagram ekibi şifremi değiştirmiş. 5 gündür giriş yapmaya çalışıyorum, defalarca mail attım. Şİfreyi sıfırlama bağlantısı gönderdiler ancak şifreyi sıfırlamayı denediğimde hesap bulunamadı diye bir yazı çıkıyor karşıma ve şifreyi yenileyemiyorum. İki kere instagram ekibinin verdiği talimatları uyguladım, kağıda kodu yazıp resim attım ancak yine geri dönüş alamadım. Çok saçma bir şekilde hesabıma ulaşamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Postegro gibi üçüncü parti yazılımlara erişim vermişseniz Instagram son güncelleme ile bu duruma katı yaptırımlar uyguladı. Şuan garantili bir yöntemi yok çözüm için biz de beklemedeyiz. Konuyu güncelleyeceğiz.

 13. Uygulama üzerinden Instagram hesabıma giriş yapmak için tıkladığımda giriş yapamadım çünkü güvenlik nedeniyle şifrenizi değiştirdik diye bir bildirim geldi. Hesabımı şifre değiştirip kurtarmak adına giriş seçeneklerinden şifremi unuttum yaparak telefon numaramı girdim çünkü telefon numaram ile kayıtlıyım. Ancak kod gelmedi ve güvenlik ayarlarınız nedeniyle bağlantı gönderemiyoruz diye bir bildirim geldi. Neden Instagram, hesabımda şifremi değiştiriyor? Ve neden telefon numarama yeniden giriş yapabilmem için bağlantı gelmiyor? Yeniden giriş yapabilmem için hesabıma ne mümkün acaba? Birkaç deneme sonrasında kod geldi kodu yazıyorum ancak bağlantı hatası ya da isteğinizi gerçekleştiremedik diye bildirim geliyor ve giriş yapamıyorum hesabıma. Yardımcı olur musunuz?

 14. Merhabalar lütfen bana yardımcı olun.instagram hesabımın e-posta ve numarası değiştirilmiştir.facebook da kullanmadığım için hiçbir şekilde erişim saglayamiyorum günlerdir.yardimlarinizi bekliyorum lütfen.

 15. Merhaba bende bu sorunu yaşıyorum malesef e postam eski e postam olduğu için e postama giriş saglayamiyorum aslında telefon numaram güncel instagramima bağlı fakat şifre yenileme linkine girince malesef hata veriyor ne Facebookla girişime ne de telefon numaramla girişime izin vermiyorum hesabımı geri almayı çok istiyorum.

 16. İyi günler hesabımı geçici olarak dondurmustun şimdi geri açmak isityorum ama olmuyor dedğiniz gibi ilk başta yardım al butonundan gmail bağlantı gönderdiler yanlız yeni şifre oluştur yerine geldiğimde hesap bulunamadı diyor
  Daha sonra baktım olmuyor en son facebook ekibinden gelen maile cevap verdim sizin dedğiniz şekilde ama hâlen sorunu çözemedim ve bana geri dönüş de yapılmadı

 17. Merhaba; 3 gündür hesabıma giriş yapamıyorum. hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda ” İnstagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik ” uyarısıyla karşılaşıyorum. Instagram hesabım facebook ve cep telefonu numaramla bağlı. Fakat facebook ile giriş yap dediğimde onaylar gibi olup tekrardan ” Şifreni yeniledik ” uyarısı ile karşılaşıyorum. Cep telefonu numaram ile giriş yaptığımda kod geliyor, kodu yazıyorum; ama tekrar şifreni yeniledik diyor. daha fazla yardım al seçeneğinide işlevselliğini yitiriyor.. Sizlerden ricamdır, bana yardımcı olun.. Lütfen ….

  • Merhaba, bu sorun Instagram tarafından çözülmediği için resmi bir çözümü bulunmuyor. geçerli numara ile yeni hesap açmayı denediniz mi? yazının sonunda bir öneri bulunuyor.

 18. instagram hesabım çalındı. şifre ve e posta değiştirildi bu yüzden telefonuma kod da gelmiyor. ne yapmalıyım. lütfeeeeen yardımcı olur musunuz

 19. Merhaba. Benim hesabımda da aynı sorun var ve önceden postegro kullanıyordum. Daha sonra uygulamayı kaldırdım. Ama hala sorun çözülmedi. Hesabım çok eski olduğu için ve epostamı yenilemediğim için şifresini unuttuğum bir eposta adresi var hesabımda. Talimatları izledim ve Instagrama bir mail attım. Lütfen yardım edin bu işin içinden nasıl çıkabilirim?

  • e-posta adresi ve telefon numarası sizin siz olduğunuzu ispatlamanız için gerekli. bunlar olmadan işiniz zor. zaten bunun bir hata olduğunu düşünüyoruz. alternatif yollarla kurtulmak için de eposta ve telefon erişiminizin olması gerekiyor.

 20. Telefonuma giriş bağlantısı geliyor fakat tıkladığımda bağlantı geçersiz tekrar bir bağlantı isteyiniz diyor ne yapmalıyım?

 21. Merhaba benim telefon numarama bağlantı geliyor fakat tıkladığımda geçersiz tekrar deneyiniz yaziyor ne yapmalıyım?

 22. Benim hesabımda e posta yoktu direk telefon numaram ile kayıt oldum , tamamen gider diye korktum o yüzden yapmadım . Yani sadece telefonla şifre yenileyebiliyorum ama maalesef o da olmuyor . Yapayım mı yine de

 23. Destek talebi nasıl oluşturacağım , bende ayni hatayı verdi ” şifreniz güvenlik nedeniyle değiştirmiştir ” diye . Sifre sıfırlamak için telefonuma bağlantı istedim ve onun da güvenlik nedeni ile yapılamadığını söyledi ve elim kolum bağlı kaldım öyle .

 24. benim hesabım aynı böyle numara üzerine ama malesef tekrar denemeden önce birkaç dk bekleyin diyor sonra bekliyorum gine göndermiyor hesabım şuan alamıyorum yardımcı olabilirmisiniz bütün adımları denedim instgramdan yardım talep ettim geri dönüş yok 1 ay dır

  • herhangi bir uygulamaya izin vermiş miydiniz?
   beğeni ya da takipçi satın aldınız mı?
   e-posta adresinizi ya da telefon numaranızı yakın zamanda değiştirmiş miydiniz?
   iki aşamalı giriş doğrulaması etkin miydi?
   telefon numarası ve e-posta adresi kayıtlı ve güncel miydi?
   farklı telefon ve bilgisayarlardan giriş yapmış mıydınız?
   VPN kullanarak Instagram hesabınıza erişmeye çalıştınız mı?

 25. merhabalar benim hesabım aynı böyle oldu güvenlik amacıyla şifreni yeniledik diyor. benım hesabım telefon numarama bağlı kod istiorum güvenlik yönünden kod gönderemiyoruz diyor ne yapmalıyım

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!