Instagram Şifre Bulma: Instagram Şifrelerini Bul

Instagram son zamanlarda hataları ile gündeme gelmeye devam ediyor. 13 Yaş doğrulama sorunları gibi yaygın pek çok sorunu bulunan Instagram’da çeşitli sebepler şifreler kaybedilebiliyor ya da unutulabiliyor. Bu gibi durumlar için Instagram şifre bulma yöntemlerini uygulamak gerekiyor. Bu yazıda sizler için en iyi Instagram şifrelerini bulmak yöntemlerini inceliyor olacağız.

Unutulan, çalınan ya da erişimi kaybedilen Instagram hesaplarının şifrelerini bulmak için bir dizi işlem yapmak gerekiyor. Bu işlemlerin detaylarını yazı içerisinde bulabilirsiniz. Fakat öncesinde daha önce yayınlamış olduğumuz önemli Instagram içeriklerini de yeni sekmede açarak daha sonra inceleyebilirsiniz. Bağlantılara tıkladığınızda yeni sekmede açılacaklar…

Instagram Şifre Bulma: Instagram Şifrelerini Bul
Instagram Şifre Bulma: Instagram Şifrelerini Bul

Bu içerikleri mutlaka inceleyin. Farklı Instagram sorunları için sitemizde pek çok çözüm önerisi bulunuyor. Sağ üstteki arama kutusunu kullanarak ilgili konuda arama yapabilirsiniz. Şimdi, Instagram şifre bulma yöntemlerimize tekrar dönüş yapalım…

Instagram şifre bulma ve kırma yöntemleri
Instagram şifre bulma ve kırma yöntemleri

Instagram Şifre bulma yöntemleri

Instagram şifre bulma işlemlerinden önce yapmanız gereken ilk şey; şifrenizi hangi şekilde bulmak istediğinizdir. Kaybettiğiniz bir Instagram hesabının şifresini bulmayla çalınan Instagram hesabının şifresini bulmak farklı şeylerdir. Hele ki başkasının Instagram şifresini bulmak çok başka bir konudur. (Instagram Şifre Kırma Yöntemleri: Hesap Güvenliği)

Kaybedilen Instagram Şifresini Bulma

Eğer bulmak istediğiniz Instagram şifresi kendi hesabınıza aitse, hesabınızın şifresini bilmiyorsanız uygulamanız gereken bir dizi işlem bulunuyor. Bunlardan ilki; şifrenizin hangi şekilde kaybolduğunu ve hangi şekilde sıfırlanacağını bulmak.

Instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız parola sıfırlama özelliğini kullanarak Instagram şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bu sayede yeni Instagram şifrenizi telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Size gönderilen kodla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Detaylar için: Instagram Şifre Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

Başkasının Instagram Şifresini Bulma
Başkasının Instagram Şifresini Bulma

Eğer şifre sıfırlama ile ilgili sorun yaşıyorsanız sürekli giriş yaptığınız bir cihazdan giriş yapmayı denemelisiniz. Bazı durumlarda Instagram, hesaplara kod göndermiyor. Fakat sürekli giriş yapmış olduğunuz bir cihazdan şifre sıfırlama işlemini yaparsanız genellikle çözüme ulaşıyorsunuz.

Başkasının Instagram Şifresini Bulma

Eğer şifresini bulmak istediğiniz hesap bir başkasına aitse bu işlemin çok zor olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer bunun net ve kesin bir yöntemi olsaydı herkes herkesin Instagram şifresini bulmak için sıraya girerdi. Şuan geçerli olan yöntemlerin bazılarını aşağıda listeleyelim:

  • Dictionary Saldırısı
  • Brute Force Saldırısı
  • Rainbow Tablo Saldırısı
  • Phishing – Kimlik Avı Saldırısı
  • Sosyal Mühendislik
  • Virüsler
  • Çevrimdışı Şifre Kırma
  • Omuz Sörfü
  • Örümcek
  • Tahmin Etme Saldırıları

Bu şifre kırma yöntemleri için bir detay içeriği yayınlamıştık. İlgili içeriğe giderek bu şifre bulma ya da kırma uygulamalarını kullanabilir ve erişimini kaybettiğiniz Instagram hesabınızın şifresini bulabilirsiniz.

Instagram Şifre Bulma Sonuç:

Instagram hesaplarının şifresini bulmanın pek de kolay olmadığını yazının hemen başında bildirmiştik. Eğer bir hesabın şifresini herhangi bir şekilde doğrudan alabileceğinizi zannediyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü herhangi bir hesabı ele geçirmek sandığınızdan daha zor olabilir.

Daha teknik bilgilerle donatılmış Instagram şifre kırma içeriğimize göz atabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Instagram Şifre Bulma: Instagram Şifrelerini Bul” üzerine bir yorum

Yorum yapın