Twitter Linkini Instagram’a Ekleme

Twitter linkini instagram’a ekleme sayesinde Instagram profilinizi ziyaret eden kişilerin Twitter hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. Takipçilerinizin, Sosyal medya hesaplarınız arasında link verme yöntemi sayesinde her bir sosyal medya platformunda da sizi takip etmelerini kolaylaştırabilirsiniz. Sizin hakkınızda daha fazla bilgi almak, tüm paylaşımlarınızı görmek, fikir sahibi olmak isteyenler bu linklerden diğer hesaplara bakabilirsiniz.

Twitter linkini instagrama ekleme
Twitter linkini instagrama ekleme

Instagram dünyanın en çok kullanılan, en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Sosyal ağlarda etkin olmak isteyenler için Instagram iyi bir başlangıçtır. Instagram biyografinize ekleyeceğiniz Twitter linki ile mevcut Instagram takipçilerinizin Twitter hesabınızı görmesini ve hesabınıza ulaşmasını kolaylaştırırsınız.

Twitter Hesap linkini kopyalama nasıl yapılır?

İlgili İçerik

Twitter Linkini Instagram’a Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram’a Twitter linki eklemek oldukça kolaydır. Birkaç ayarlama ile istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Şu adımları takip etmelisiniz:

Twitter linkini instagrama ekleme
Twitter linkini instagrama ekleme
 • Instagram hesabınıza girin ve profilinizi açın.
 • Düzenle diyerek devam edin.
 • İnternet sitesi yazan yere Twitter hesabınızın linkini kopyalayın. Link https://twitter.com/kullaniciadi şeklinde olmalıdır. Örnek Twitter kullanıcı profili: https://twitter.com/webdeyazilim
 • Son olarak Bitti diyerek kaydedin.

Instagram linkini biyografi twitter alanına ekleme bu kadar kolaydır. İnternet sitesi yazan yere istediğiniz sosyal medya hesabınızın linkini ekleyebilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman yönlendirdiğiniz hesaba gitmeleri sağlanır. Bu şekilde Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal medya kanallarınıza ya da kendi web sitenize link verebilirsiniz.

Instagram Biyografi Sözleri – Komik Kısa Biyografi Sözleri

İlgili İçerik

Birden Fazla Link Ekleme

Instagram hesabına ait profil linkinizi, sahip olduğunuz diğer sosyal medya kanallarından ya da web sitelerinden link vermek isteyebilirsiniz. Eğer Instagram hesabınızda profilin altında web siteniz gibi bir bağlantı varsa ve Twitter hesabınızı da eklemek istiyorsanız biyografi kısmına eklemek mümkündür.

Instagram’a birden fazla link eklemek isterseniz son gelen güncellemeler ile bunun mümkün olduğunu görebilirsiniz. Instagram biyografinizdeki bağlantılar alanına birden fazla link eklemek için şu adımları takip edin:

Instagram biyografiye birden fazla link ekleme 🔗
 1. Instagram uygulamasını açın
 2. Sağ alt köşeden profil resminize dokunarak profilinize gidin
 3. Adınızın altındaki Profili Düzenle butonuna dokunun
 4. Listedeki Bağlantılar ifadesine dokunun
 5. Harici bağlantı ekle seçeneğine dokunun ve eklemek istediğiniz bağlantıyı ekleyin.

Sizin için en önemli olan bağlantıyı profil resminizin altında kullanın. Çünkü burası link için özel olarak ayrılmıştır. Böylece takipçileriniz tıkladığı zaman direkt olarak o bağlantıyı açan sayfaya gidecektir. Buraya ekleneyeceğiniz linkler bir blog sayfasının adresi, Spotify ya da YouTube üzerindeki herhangi bir müzik, Twitter, TikTok ya da başka bir sosyal medya adresinizin linki olabilir.

Birden Fazla Link Ekleme

Twitter linkini Instagram’a eklemek bu kadar basittir. Diğer sosyal medya hesaplarınızı da bu şekilde Instagram profilinize ekleyebilirsiniz. Twitter biyografi alanına da Instagram linkini eklemek için Twitter Linkini Instagram’a Ekleme başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz. Burada gerekli bilgilere yer verdik.

Eklenen Twitter Linkini Kaldırma

Instagram’a twitter linki ekleme işlemini nasıl yapacağınızı anlattık. Şimdi de eklediğiniz linki nasıl kaldıracağınızdan bahsedelim. İstediğiniz zaman linki ekleyerek kaldırabilirsiniz. Tamamen sizin kararınıza kalmıştır. Eklediğiniz twitter linkini kaldırmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Instagram hesabınıza girin ve profilinizi açın.
 • Düzenle diyerek devam edin.
 • Internet sitesi (Bağlantı) yazan yere daha önce eklediğiniz Twitter hesabınızın linkini buradan silin.
 • Yeni bir şey ekleyecekseniz buraya kopyalayın. Vermek istediğiniz bir bağlantı yoksa burayı boş bırakın.
 • Son olarak bitti diyerek kaydedin.
 • Profilinizi açarak kontrol ettiğiniz takdirde Twitter linkinin kalktığını göreceksiniz.

Twitter linkini Instagram’a ekleme sayesinde sosyal medya kanallarınız arasında etkileşim sağlayabilirsiniz. Böylece daha fazla takipçi kazanmak ve tüm hesaplarınızı daha kolay bulunabilir hale getirmek mümkün olacaktır.

“Twitter Linkini Instagram’a Ekleme” üzerine 2 yorum

 1. Twitter linkim biyografimden kalkmıyor internet sitesi yazan yerden silip kaydettim kaç kere yine de sayfamda duruyor bir çözüm bulursanız sevinirim düzelir mi

  Cevapla
  • değişikliği mobil tarayıcıdan yapmayı deneyin ve gizli sekme (özel mod) kullanın. Tarayıcı önbelleğine alınmış sayfada link değişmiyormuş gibi görünebilir. Önbellek sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

   Cevapla

Yorum yapın