Twitter Linkini Instagram’a Ekleme ✔️ 2023

Twitter linkini instagram’a ekleme sayesinde İnstagram profilinizi ziyaret eden kişilerin Twitter hesabınızı takip etmenizi sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesapları arasında link verme sayesinde her bir sosyal medya platformunda da sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Sizin hakkınızda daha fazla bilgi almak, tüm paylaşımlarınızı görmek, fikir sahibi olmak isteyenler bu linklerden diğer hesaplara bakabilirsiniz.

Twitter linkini instagrama ekleme
Twitter linkini instagrama ekleme

İnstagram dünyanın en çok kullanılan popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. Sosyal ağlarda etkin olmak isteyenler için İnstagram iyi bir başlangıçtır. Buraya ekleyeceğiniz Twitter linki ile takipçilerinizle etkileşim sağlarsınız.

Twitter Hesap linkini kopyalama nasıl yapılır?

İlgili İçerik

Twitter Linkini Instagram’a Ekleme Nasıl Yapılır?

İnstagram’a twitter linki eklemek oldukça kolaydır. Birkaç ayarlama ile istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Şu adımları takip etmelisiniz:

Twitter linkini instagrama ekleme
Twitter linkini instagrama ekleme
 • İnstagram hesabınıza girin ve profilinizi açın.
 • Düzenle diyerek devam edin.
 • İnternet sitesi yazan yere twitter hesabınızın linkini kopyalayın. Link https://twitter.com/kullaniciadi şeklinde olmalıdır.
 • Son olarak bitti diyerek kaydedin.

İnstagram biyografi twitter ekleme bu kadar kolaydır. İnternet sitesi yazan yere istediğiniz sosyal medya hesabınızın linkini ekleyebilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman yönlendirdiğiniz hesaba gitmeleri sağlanır. Bu şekilde Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal medya kanallarınıza ya da kendi web sitenize link verebilirsiniz.

Instagram Biyografi Sözleri – Komik Kısa Biyografi Sözleri

İlgili İçerik

Birden Fazla Link Ekleme

İnstagram hesabınıza sahibi olduğunuz diğer sosyal medya kanallarından ya da web sitelerinden link vermek isteyebilirsiniz. Eğer İnstagram hesabınızda profilin altında web siteniz gibi bir bağlantı varsa ve twitter hesabınızı da eklemek istiyorsanız biyografi kısmına eklemek mümkündür.

Sizin için en önemli olan bağlantıyı profil resminizin altında kullanın. Çünkü burası link için özel olarak ayrılmıştır. Böylece takipçileriniz tıkladığı zaman direkt olarak o hesaba gidecektir. Burası internet adresi olarak ayrıldığı için link çalışmaktadır.

Diğer bağlantıları ise İnstagram biyografinize yazın. Bu bağlantılara tıklamak mümkün değildir ancak kopyala yapıştır yoluyla yine de bu hesaplara ulaşmak mümkündür. İnstagrama twitter adresi ekleme için ikinci alternatif olarak bu yöntemi de tercih edebilirsiniz.

Birden Fazla Link Ekleme

İnstagram biyografi ekleme için de yine profilinize girip ayarlar kısmından düzenleme yapabilirsiniz. İnternet sitesi yazan satırın hemen altında biyografi satırı yer almaktadır.

Eklenen Twitter Linkini Kaldırma

İnstagrama twitter linki ekleme işlemini nasıl yapacağınızı anlattık. Şimdi de eklediğiniz linki nasıl kaldıracağınızdan bahsedelim. İstediğiniz zaman linki ekleyerek kaldırabilirsiniz. Tamamen sizin kararınıza kalmıştır. Eklediğiniz twitter linkini kaldırmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İnstagram hesabınıza girin ve profilinizi açın.
 • Düzenle diyerek devam edin.
 • İnternet sitesi yazan yere daha önce eklediğiniz twitter hesabınızın linkini buradan silin.
 • Yeni bir şey ekleyecekseniz buraya kopyalayın. Vermek istediğiniz bir bağlantı yoksa burayı boş bırakın.
 • Son olarak bitti diyerek kaydedin.
 • Profilinizi açarak kontrol ettiğiniz takdirde twitter linkinin kalktığını göreceksiniz.

Twitter linkini İnstagram’a ekleme sayesinde sosyal medya kanallarınız arasında etkileşim sağlayabilirsiniz. Böylece daha fazla takipçi kazanmak mümkündür.

“Twitter Linkini Instagram’a Ekleme ✔️ 2023” üzerine 2 yorum

 1. Twitter linkim biyografimden kalkmıyor internet sitesi yazan yerden silip kaydettim kaç kere yine de sayfamda duruyor bir çözüm bulursanız sevinirim düzelir mi

  Cevapla
  • değişikliği mobil tarayıcıdan yapmayı deneyin ve gizli sekme (özel mod) kullanın. Tarayıcı önbelleğine alınmış sayfada link değişmiyormuş gibi görünebilir. Önbellek sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

   Cevapla

Yorum yapın