Başlangıç Sosyal Medya Dondurulan Instagram Hesabını Açma

Dondurulan Instagram Hesabını Açma

147

Dondurulan Instagram Hesabını Açma en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. instagram dondurulmuş hesabı yeniden açma, instagram dondurulan hesabı açma, silinen instagram hesabını geri açma ve dondurulan hesap ne zaman silinir gibi soruların cevabı bu yazıda olacak… Güncelleme – 01 Ocak 2021 15:00 (yazı sonunda)

dondurulan instagram hesabını açma

Instagram hesapları çeşitli sebeplerden dolayı dondurulabilir. Hesapların dondurulması sonrasında yine çeşitli  sebeplerden dolayı hesaplar tekrar açılmak istenebiliyor. instagram dondurulan hesap kullanıcı bulunamadı hatası bu durumda beliriyor ve instagram kullanıcılarını zora sokuyor.

Dondurulan Instagram Hesabını Açma 2021

Dondurulan instagram hesabını açmak normal şartlarda kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli oluyor. Fakat Instagram hesabınızı dondurma talebinde bulunduğunuzda bu işlem yoğunluğa göre sonuçlanmaktadır.

Milyarlarca aktif kullanıcısı olan bir hesabın dondurulması umduğunuz kadar sürmeyebilir. Bu süre genelde 48 saati geçmemektedir.  Dakikalar içinde instagram hesabı dondurma işlemi gerçekleşebiliyorken bu süre daha önce de belirttiğim gibi 48 saat kadar sürebilmektedir.

Bu süre içerisinde Instagram hesabınıza giriş yapmak istediğinizde kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu uyarıyı gördüğünüzde endişe etmenize gerek yoktur. Dondurma işlemi gerçekleşiyor iken sizin tekrar o hesabı açma talebinde bulunmanız makine dilinde anlaşılması imkansız bir taleptir.

Bu sebeple öncelikle Instagram hesabınızı dondurma işleminin gerçekleşmesini bekledikten sonra dondurulan instagram hesabınızı geri açmayı denemelisiniz.

Instagram Dondurulmuş Hesabı Yeniden Açma

Instagram dondurulmuş hesabı yeniden açma işlemi yukarıda bahsettiğim gibi sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra tamamlanmış olur. Fakat bu bilgileri unuttuğunuzda bazı sıkıntılar sizi bekliyor olacaktır.

Instagram dondurulmuş hesabı yeniden açmak için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenin unutulması söz konusu ise bu durumdan instagram ekibinin haberdar olması gerekir. Şifrenizi ve giriş bilgilerinizi kaybettiğinizi instagram ekibine bildirmeniz gerekebilir. Bunun için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Giriş bilgileri unutulan instagram hesabını geri açma

Giriş bilgilerini ve şifresini unuttuğunuz instagram hesabını geri açmak için bu instagram sayfasını açın ve daha sonra metin alanına hatırladığınız kadarı ile e-posta, telefon numaranız ya da kullanıcı adınızı yazın. Bunlardan herhangi biri hesabınıza tanımlı ise hesabınızın şifresini talep etmek için ilk adımı gerçekleştirmiş olacaksınız. instagram dondurulan hesap kullanıcı bulunamadı hatası da bu yöntem ile çözülmektedir.

instagram dondurulan hesap kullanıcı bulunamadı hatası

Bu işlemler sırasında sizden yüklediğiniz herhangi bir fotoğraf talep edilebilir. Bu fotoğrafları kırpmadan ve filtresiz olarak karşı tarafa göndermelisiniz. Yani paylaşmış olduğunuz fotoğrafı orijinal hali ile instagram ekibine göndermelisiniz. Diğer bilgilerinizi de girdikten sonra hesabın size ait olduğunu anladıklarını giriş yapabilmeniz için gerekenleri yapacaklardır.

instagram dondurulan hesap kullanıcı bulunamadı

Instagramda dondurulan hesap ne zaman silinir & Instagram dondurulan hesap silinir mi?

Bu iki soru çok sık soruluyor ve cevapları birbiri ile bağlantılı. Öncelikle Instagram’da dondurulan bir hesabın silinmeyeceğini bilmemiz gerekiyor. Yani hesabı silinmesi için donduruyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuz sürece hesabınız silinmez ve tekrar giriş yapmanız için bekler.

01 Ocak 2021 – 15:00 Güncelleme

Uzun zamandır bu konu ile ilgili çok fazla mail alıyorum. Sorunların hepsi genelde aynı. Dondurulan instagram hesapları yaklaşık 6 aydan bu yana geri açılamamaktadır. Pek çok çözüm yolu denedik fakat sadece bir çözüm yolu bulabildik. Yazının altında yorumları olan Beyza arkadaşımızın hesabını az önce kurtardık. 1 Hafta önce hesabını dondurmuş ve tekrar giriş yapmaya çalıştığında böyle bir hesap yok gibi ibareler görmüş. Bu durum için kendisine ulaştık ve birkaç tavsiyede bulunduk. Hesabını 15 dakika gibi kısa bir sürede tekrar aldı.

instagram dondurulan hesabı geri açma
instagram dondurulan hesabı geri açma

Dondurulduktan sonra geri açılmayan instagram hesabınız var ise şu adrese gidip bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Instagram’ın topluluk ekibi size kısa sürede dönüş yapacak ve sizden birkaç bilgi isteyecek. Bu bilgiler doğrultusunda hesabınızı geri alabileceksiniz. Bu süreçte bilmeniz gereken önemli bir husus var. Eğer hesabınız doğru bilgiler içermiyor ise alma şansınız olmayabilir. Adınız, soyadınız, eposta adresiniz, telefon numaranız30, doğum tarihiniz gibi bilgilerin eşleşmemesi durumunda hesabınızı tekrar aktif etmeyeceklerdir. Olumlu ya da olumsuz dönüşlerinizi yorumlar bölümünden yapabilirsiniz.

instagram dondurulan hesabı geri açma
instagram dondurulan hesabı geri açma

Sorularınız için lütfen yazıya yorum yapın. Sosyal medya ve site ileşim kanallarından iletişime geçmeyin. İletişime geçmeden önce konudaki anlatılanları lütfen okuyun. Yazıyı okumadan “yapamıyorum, yardım edin” gibi şeyler yazmayın. Bu yazıyı yazarak zaten size yardım etmiş oluyoruz. Anlayışınız için teşekkürler 🙂

Ayrıcalıklı instagram deneyimi yaşamak için Instagram Plus uygulaması hakkında bilgi edinin. Ayrıca instagram hesabını dondurma – kapatma yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

147 Yorum

 1. instagram hesabımda
  eposta adresi ve telefon numarasını yanlışlıkla kaldırdım
  şifremi unuttum ve şifre yenilemeyi hiç bir türlü alamıyorum nasıl alabilirim
  teşekkürler bir çok yol denedim olmuyor
  şifremi unuttum yaparak ileri kısım gitmiyor
  daha fazlası için tıkladım olmuyor

  • telefon ve epostanın kaldırılması değil değiştirilmesi mümkün olmalı. tüm bilgileri kaldırmanıza imkan yok diye biliyorum. değiştirmiş olabilirsiniz. yedek eposta ve telefon numaralarınızı kontrol edip bunların hangileri olduğunu bulmanızı öneririm.

 2. İnstagram hesabımı uzun süredir dondurmuştum. Yazdıklarınızı harfiyen uyguladım, formu da doldurdum fakat formu doldurduktan sonra boyle bir hesap yok diye bildirim aldım… ne yapmalıyım???

 3. Merhabalar efendim benim Instagram hesabım Facebook bağlantılı açıldı.Efendim şifre yenileme mail gelmişti ve bende şifremi değiştirdikten yaklaşık 3 gün sonra kullanıcı bulunamadı hatası başladı.Burda sizin tüm aşamaları yapıyorum Facebook tan bana mail geliyor ve ne istiyorsa yapıyorum ama bana geri dönüş yapmıyorlar.

  • Geri dönüş alan kullanıcılarımız oldukça fazla ve artıyor. Kimlik doğrulama isteyene kadar devam edin. kimlik doğrulama istediğinde kağıda isim soyisim kalın kalem ile yazıp net şekilde yükleyin.

 4. Benim hesabım çalındı başkası kullanıyor geri alamıyorum e posta numara hepsini denedim değiştirmiş hesabı da kapatıramıyorum lütfen yardım edin

 5. Dediğiniz formu gönderdim 10 dakika sonra Hi,

  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:
  https://help.instagram.com/374546259294234?ref=cr

  Thanks
  Bu yazı geldi mailime. Bu bana dönüş yaptıkları anlamına mı geliyor. Ben kodu kullanıcı adımı ve adımı yazmıştım oysa. Hesabımı alabilecek miyim

 6. Merhaba dediğiniz gibi yaptım ve mailime kod geldi. Gönderdikleri maili dediğiniz gibi fotoğrafla yanıtladım ama geri dönüş yapmadılar. Ne yapmam gerekiyor?

 7. Denedim fakat başta kullanıcı ad hatası veriyor mail adresim numaram kayıtlı bildirim yolluyorum geliyor ama hata veriyor böyle kullanıcı yok diye

 8. Merhabalar 4.5 gün önce Instagram hesabimi dondurdum geri açmak isteyince kullanıcı adı bulunamadı yazıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

 9. Ben hesabımı dondurmuştum tekrar giriş yapmayı denedim “hesabınızın güvenliği için şifrenizi yeniledik.” Diye bir yazı çıktı karşıma. E-posta ve telefon numarasıyla giriş yapmayı denediğimde kullanıcı bulunamadı diye uyarı verdi hesabim dondurulduğu için bu konuda yardımcı olabilir misiniz nasıl tekrardan giriş yapabilirim?

 10. Merhabalar ben instagramı 48 saaten fazladır dondurmuşum açmak istediğimde bilgilerimi yazıp giriş butonuna tıkladığımda şifre yanlış hatası veriyorr ama şifremin doğru olduğuna o kadarr eminimki ztn o şifre ile hesabımı dondurdum yaa lütfen bunun bi çaresi yokmudur 48 saaten fazla olmuş instagrama giriş yapamıyorum daha ne kadar beklemem gerek?

 11. Yaaa ben instagramımı 48 saaten fazladır dondurmuşum açmak istediğimde ise bilgilerimi yazıp girişe tıkladığımda şifre yanlış hatası veriyorr şifremin adım kadar eminim bunun bi çözümü yokmu 48 saattir geçmiş ama hala açılmıyor şifre yenilemek istediğimde ise yenilenmiyor çünkü hesap dondurulmuş olduğu için kulanıcı bulunamadı hatası veriyor
  Yaa lütfenn bunun çözümü yokmu şifrem doğru daha ne kadar beklemeliyim?

 12. Merhabalar hesabım yaklaşık 7-8 gündür kapalı durumda ülke değiştirdiğimde doğrulama kodu gönderilmiş ama mesajı görmediğim için kapatılmış bu formların hepsini doldurdum 3-4 kez mail aldım facebook tan geri dönüş sağladım eksiksiz hepsine ama hala açılmadı instagram hesabı size aitse giriş yapabilirsiniz değilse yeni hesap açın dedi
  Yardım edebilir misiniz ?

 13. Bugün yine yazmıştım ve şimdi anlıyorum benim ıstagram hesabim kulanici adı ve e posta degistirilerek başka bir hesaba çevrilmiş kulanici adini da biliyorum bunu kurtarmak için ne yapabilirim lütfen yardım edin.

  • e-posta adresinize “bunu siz yapmadıysanız” diye bir bağlantı bırakılmış olması gerekir. bu bağlantıya tıklamak için bir süre sınırı bulunur. bu süre içerisinde değişikliği sizin yapmadığınız bilgisi Instagram ekibine ulaşmaz ise hesabınızı geri alamayabilirsiniz. Hesabı korumak sizin sorumluluğunuzda olduğu için geri almanın %100 yolu yok. Hesabı bilmeyen birinden alabilirsiniz. Fakat hesap ele geçirmeyi bilen birinden hesap almak çok daha zordur.

 14. Merhaba bir süre önce hesabımı kapatmıştım kullanıcı adımı giriyorum ve şifre giriyorum şifre yanlış diyor ve eposta gönder deyince bağlantı gönder deyince başka bir eposta hesabına bağlantı gönderiyor ve ikinci defada başka bir telefon no ya bağlantı gönderiyor. Acaba benim kapatım dediğim hesabimi başka birileri çaldı mi ???lütfen yardım edin.

 15. Merhaba @Burak Durmuş hesabımı 7 8 ay önce dondurmuştum ve açmak istedim kullanıcı adı veya şifre hatalıdır dedi mailden şifremi değiştirmek istedim onuda kabul etmedi daha sonra dediğiniz yolu izledim ben bir kağıda kod isim soy isim yazarak fotoğraf istediler attım cevap gelmedi 3 gündür bekliyorum

  • COVID-19 ilk çıktığı zamanlardan bu yana destek neredeyse hiç çalışmıyor diyebilirim. Binlerce yorum aldık bununla ilgili fakat destek ekibi dönüş yapmıyor ve çözüm üretilemiyor.

 16. Merhaba. İnstegramhesabım bir başkasını taklit ettiği için kapatılmıştır diyor. Fakat bu benıim şahsi hesabım. 6 Ocakta itiraz formu da doldurdum ama halen geri dönüş alamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz

 17. Hesabımı 4 ay önce abim dondurdu çok ilgileniyorum diye bende geri açılmasını istedim formları doldurdum e postadan mesaj geldi resim.gönderdim ama geri dönüş olmadi 1 kez daha girmeye çalıştım kullanıcı bulunamadı hattasi veriyor ve bilgileri okudum ama olmadi lütfen yardımcı olurmusunuz eğer olursa tüm dualarım sizinle olacak

 18. Hesabımı kendi isteğimle dondurmuştum yaklaşık 14 gün oldu iki faktörlü kimlik doğrulama sistemini açmıştım fakat duo mobile uygulamasından gelen kodu doğru ve eksiksiz yazdığım halde “Lütfen güvenlik kodunu kontrol et ve tekrar dene” uyarısını alıyorum ve hesabıma giriş yapamıyorum e-posta,telefon numarası dahil tüm bilgilerim mevcut fakat maalesef ki giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz

 19. MerhBa ben ınstagram hesabımı dondurdum açmak istediğimde ise Instagram hesabında şüpheli hareketler saptadık ve güvenlik önlemi olarak hesabını geçici olarak kilitledik.

  Görünüşe göre Instagram’a benzetilerek tasarlanmış bir internet sitesine şifreni girdiğin için hesabın ele geçirilmiş. Bu tür saldırılara şifre tuzağı deniliyor.

  Sonraki birkaç adımda, hesabını güvene alıp tekrar giriş yapman için kimliğini doğrulamanı isteyeceğiz.

  Herşey yolunda gidiyor şifremi yenilediğimde üzgünüz bir sorun yaşıyoruz diyor ne yapmalıyım

 20. Hesabimi dondurdum 1 2 hafta kadar oldu şifremi unuttuğum icin islem yapamiyorum ve kullanıcı bulunamadı yaziyo lutfen yardimci olur musunuz

 21. Merhaba, hesabımı dondurmuştum 2 – 3 gün sonra tekrar giriş yapmak istediğimde şifre yenile dedim. Anacak beni e posta ya da numaramla bulamadı. Yalnızca kullanıcı adımla buldu ve şifre yenileme linkini farklı bana ait olmayan bir adrese gönderdi. İnstagramım kapalıyken hesabım çalınmış olabilir mi?, Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  • Hesabınıza kayıtlı olan telefon ve e-posta adresine giden bağlantılara erişimi olan herkes hesabınıza girebilir. Siz yanlışlıkla başka bir mail adresine kurtarma e-postası göndermiş iseniz, e-posta sahibi sadece o e-postaya kayıtlı olan instagram hesabına erişebilir. Ki bu hesap da muhtemelen kendi hesabıdır. Sizin mail adresinizi yanlışlıkla birisi kurtarma bölümüne yazmış olsa size gelen sıfırlama bağlantısı karşıdaki kişinin hesabını değil sizin hesabınızı etkiler. Hesabını donduran kullanıcıların geri açamadığını yazıda anlatmıştım. Çözümünü de yazıdaki gibi bulabilirsiniz.

   • Tekrar merhaba, bugün instagrama mesaj göndermek istedim hesabımı geri almak istiyorum diye, ancak kendi kullanıcı adımı yazdığımda bu kullanıcı aktif bir hesaba aittir dedi. Bende başka bir hesaptan kendi kullanıcı adımı arattım ve 2013te açılmış bir hesap çıktı. Kullanıcı adı benim kullanı adımla aynı. Nasıl mümkün olur anlamadım. Aynı kullanıcı adını instagram vermiyorken ben aynı kullanıcı adını nasıl almışım. Yani şifre yenile dediğimde o hesabın mail adresine gitmiş. Şimdi hesabımı geri almam imkansız görünüyor. Üzgünüm ama çok ta şaşkınım. Nasıl mümkün olabilir?

    • makalede anlatılanları uygulamadan sonuç beklemeniz yanlış olur. Şuan tek çözüm yolu makalede anlatılmıştır. Lütfen makaleye bağlı kalın. Onlarca kişi sorununu çözdü bu yöntem ile. Uğraşanlar tabii.

   • Şunu da ekleyeyim. Benim kullanıcı adım N ile başlıyor bu hesabın ise n ile. Yani instagram bu sebepten dolayı kullanıcı adını vermiş olabilir mi bana acaba. Ama n ve N yazarak iki şekilde de aratınca da o hesap yine çıkıyor. Bilemiyorum çok ilginç.

 22. Merhaba ben instagram hesabımı yaklaşık 1-2 ay önce dondurdum. Attığınız linklerdeki kısımları doldurdum fakat kullanıcı adı kısmını yazdığım her zaman hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

 23. Burak Bey çok teşekkür ederim hesabım açıldı çok mutluyum Allah razı olsun Hakkınızı helal edinnnn🤗🤗🤗😍😘😗

   • Çok mutluyummm hesabımaa kavuştummm sizin sayenizde inanın 5 gündür yapmadığım şey kalmadı ümidimi kesmiştim taaakiii sizi keşfedene kadarrr umarım sorun yaşayan arkadaşlarımda bir an önce hesabına kavuşur,Ben dün sabah mail atmıştım bugün sabah açıldı Aalllahh razı olsunnn işiniz rast gitsin Amin🤗😍

 24. Güzel dönüşleriniz için asıl ben teşekkür ederim ve birkaç şey söylemek istiyorum. Şu anda bu yazıyı okuyan kaç kişi var ise şunu bilmeli ki çözümsüz hiçbir sorun yok, gerekeni yapıp sabırla beklemek en güzel çareniz, diğer türlü hem kendinizi yıpratıyor hem de sizin için uğraşan insanlara zarar veriyorsunuz. Burada Burak beyin yaptığını eleştirmek veya ona kızıp sert çıkışmak yerine bence yardım ve uğraşları için teşekkür etmelisiniz. Başınıza gelen hiçbir şeyin sorumlusu o değil ve buna rağmen çözümü üretip size sunan da kendisi. O nedenle lütfen biraz emeğe saygı, lütfen biraz sabır ve lütfen biraz nezaket diyorum güzel günler diliyorum

 25. Bir buçuk hafta önce hesabımı dondurdum dün açmayı denedim instagrama mail attım formu doldurdum sürekli hata veriyor.Facebook ile bağlanıyordum kullanıcı bulunamadı yazıyor

 26. Merhaba 1 haftalık dondurduğum instagram hesabımı tekrar aktif hale getiremiyorum. Giriş yaptığımda sürekli hata veriyor. Herşeyin doğru olduğunada eminim bu problemi nasıl çözebilirim?

 27. Instagram hesabımı dondurmustum. Tekrar açmaya çalışıyorum ancak hata oluşuyor. Bircok şey denedim ancak olmadi. Yardımcı olur musunuz?

   • Herkese aynı anda yardımcı olmanız imkansız,yaptığınız zaten çok büyük bir yardım. Sabırla bekliyorum hesabın işlemlerini sizin desteğinizi bilmek güzel 👍🏼

    • Çok teşekkür ederim. Az önce Begüm’ün geri bildiriminden sonra yaptıklarımızın karşılığını bir nebze alıyoruz. Umarım sizden de olumlu geri dönüşler alırız. Mutlaka yazın 🙂

     • Tamam mutlaka yazacağım Begüm hanım gibi güzel sonuclar alırım umarım ben de iyi günler 🙏🏼

 28. Lütfen yardımcı olun ne olur hesabımı 2 kasımda dondurdum geçici olarak ancak giriş yapamıyorum sürekli hata uyarısı veriyor. İnstagrama mail vs attım dün dönüş olmadı diğer yöntemleri de denedim ne yapmalıyım lütfen çok önemli fotoğraflarım vardı üzüntüden kendime gelemiyorum:(

 29. merhabalar. 8 9 gün önce dındurdum hesabımı şuan giriş yapamıyorum şifre doğru fakat instagrama bağlanamadık internetinizin bağlı olduğundan emin olun yazıyor. pc den başka telefonlardan da denedm ama sonuç aynı. şifre yanlış yazınca yanlış şifre diyor ama doğru olunca da internete bağlı olduğundan emin olun yazyor.

  • Makalede anlatılanların dışında bir yöntem bilmiyorum. Instagram hesabım yazar kartımda mevcut. Fakat sadece yorumlar üzerinden dönüş yapabilirim. İlginize teşekkürler.

 30. Merhabalar, ben bundan bir hafta öncesinde hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açmak istediğimde bir hata oluştu vs. ibareleriyle karşılaşıyorum. Belirttiğiniz formu doldurdum fakat istagram hedabımda girilmiş olan e posta adresini ben şu an mail hesabı olarak kullanamıyorum çok önceden açmış ve şifresini umuttuğum için. O yüzden acaba ben o bahsettiğiniz maili hiç alamayacak mıyım? Onu yerine kullandığım e postayı göndersem bir işe yarar mı?

  • Sizden istenen bilgiler o hesabın size ait olduğunu doğrulamak için. Doğru bilgiler verirseniz erişimi talep edebilirsiniz. Şifreleri unutmak kullanıcıların sorumluluğunda. Şansınızı yeni mail adresiniz ile deneyin. İkna olurlar ise erişimi verirler.

 31. Tekrar tekrar doğru bilgilerle birkaç gün arayla dediğiniz formu gönderdiğimiz takdirde kesin olarak açılır mı hesabımız acaba, teşekkürler

 32. Merhaba Burak Abi ben bir haftadır dondurdum olmuyor senin dediğin herşeyi yaptım fakat çözüm yok bana yardımcı olurmusun?

 33. Merhaba, ben hesabımı 1 hafta önce dondurmuştum ve 2 gün önce açmak istediğimde hata vermeye başladı. Bir sorun oluştu yazıyor sürekli. Ben de dün dediğiniz formu doldurdum ve bana gelen kodu, adımı soyadımı, kullanıcı adımı yazarak fotoğraf çekip mail attım. Ancak tekrardan geri dönüş olmadı. Bu normal mi? Mail atarsanız çok sevinirim

 34. Merhabalar ben bundan 3 gün önce hesabımı dondurdum şuan da giriş yapamıyorum hata veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 35. Merhaba ben yaklaşık 4 gün önce hesabımı dondurdu e-posta haricinde tüm giriş bilgilerim hatırlıyorum. Ama giriş yapmaya çalıştığım zaman hata bir sorunla karşılaştık uyarısı geliyor. Bazen de kullanıcı bulunamadı diyor. Lütfen yardımcı olun napmam lazım hesabımın kapanmış olmasından çok korkuyorum !

 36. merhaba, hesabımı dondurdum sonra üzerinden bir hafta geçmeden tekrar giriş yapmak istediğimde hata verdi. iki faktörlü kimlik doğrulaması açıktı kodları kabul etmiyor. numaraya SMS istediğimde geçersiz parametreler diyor. verdiğiniz link üzerinden giriş yapmak istediğimde kullanıcı bulunamadı diyor. lütfen yardımcı olur musunuz?

 37. Malesef nasil olsa telefonumda surekli acik,sifresini de ezbere biliyorum diye hep oteledim . 😕 destek mail icin bir kac adres buldum ama henuz donus saglanmadi. Bi umut bekliyorum hala. Hadi tel no ve mailden gectim mailin kirilmasi lazim. Bunun haricince instagram destek icin onerebileceginiz mail adresi var midir peki. 3 adres var elimde ama dogrulugundan emin degilim. Bu arada yanit geri donus icin cok tesekkur ederim 🙏

  • Eski numaranızı tekrar çıkarttırmak ve eposta adresinizi kurtarmaya çalışmak gibi cevapları vermedim zaten denemiş olduğunuzu varsayarak. Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden giriş yapamıyorum bağlantısını kullanarak gerekli formları göndermeniz dışında başka bir yöntem gelmiyor aklıma. İlginiz için biz teşekkür ederiz.

 38. Merhabalar, instagram hesabimin giris bilgilerini biliyorum ancak telefon kapanma sorunu ile 2. Bir telde actigim hesabim icin supheli giris sebebiyle bloke yedi. Isin kotu tarafi kod gonderilecek mailin sifresini hatirlamiyorum ve o da eski kapali hattima bagli. Bu durumda hesabimi geri alabilmek icin yapabilecegim baska bisey var midir? Destek kismi cozumsuz kaliyo ☹

  • Hesabınızı geri almanız için numara girmeniz gerekiyor. Numara erişimini kapatmışsınız. Ayrıca e-posta ile hesap kurtarma söz konusu. Onun erişimini de kaybetmişsiniz. Geriye destek dışında çözüm kalmıyor maalesef. Hesaplarda bulunan eposta ve telefonun güncel olması bu durumlar için çok önemli.

 39. “giriş bilgileri unutulan instagram hesabı açma” kısmında “bu instagram sayfasını” açın demişsiniz fakat link verilmemiş. ilgilenirseniz sevinirim.

   • teşekkür ederim ilginiz için. verdiğiniz linke tıklayıp gerekli bilgileri denedim fakat bilgiler doğru olduğu halde kullanıcı bulunamadı diyor. ne yapmam gerekir acaba bilginiz var mı? hesap donuk olduğu için maile şifre yenileme linki göndermiyor sanırım.

    • Kullanıcı adı, kayıtlı e-posta adresi ve telefon numarasını kullanarak ayrı ayrı şifre sıfırlama işlemi denediniz mi? Herhangi biri ile etkileşim olması gerekiyor. Aksi halde bilgiler hatalı olabilir.

     • Hepsini herşeyi ki tüm bilgilerim doğru adım kadar eminim zaten bilgi de veriyor ama giremiyorum hata diyor

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!