Instagram Video İndirme Programları ✔️ Instagram Video İndir

Günümüzde en popüler sosyal medya uygulamalarından olan İnstagram’daki videoları cihazınıza kaydetmek için instagram video indirme uygulamaları kullanabilirsiniz. İnsagram’da videolara daha sonra bakmak için kaydedebilseniz de maalesef indirme seçeneği bulunmuyor. Videoyu indirerek kayıt altına almak için harici bir uygulama kullanmak gerekiyor.

Milyonlarca kişinin kullandığı fotoğraf ve video paylaşım platformu olan İnstagram’da bazen videoları çok beğenebilirsiniz. Kaydetmek, başkalarına göndermek ya da daha sonra yeniden kullanmak üzere kayıt altına almak isteyebilirsiniz. İşte bu işlemlerin tamamını video indirme uygulamaları ile yapabilirsiniz. Hatta indirdiğiniz videoyu kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz instagram video indirme Programları 2022 | iOS – Android

instagram video indirme uygulaması
instagram video indirme uygulaması

Ücretsiz instagram video indirme programları kullanmak için öncelikle cihazınızın mağazasından istediğiniz uygulamayı indirmeniz ve kurmanız gerekir. Sonrasında video indirmeye başlayabilirsiniz. Ancak indirdiğiniz videoları cihazınıza kaydetmeyi unutmayın. Böylece her an istediğiniz anda internete ihtiyaç duymadan videoyu izleyebilirsiniz. Sizin için en çok kullanılan programları derledik…

1. Downvid

Ücretsiz Video İndirme Programları
Ücretsiz Video İndirme Programları

Android cihazlarda kullanılan bu uygulama sayesinde hem İnstagram hem de Facebook üzerinde yayınlanan videoları indirmek mümkündür. İndirdiğiniz uygulamalar cihazınıza kaydedilir ve sonradan kullanmak üzere saklanır. Uygulamanın web sitesini kullanarak YouTube videolarını indirmek de mümkündür. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. Documents

Ücretsiz Video İndirme Programları
Ücretsiz Video İndirme Programları

iOS kullanıcıları için instagram videosu indirmek için en çok tercih edilen uygulamadır. Bu uygulama sayesinde videolar güvenli bir şekilde indirilebiliyor. İndirme işlemleri için de savefrom.net’den yardım alınıyor. Documents uygulamasını AppStore üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir: Android Video İndirme Programları

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra İnstagram’dan indirmek istediğiniz videoya ilişkin bağlantıyı kopyalayın. Documents üzerinden savefrom.net sitesine girin ve bağlantıyı yapıştırın. Sonrasında indir demeniz yeterlidir. Video cihazınıza indirilecektir.

3. Video Downloader for Instagram

instagram video indirme uygulaması

İnstagram video indirme uygulaması denilince muhtemelen karşınıza ilk çıkan uygulama bu olacaktır. Android cihazlarda kullanım için uygun olan uygulamayı Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamanın çok yönlü olması sayesinde de memnun bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

İnstagram videolarını indirerek cihaza kaydetmek ya da sadece bağlantıyı kopyalayarak videoyu kendi hesabınız üzerinden paylaşmaya yani repost etmeye imkan tanıyor. Hatta sadece video değil fotoğraf indirmek için de oldukça iyi performans sergiliyor.

4. Instasave

instagram video indirme uygulaması

App Store üzerinden indirilebilen uygulama ile instagram fotoğraf ve videolarını indirmek mümkündür. Ayrıca bu uygulama ile daha beğendiğiniz gönderilerdeki beğenileri kaldırma imkanı sunuluyor. Ücretsiz olan uygulamadan daha yüksek verim almak için satın alma seçenekleri de bulunuyor.

5. Save insta Photos – Saver APP

instagram video indirme uygulaması

Yine App Store üzeriden kullanıma sunulan uygulama ile fotoğraf ve video indirmek, videoları repost etmek mümkündür. Hatta indirdiğiniz paylaşımın hashtag’lerini kopyalamak gibi ekstra bir özellik de sunuyor. Bu sayede kullanıcılardan da olumlu dönüşler alıyor.

Ücretsiz instagram video indirme Programları

En iyi ücretsiz instagram video indirme Programları arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçip indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan sonra beğendiğiniz İnstagram videoları her an cihazınızda olacaktır. Bu videoları istediğiniz zaman istediğiniz şekilde izleyebilecek, gönderebilecek ve paylaşabileceksiniz.

Android için En iyi Instagram Video indirme Programları

Instagram üzerinden video indirmek için kullanılan uygulamalar sık sık kendini güncelliyor. Bu tür uygulamalar çoğunlukla Android kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Android pazarının daha büyük olmasından kaynaklanan bu durum karşısında biz de Android için en iyi Instagram video indirme programlarını bu ayrı bölümde ele almaya karar verdik. Şimdi, hazırsanız listeyi incelemeye başlayalım.

6. Saver Reposter for instagram

Saver Reposter for instagram - instagram video indirme uygulaması
Instagram video indirme uygulaması

Saver uygulaması sayesinde Instagram videoları indirmek oldukça kolaydır. Bu uygulama ile indirdiğiniz videoları diğer programların içerisinde kullanabilirsiniz. Çünkü yaygın bir format olan .mp4 gibi video codecleri kullanır. Bu da indirilen videoyu her alanda kullanmanıza yardımcı olur.

Saver uygulamasının artıları şu şekildedir:

 • İndirilen medyayı telefonunuzun galerisinde görüntüleyebilirsiniz.
 • Tek tıkla Saver’a gidebilir ve tek tıkla instagrama geri dönebilirsiniz.
 • Size gönderi açıklamasını kopyalama yeteneği veren ilk uygulama olma özelliğini taşır.
 • Size yalnızca gönderilerin açıklamalarından hashtag’leri kopyalama veya hashtag’ler olmadan açıklamayı kopyalama imkanı veren ilk uygulama özelliğini taşır.
 • İndirme arka planda işlenebilir.

Nasıl kullanılır:
1- Instagram’dan “Share URL”yi kopyalayın.
2- URL’yi yapıştırın veya bildirim çubuğundaki Tasarruf simgesine tıklayın.
3- Resmi, videoyu kaydetmeyi veya metni kopyalamayı seçin ve Keyfini Çıkarın!

7. Video downloader for IG

Video downloader for IG - instagram video indirme programı
Instagram video indirme uygulaması

Kullanımı kolay ve son derece çok yönlü olan IG için Video indirici, Instagram’dan başkalarının içeriğini yeniden yayınlamanıza izin veren en iyi Instagram video indirme programlarından biridir.

En iyi Instagram indiricilerinden biri olan bu uygulama, en yeni özelliklerle doludur ve Google Play Store’da milyonlarca indirmeye sahiptir. Bu Instagram fotoğraf indiricisi, resimleri, videoları, hikayeleri, IG TV’yi ve hatta Instagram Reels gibi Instagram’ın en son içeriklerini indirebilir.

Kullanımı kolay ve ücretsizdir. Bu en iyi sosyal medya yönetimi programlarından biri ile yapabileceğiniz indirme sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Sadece birkaç kolay adımı izleyin ve Instagram’dan profil resimleri dahil her şeyi indirin.

Bu en iyi Instagram video indirme uygulamasının Önemli Özellikleri

 • Verimli, hızlı ve kolay Instagram indiricisi ve Instagram fotoğraf indiricisidir. Kararlı çalışır.
 • Gönderileri, IGTV’yi ve hikayeleri yüksek kalitede indirin
 • Doğrudan uygulamadan Instagram’da yeniden yayınlar
 • İndirilen içeriği önizlemek için yerleşik bir çevrimdışı oynatıcı sunar
 • Gözlerinizdeki yükü azaltmak için karanlık bir moda sahiptir.

8. Repost for Instagram – Regrann

Repost for Instagram - Regrann - instagram video indirme uygulaması
Instagram video indirme uygulaması

Regrann, Instagram videolarını film rulosuna kaydetmek için en iyi uygulamalardan biridir ve kullanıcının orijinal içerik yayıncısını takip etmesine gerek kalmadan Instagram fotoğraflarını yeniden yayınlamasına olanak tanır. İndirilen fotoğraflar ve videolar, herhangi bir filigran veya harici logo olmadan doğrudan Instagram’dan yeniden yayınlanabilir.

Tek yapmanız gereken “Paylaşım URL’sini kopyala”yı seçmek. Planlanmış gönderiler gibi daha fazla özellik için, gönderileri istediğiniz zaman planlamanıza olanak tanıyan Regrann Pro uygulamasına gidebilirsiniz.

Instagram videolarını kaydetmek için bu en iyi uygulamanın dikkate değer özellikleri

 • Uygulama içi satın alma yok
 • Fotoğrafları ve videoları hemen indirin
 • Uygulamadan çıkmadan fotoğrafları/videoları hızlı bir şekilde yeniden yayınlayın
 • İhtiyaçlarınıza göre filigranları etkinleştirin veya devre dışı bırakın
 • İmzala içermez

9. Quick Save

Quick Save - instagram video indirici
Instagram video indirme uygulaması

Diğer tüm Instagram resimleri ve video indirme programları gibi, Quick Save’de aynı şeyi yapar. İçeriği indirdikten sonra yeniden yayınlayabilir ve hatta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Bu Instagram video indirici, Instagram videolarını birkaç filtre ve düzenleme aracı kullanarak görüntüleri ve videoları düzenlemenizi sağlayan yerleşik bir özellikle birlikte gelen bir uygulamadır. Bu videoları doğrudan galeriye ya da film rulosuna kaydetmeye izin verir.

Bu Instagram fotoğraf indirme uygulamasının ve videolarının dikkate değer özellikleri

 • “Paylaşım URL’sini Kopyala”yı seçin ve indirin
 • Muhteşem kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Resimleri ve videoları hızlı bir şekilde indirin
 • Düzenleme araçlarının bulunması

10. Downloader for Instagram: Photo & Video Saver

Downloader for Instagram: Photo & Video Saver
Instagram video indirme uygulaması

“Instagram’dan galeriye videolar nasıl kaydedilir?” sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardan biri sanırım bu uygulama. Instagram için pek çok içeriği indirebilen bu uygulama, hesabınıza bir Instagram fotoğrafı kaydetmenizi sağlayan mükemmel bir Instagram fotoğraf ve video indirme uygulamasıdır. 

Uygulama, kullanıcıların herhangi bir kısıtlama olmaksızın uygulamada gezinmelerini sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Bu Instagram video indirme uygulamasının dikkate değer özellikleri

 • Giriş yapmanız gerekmez
 • Çok basit ve kullanımı kolay
 • İçeriği doğrudan cihaza kaydetme ve yeniden yayınlama seçeneği
 • Kullanıcılar indirilen içeriği sosyal medya profillerinde paylaşabilir

Instagram Video İndir | Diğer Yöntemler

Instagram videolarını ve fotoğraflarını indirmek için kullanacağınız online hizmetler de bulunur. Instagram video indir adı ile pek çok online araç bulabilirsiniz. Bu araçlar videolar ve foto gibi dosyaları ücretsiz olarak indirmenizi sağlar. Instagram videolarını ve fotoğraflarını indirmenin en kolay yolu online indirme araçlarını kullanmaktır.

Bu online video indirme sitelerinde bağlantıyı kopyala yöntemi ile video indirmek oldukça kolaydır.

Instagram’dan video indirmek için şu siteyi kullanabilirsiniz. Öncelikle bu siteye giriş yapın ve indirmek istediğiniz video paylaşımının bağlantısını kopyalayarak buraya yapıştırın

instagram video indir
instagram video indir

Daha sonra indir butonuna tıklayın ve indirmek istediğiniz videonun indirme bağlantısına tıklayın:

instagram video indir

Windows gezgini ya da telefondaki indirme uyarısına onay verin ve videoyu indirin.

instagram video indir

Instagram video indirme işlemi PC, Masaüstü ve akıllı telefonlar için aynıdır. Sadece küçük farklar bulunur.

Daha Fazla Instagram içeriği:

Instagram video indirme programları ile indirilen videolar, daha sonra başka sosyal medya sitelerine yüklenmek üzere telefonunuzun depolama biriminde durur. Bu videoları birleştirmek için Video Birleştirme Programı tercih edilebilir. Videolarınızın bir bölümünü kesmek isterseniz de Video Kesme Programı kullanmanız gerekir. webdeyazilim.com ailesi olarak sizlere video konusunda tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalmaya devam edin…

Yorum yapın