Başlangıç Mobil Cihazlar En iyi instagram Video İndirme Uygulamaları

En iyi instagram Video İndirme Uygulamaları

0

Günümüzde en popüler sosyal medya uygulamalarından olan İnstagram’daki videoları cihazınıza kaydetmek için instagram video indirme uygulamaları kullanabilirsiniz. İnsagram’da videolara daha sonra bakmak için kaydedebilseniz de maalesef indirme seçeneği bulunmuyor. Videoyu indirerek kayıt altına almak için harici bir uygulama kullanmak gerekiyor.

Milyonlarca kişinin kullandığı fotoğraf ve video paylaşım platformu olan İnstagram’da bazen videoları çok beğenebilirsiniz. Kaydetmek, başkalarına göndermek ya da daha sonra yeniden kullanmak üzere kayıt altına almak isteyebilirsiniz. İşte bu işlemlerin tamamını video indirme uygulamaları ile yapabilirsiniz. Hatta indirdiğiniz videoyu kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz instagram video indirme Uygulamaları

instagram video indirme uygulaması
instagram video indirme uygulaması

Ücretsiz instagram video indirme uygulamaları kullanmak için öncelikle cihazınızın mağazasından istediğiniz uygulamayı indirmeniz ve kurmanız gerekir. Sonrasında video indirmeye başlayabilirsiniz. Ancak indirdiğiniz videoları cihazınıza kaydetmeyi unutmayın. Böylece her an istediğiniz anda internete ihtiyaç duymadan videoyu izleyebilirsiniz. Sizin için en çok kullanılan uygulamaları derledik…

1. Downvid

Ücretsiz Video İndirme Uygulamaları
Ücretsiz Video İndirme Uygulamaları

Android cihazlarda kullanılan bu uygulama sayesinde hem İnstagram hem de Facebook üzerinde yayınlanan videoları indirmek mümkündür. İndirdiğiniz uygulamalar cihazınıza kaydedilir ve sonradan kullanmak üzere saklanır. Uygulamanın web sitesini kullanarak YouTube videolarını indirmek de mümkündür. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. Documents

Ücretsiz Video İndirme Uygulamaları
Ücretsiz Video İndirme Uygulamaları

iOS kullanıcıları için instagram videosu indirmek için en çok tercih edilen uygulamadır. Bu uygulama sayesinde videolar güvenli bir şekilde indirilebiliyor. İndirme işlemleri için de savefrom.net’den yardım alınıyor. Documents uygulamasını AppStore üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir: Android Video İndirme Programları

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra İnstagram’dan indirmek istediğiniz videoya ilişkin bağlantıyı kopyalayın. Documents üzerinden savefrom.net sitesine girin ve bağlantıyı yapıştırın. Sonrasında indir demeniz yeterlidir. Video cihazınıza indirilecektir.

3. Video Downloader for Instagram

instagram video indirme uygulaması

İnstagram video indirme uygulaması denilince muhtemelen karşınıza ilk çıkan uygulama bu olacaktır. Android cihazlarda kullanım için uygun olan uygulamayı Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamanın çok yönlü olması sayesinde de memnun bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

İnstagram videolarını indirerek cihaza kaydetmek ya da sadece bağlantıyı kopyalayarak videoyu kendi hesabınız üzerinden paylaşmaya yani repost etmeye imkan tanıyor. Hatta sadece video değil fotoğraf indirmek için de oldukça iyi performans sergiliyor.

4. Instasave

instagram video indirme uygulaması

App Store üzerinden indirilebilen uygulama ile instagram fotoğraf ve videolarını indirmek mümkündür. Ayrıca bu uygulama ile daha beğendiğiniz gönderilerdeki beğenileri kaldırma imkanı sunuluyor. Ücretsiz olan uygulamadan daha yüksek verim almak için satın alma seçenekleri de bulunuyor.

5. Save insta Photos – Saver APP

instagram video indirme uygulaması

Yine App Store üzeriden kullanıma sunulan uygulama ile fotoğraf ve video indirmek, videoları repost etmek mümkündür. Hatta indirdiğiniz paylaşımın hashtag’lerini kopyalamak gibi ekstra bir özellik de sunuyor. Bu sayede kullanıcılardan da olumlu dönüşler alıyor.

Ücretsiz instagram video indirme Programları

En iyi ücretsiz instagram video indirme uygulamaları arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçip indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan sonra beğendiğiniz İnstagram videoları her an cihazınızda olacaktır. Bu videoları istediğiniz zaman istediğiniz şekilde izleyebilecek, gönderebilecek ve paylaşabileceksiniz.

Instagram video indirme uygulamaları ile indirilen videolar, daha sonra başka sosyal medya sitelerine yüklenmek üzere telefonunuzun depolama biriminde durur. Bu videoları birleştirmek için Video Birleştirme Programı tercih edilebilir. Videolarınızın bir bölümünü kesmek isterseniz de Video Kesme Programı kullanmanız gerekir. webdeyazilim.com ailesi olarak sizlere video konusunda tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalmaya devam edin…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!