Instagram Çekiliş Sitesi ✔️ En iyi Instagram Çekiliş Siteleri 2023

İnstagram çekiliş sitesi sorgulamaları son dönemlerde oldukça sık gerçekleştirilmektedir. Özellikle büyük kitlelere hitap eden İnstagram hesapları, çeşitli koşulların uygulanması durumunda hediyeler vermektedir. Verilecek olan hediyeler konusunda adil olmak adına çekiliş hizmeti verilen siteler kullanılmaktadır. 

En iyi instagram çekiliş siteleri
En iyi instagram çekiliş siteleri

İnstagram hesaplarından çeşitli hediyeler dağıtılıyor olması elbette bazı hesapların iyi niyetinden kaynaklanmaktadır. Fakat birçok hesap bu durumu kendi lehine çevirmek adına çekiliş gerçekleştirmektedir. 

Hedefleri her ne olursa olsun insanları mutlu ediyor olmaları oldukça güzel bir durumdur. Kimi hesaplar sponsorunun katkılarıyla bir reklam niteliğinde çekiliş yaparken, kimi hesaplar takipçi kazanmak amacıyla reklam yapmaktadır. 

Amaçları her ne kadar farklı olsa da güvenilir ve adil bir çekiliş gerçekleştirebilmek için güvenilir sitelere başvurmaları gerekmektedir. Bu bağlamda da en iyi İnstagram çekiliş siteleri hangileri diye merak edilmektedir. 

Takipçi gözünden bakıldığında çekilişin güvenilir olacağı bir site olması istenmektedir. Çekilişi gerçekleştiren hesap gözünden bakıldığında çekilişin adil olacağı bir site olması istenmektedir. Yeri gelmişken: Instagram üzerinde yapılan pek çok çekilişin şaibeli olduğunu düşüneneler olabilir. Fakat böyle düşünmeden şüphesiz yaklaşanlar için Instagram Çekiliş Dolandırıcılığı Karşısında Dikkatli Olun! başlıklı içeriğimizdeki uyarıları yapmıştık. Bu uyarıları dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İnstagram Çekiliş Sitesi – Simpliers (Önerilen)

instagram çekiliş sitesi
en iyi instagram çekiliş siteleri

Instagram çekilişlerini gerçekleştirmek için küresel anlamda en fazla kullanılan çekiliş sitesinin ismi Simpliers’tir. Kullanıcılarının yapmış olduğu geri dönüşler incelendiğinde, oldukça adil ve güvenilir şekilde çekilişi gerçekleştirdiği yönünde çıkarım yapılabilmektedir. 

Böyle bir çıkarımın yapılmasının sebeplerinden biri de yüksek takipçi sayısına sahip otoriter hesaplar tarafından kullanılıyor olmasıdır. Özellikle dünyada ve sonrasında ülkemizde önemli hizmetleri olan firmaların çekiliş için kullandığı tek sitedir. Bu sebeple de tercih edilme noktasında ilk sıralarda yerini almaktadır.  

İnstagram çekiliş sitesi Simpliers üzerinden çekiliş gerçekleştirmek için yapılması gerekenler kısaca şu şekildedir: 

Instagram çekiliş siteleri
Instagram çekiliş siteleri
 • İlk olarak çekiliş gerçekleştirmek için yayınladığınız gönderinin bağlantısını kopyalayınız. 
 • Devamında ise Simpliers.com adresine giriniz. 
 • Ekranın üst kısmındaki “Simpli Çekiliş” kısmına tıklayınız. 
 • Ekrana gelen sayfanın orta kısmındaki “İnstagram İçin” butonuna tıklayınız. 
 • Sonrasında “İnstagram Gönderisinin Bağlantısını Buraya Yapıştırın” yazan yere bağlantıyı yapıştırınız. 
 • Sonrasında sayfayı aşağıya kaydırınız. 
 • Çekilişinize bir ad oluşturunuz. 
 • Çekiliş için belirlemiş olduğunuz kurallar hakkındaki tercihleri yapınız. 
 • Kullanıcının yapmış olduğu yorumlarla ilgili kaç çekiliş hakkı tanımlanacağını belirleyiniz. 
 • Devamında ise “Yorumları Getir” butonuna tıklayınız. 
 • Gönderiye yapılan yorumlar sisteme aktarıldıktan sonra çekiliş gerçekleştirilecektir. 
 •  Belirlemiş olduğunuz kişi sayısında asil ve yedek talihliler sunulacaktır. 

Çekilişin gerçekleşebilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle gönderinin herkese açık bir hesaptan yapılmış olması gerekmektedir. Gizli bir hesaba sistem tarafından erişim sağlanamayacağı için çekiliş de gerçekleşemeyecektir. Sonrasında ise hesabınızda yaş kısıtlaması bulunmaması gerekir. Yaş kısıtlaması olan hesapla çekiliş gerçekleştirmek de mümkün olmayacaktır. 

En İyi İnstagram Çekiliş Siteleri 

İnstagram üzerinden gerçekleştirilecek olan çekilişlerde ilk sırada Simpliers isimli site tercih edilse de bunun dışında başarılı birçok site bulunmaktadır. Simpliers sitesinin yoğunluk sebebiyle zaman zaman işlemi gerçekleştiremediği durumlar olabilmektedir. 

Böyle anlarda çekilişin yapılacağı saatin aksamaması adına alternatif olarak kullanılabilecek İnstagram çekiliş sitesi arayışları olabilmektedir. Bu durumda tercih edilebilecek bazı siteler aşağıda listelenmiştir. 

1. Wask.co – Instagram Çekiliş Sitesi

instagram çekiliş sitesi
en iyi instagram çekiliş siteleri

Ücretsiz olarak basit çekilişleri gerçekleştirebilme imkânını sunmaktadır. Çekilişin gerçekleştirileceği gönderinin bağlantısının kopyalanması yoluyla pratik bir şekilde işlemi sonuçlandırmaktadır. Ana sayfasına girildiğinde üst kısımda bulunan “Ücretsiz Araçlar” menüsünü kullanarak “Ücretsiz İnstagram Çekiliş Aracı” kısmına ulaşmak mümkündür. 

Kopyalanan bağlantının kutucuğa yapıştırıldıktan sonra “Tara” butonuna basılması yorumların sisteme aktarılması için yeterlidir. Yorumlar sisteme aktarıldıktan sonra minimum etiket sayısı ve kazanan sayısının belirlenmesi çekilişin başlaması için yeterli olmaktadır.  

2. instaBom.com – Instagram Çekiliş Sitesi

instagram çekiliş sitesi
en iyi instagram çekiliş siteleri

En iyi İnstagram çekiliş siteleri kapsamında sayılabilecek başarılı sitelerden biridir. Yasal mevzuata uyması, milli piyango onayının hangi şartlarda alınması gerektiğini bildirmesi, güvenilirlik konusundaki endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde çekilişin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 

Ana sayfasına girildiğinde üst kısımda bulunan “Çekiliş mi yapmak istiyorsunuz?” seçeneği kullanılarak bağlantı adresinin yapıştırılacağı ilk bölüm açılmaktadır. Bağlantı adresi yapıştırıldıktan sonra gönderinin ön izlemesi ve çekiliş kuralları sunulmaktadır. Kurallar belirlendikten sonra “Yorumları Getir” butonu kullanılarak çekilişin başlaması talebi iletilmektedir. 

Belirlenen sınırın altında yorum sayısına sahipse çekiliş yapılmaktadır. Eğer sınırın üzerindeyse ücretli bir paket alınmasının gerektiği ifade edilmektedir. 

 Diğer Instagram İçeriklerimiz:

Bakıldığında çekilişin gerçekleştirilmesi konusunda hemen hemen tüm sitelerin belirli bir sınır çerçevesinde ücretsiz hizmet verdiği görülmektedir. Belirlenen sınırın aşılması durumunda en iyi İnstagram çekiliş siteleri kapsamında tanıtılan instaBom.com’da olduğu gibi ücretli paket alınması istenmektedir. 

Ufak çapta bir çekiliş gerçekleştiren ve düşük bütçeye sahip olan hesaplar için bu paketleri satın almak mantıklı gibi görünmese de geniş çapta çekiliş gerçekleştiren hesaplar tarafından satın alınmaktadır. Bakıldığında çekiliş sonucunda bir kazanım elde edecek olan hesap tarafından herhangi bir Instagram çekiliş sitesi üzerinden alınan bir paketin çok da fazla külfeti olmayacaktır. 

Yorum yapın