Şekilli Nick Yazma 乂❤‿❤乂 Nick Yazma ✔️ 2023

Şekilli Nick yazma işlemini öğrenerek sizler de oyunlarda ve internet ortamında daha çok ilgi çekebilirsiniz! Yalnızca birkaç işlemle yapabileceğiniz şekilli nick yazma işleminde hem kendinize özel bir takma isme sahip olursunuz hem de diğer kullanıcılara oranla daha fazla dikkat çekersiniz. Klavyenizdeki belli tuş kombinasyonları ile havalı nickler oluşturabilirsiniz. İçeriğimizde detaylarıyla şekilli nick yazma işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtlandıracak ve şekilleri sizlerle paylaşacağız.

Şekilli Nick Yazma İşlemi Nasıl Yapılır?
Şekilli Nick Yazma İşlemi Nasıl Yapılır?

Şekilli Nick Yazma

Şekilli bir nick hazırlamak istiyorsanız öncelikle bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Bugün birden fazla yöntemle havalı nick oluşturabilir ve hem oyunlarda hem de sosyal platformlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ancak bazı karakterlerin desteklenmediğini ve bunları kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın. Şekilli nick oluşturmadan önce isminizin ne olduğuna karar vermeniz, kolayca oluşturma açısından daha kolay olacaktır. Şekilli Nick oluşturma işlemini şu yöntemlerle yapabilirsiniz:

 • Şekilli Nick Oluşturma Siteleri üzerinden (Sizin için otomatik oluşturur)
 • Alt + Num tuşlarının kombinasyonlarını kullanarak
 • Kendiniz veya başkası klavyeden hazırlayarak

Bugün genelde şekilli nick oluşturma siteleri kullanılırken, tamamen özelleştirilmiş bir isim için kendi kombinasyonlarınızı kullanmanız gerekmektedir. İsterseniz tüm bunları bir arada kullanabilir ve uygulayabilirsiniz. Böylece normal kullanıcı isminiz yerine şekilli nick yazma işlemiyle daha dikkat çekici bir isme sahip olmuş olursunuz.

Şekilli Nick Oluşturma Siteleri – Havalı Nickler Yazın

Bugün internet üzerinde birden çok şekilli nick yazma ve oluşturma sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden herhangi birine girerek mevcut isminizi daha şekilli ve havalı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin “Webdeyazılım” adından yola çıkalım. Bu ismi şekilli nick yazma siteleri üzerine yazarsanız şu sonuçlara ulaşırsınız:

 1. Wєвdєчαzılım
 2. 𝕎𝕖𝕓𝕕𝕖𝕐𝕒𝕫ı𝕝ı𝕞
 3. աɛɮɖɛʏǟʐıʟıʍ
 4. 🆆🅴🅱🅳🅴🆈🅰🆉ı🅻ı🅼
 5. 山乇乃ᗪ乇ㄚ卂乙ıㄥı爪
 6. WҽႦԃҽYαȥıʅıɱ
 7. W͙͙e͙͙b͙͙d͙͙e͙͙Y͙͙a͙͙z͙ı͙l͙ı͙m͙
 8. 𝔚𝔢𝔟𝔡𝔢𝔜𝔞𝔷ı𝔩ı𝔪
 9. 𝚆𝚎𝚋𝚍𝚎𝚈𝚊𝚣ı𝚕ı𝚖
 10. 🅆🄴🄱🄳🄴🅈🄰🅉ı🄻ı🄼
şekilli nick yazma
şekilli nick yazma

Bu tür bir nick hoşunuza gittiyse, şekilli nickler yazma araştırması yazarak böyle bir nick oluşturabileceğiniz sitelere ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında kendiniz de eklemeler yapabilir ve hem oyunlarda hem de sosyal medya platformlarında yeni isminizi kullanabilirsiniz.

Klavye Kombinasyonları ile Şekil Oluşturma

Şekilli bir nick oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey bir klavyedir. Eğer otomatik şekilli nick oluşturan sitelerden memnun kalmadıysanız veya daha fazla şey eklemek istiyorsanız tuş kombinasyonlarını kullanarak yeni şekiller oluşturabilirsiniz. Genellikle böyle oluşturduğunuz şekiller tüm platformlar tarafından desteklenmektedir. Bunun için yapmanız gereken Alt tuşuna basılı tutarken, Num tuşları üzerinden herhangi bir sayıyı yazmaktır. Örneğin Alt+232 yazarsanız “Φ” şeklini oluşturmuş olursunuz. Bunu 20000’e kadar deneyerek kullanabilirsiniz. Örnek şekilleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Alt + 623 = ɯ
 • Alt + 899 = ΃
 • Alt + 1050 = К
 • Alt + 18 = ↕
 • Alt + 5123 = ᐃ
 • Alt + 928 = Π
 • Alt + 6633 = ᧩
 • Alt + 245 = ⌡
 • Alt + 10254 = ⠎
alfa işareti
karakter eşlem

Bu karakterleri kısayol ile değil görerek kullanmak isterseniz Windows‘da bulunan karakter eşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Windows aramasına “karakter eşlem” yazarak ya da çalıştır’a “charmap” yazarak karakter eşlem’e ulaşabilirsiniz. Karşınıza binlerce karakter gelecektir.

Farklı alfabelerin de içeride bulunduğunu unutmayın. Kısacası hayal gücünüzü zorlayabileceğiniz kadar zorlayabilirsiniz! Böylece en şekilli ve havalı kullanıcı isminizi yaratabilirsiniz. Ama saatler harcayabileceğinizi ve bununla eğlenceli saatler geçirebileceğinizi unutmayın.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemleri bir arada kullanarak şekilli nick yazma işlemini yapabilir ve benzersiz kullanıcı ismine sahip olabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz bu yeni ismi istediğiniz her noktada kullanabilir ve daha çok dikkat çekebilirsiniz. Umarız içeriğimiz sayesinde sizler de kendinize özel şekilli nick yazma işlemini yapabilmiş ve sorunsuz bir şekilde platformlarda kullanmaya başlamışsınızdır. Eğer halen kendinize uygun bir nick bulamadıysanız En iyi Oyun Nickleri başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın