Ana sayfa Mobil Cihazlar Android İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

Android İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

0

YouTube üzerinden video indirmek neredeyse herkes için oldukça önemli bir konu. Android kullanıcılarının kolaylıkla yapabileceği video indirme işleminde bazı uygulamalar ve programlar kullanarak video indirme işini daha kolay yapabiliyoruz. Bu yazıda ise tam olarak Android İçin En İyi 10 Video İndirme Programı üzerinde duruyor olacağız. Bu video indirme uygulamaları sayesinde Android işletim sistemli tüm telefonlarınıza hızlı ve güvenli olarak video indirebileceksiniz.

Android İçin En İyi Video İndirme Programları

 • YouTube Go
 • Videoder
 • TubeMate
 • KeepVid
 • Snaptube
 • InsTube
 • VidMate
 • YT3 YouTube Downloader
 • NewPipe
 • YMusic

Uygulamaları listelemeden önce ufak birkaç hatırlatma yapmakta fayda var. Öncelikle bu listede yer alan android video indirme uygulamalarını kullanarak herhangi bir telif hakkını ihlal etmemek gerekiyor. İçerik sahiplerinin izni olmadan videoları indirmek ve dağıtmak hoş olmayabilir.

Android İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

Etik uyarımızı yaptıktan sonra video indirme uygulamaları listemizi oluşturmaya başlayabiliriz. Özellikle YouTube’dan video indirme uygulamaları listenin başlarında yer alıyor olsalar da internetten video indirmek için de kullanılan bu uygulamaları karışık olarak listelediğimizi bilmenizi isteriz.

Birçok indirme uygulaması Google Play üzerinde onaylanmadığı için aracı hizmetler üzerinden indirilmek durumundadır. Bu yüzden uygulamaları harici olarak yüklemek için Ayarlar > Güvenlik yolunu izleyin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini açık konuma getirin. Bu ayar Google Play Dışında Uygulama Yüklemek için gereklidir.

1. YouTube Go

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

YouTube Go, Google’ın düşük performanslı akıllı telefonlar için tasarladığı hafif Android video indirme uygulamalarından biridir . Ancak, YouTube videolarını ücretsiz ve yasal olarak indirmek isteyen kullanıcılar videoyu kendi yararlarına kullanmak için bu uygulamayı denemelidir.

Yalnızca seçilen videolarda indirme düğmesini gösteren ve tam erişim için YouTube Premium’a abone olmanızı isteyen normal bir YouTube uygulamasından farklı olarak, YouTube Go bu tür kısıtlamalardan arındırılmış bir sürümdür ve telif içermeyen videoları indirmenize yardımcı olur.

YouTube Video Downloader, yüksek kaliteli videoları internet olmadan paylaşmanıza da olanak tanır. Bu uygulamanın tek sınırlaması, Instagram, Facebook vb.Gibi diğer hizmetlerden videolar indirmenize izin vermiyor olmasıdır.

YouTube Go Uygulamasını İndir

2. Videoder

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

Videoder, Android için güçlü bir YouTube video indiricisidir. Videoları indirmek için YouTube, Facebook, Instagram vb. Çeşitli siteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Mevcut tüm formatlarda videoların oynatılmasına ve indirilmesine izin verir. Tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteden kolayca seçim yapabilir ve videoyu uygulama içinden de paylaşabilirsiniz. Uygulama özelleştirilebilir ve etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Daha hızlı bir indirme hızı ile size yardımcı olur ve ayrıca farklı temalar, gece modu, dahili video oynatıcı vb. gibi özellikleri de içerir.

Videoder Play Store’da mevcut değildir, ancak uygulamayı resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alma işlemi yoktur, ancak reklam içerir. Ayrıca, Videoder Premium eklentisini Play Store’dan satın alırsanız reklamları kaldırabilirsiniz. Reklamlardan memnunsanız veya daha temiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, her iki durum için de çözüm sunuyor olması ayrı olarak güzel.

Videoder’i kullanarak Android’de YouTube videolarını indirin

 • Uygulamada YouTube’u açın.
 • Videoyu arayın.
 • İndirme düğmesine dokunun ve açılan indirme bağlantısını seçin. İstediğiniz video formatını seçebilir ve videoyu MP3 formatında indirebilirsiniz.
 • Alternatif olarak, YouTube uygulamasında bir videoyu Videoder ile paylaşabilirsiniz; indirme bağlantısı açılır.

Videoder Uygulamasını İndir

3. TubeMate

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

TubeMate, youtube videolarını indirmek için kullanabileceğiniz başka bir uygulamadır. Kullanımı kolay, sade bir arayüze sahip ve birden fazla video paylaşım sitesinden video indirmeye imkan veriyor. İstediğiniz sitelere erişebileceğiniz yerleşik bir tarayıcı ile birlikte gelen TubeMate, videoyu tercih ettiğiniz siteden indirebilirmenize izin veriyor.

TubeMate ayrıca indirmeden önce videonun kalitesini ve dosya biçimini seçme seçeneği sunar. İndirilen videolar otomatik olarak telefon belleğinizde saklanır.

Youtube videolarını MP3 formatında da indirmeyi tercih edebilirsiniz, ancak MP3 dönüştürücü uygulamasına ek bir video gerektirir. Genel olarak, TubeMate Android için mükemmel bir video indirme uygulaması, ancak birçok reklamla karşılaşabilirsiniz.

TubeMate kullanarak Android’e video indirme

 • Uygulamayı açın ve video paylaşım sitesini ziyaret edin.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu seçin. TubeMate, istediğiniz videonun kalitesini isteyecektir.
 • Videonun kalitesini ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme düğmesine dokunabilirsiniz.
 • Bir indirme bağlantısını oynatabilmek için YouTube uygulamasından Tubemate ile de paylaşabilirsiniz.

TubeMate Uygulamasını İndir

4. KeepVid

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

KeepVid en iyi Android video indirme uygulamaları arasında yer alır ve en popüler olanlardan biridir. Bu video indirme uygulaması, YouTube videolarını diğer video indiricilere kıyasla daha hızlı indirebilir ve kullanıcıların Facebook, Twitter, Tumblr gibi 27 video paylaşım sitesinden video indirmelerine olanak tanır.

KeepVid’in kullanımı çok kolay bir arayüzü var. Kullanıcıların 4K çözünürlüğe kadar HD videolar indirmesini sağlar ve ayrıca dahili bir video ve ses oynatıcısı vardır. Herhangi bir harici eklenti olmadan Youtube videolarını MP3 olarak bile indirebilirsiniz.

KeepVid kullanarak Android’de YouTube videolarını indirin

 • Uygulamada YouTube’u açın ve videoyu arayın.
 • Videoyu seçin ve video oynatıcının altındaki mavi indirme düğmesine dokunun
 • Dosyanın kalitesini seçtiğinizde videonuz otomatik olarak kaydedilir.

Uygulama tamamen ücretsizdir ve uygulama içi satın alma veya kötü amaçlı yazılım içermez. Ancak, reklamları görmekten şikayet ederseniz kaldırmak için premium sürümü satın almanız gerekir.

KeepVid Uygulamasını İndir

5. Snaptube

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

Snaptube, kullanıcıların YouTube videolarını ücretsiz indirmesini sağlayan güvenilir bir video indiricisidir. Popüler siteler, popüler videolar ve kategoriler içeren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca doğrudan arama çubuğundan bir Youtube araması yapabilirsiniz.

Snaptube ayrıca hızlı bir Android YouTube indiricisi olarak da çalışır ve indirmeden önce videonun kalitesini seçebilirsiniz. Ayrıca indirilen videoları uygulama içinden Facebook, Twitter vb. gibi platformlarda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Oku: Windows İçin En iyi 10 Android Emülatörü

İndirilen videolar cihazınızın depolama alanına otomatik olarak kaydedilir ve ayrıca indirilen dosyaları müzik ve video kategorilerine göre düzenleyebilirsiniz.

Snaptube kullanarak video indirme

 • Uygulamayı açın ve Ana Sayfasından YouTube mobil sitesini seçin.
 • Videoyu YouTube arama çubuğunda arayın.
 • Videoyu seçin ve videonun sağ tarafında görüntülenen kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonun kalitesini seçin, videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Snaptube uygulamasını resmi sitesinden indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir, fakat reklam içermektedir.

SnapTube Uygulamasını İndir

6. InsTube

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

InsTube, Android için bir başka en iyi YouTube Video indirme uygulaması. Ayrıca Instagram, Twitter, Vimeo, vb. Gibi diğer popüler sitelerden videolar indirebilirsiniz. Uygulama güvenilirdir ve hızlı indirme sağlar.

İndirmeden önce Youtube videolarının kalitesini seçebilirsiniz. YouTube videolarını Youtube uygulamasından InsTube’a bile paylaşabilirsiniz.

Dahası, InsTube son derece özelleştirilebilir, yer imleri ekleyebilir ve isterseniz herhangi bir videoyu gizlemek için özel alan oluşturabilirsiniz.

InsTube kullanarak Android’de çevrimiçi videolar alın

 • Uygulamayı başlatın ve istediğiniz web sitesini ziyaret edin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve istediğiniz videoya dokunun.
 • Kırmızı indirme düğmesine dokunun ve videonun kalitesini seçin.
 • “Hızlı indirme” ye hafifçe dokunun, videonuz indirilmeye başlar.

Uygulamanın tek dezavantajı, reklamlarla uğraşmanız gerektiğidir ve reklamları kaldırmanın bir yolu henüz yoktur.

InsTube Uygulamasını İndir

7. VidMate App

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

VidMate dikkat çekici bir Android video indirme uygulaması. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için çok güvenilirdir. Filmler, müzik, tv şovu gibi farklı kategorilere dayalı dosyaları arayabilir veya doğrudan Arama Çubuğu’ndan herhangi bir dosyayı arayabilirsiniz.

VidMate size hızlı bir video indirme hızı sağlar, ayrıca hızı özelleştirebilir ve indirme ayarlarında tercih edilen indirme konumunu seçebilirsiniz.

Ayrıca, uygulama yerleşik bir video oynatıcı, müzik çalar içerir ve ayrıca videoları gizlemek için uygulama içinde şifreli bir alan oluşturabilirsiniz.

VidMate kullanarak Android’de video alma

 • Uygulamayı başlatın ve uygulamadaki YouTube mobil sitesine hafifçe dokunun.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve içerik üzerindeki kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonuzun kalitesini seçin ve “İndir” seçeneğine dokunun. Videonuz indirilmeye başlanacak.

VidMate Uygulamasını İndir

8. YT3 Youtube Downloader

Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

MP3 ve MP4 formatlarında YouTube videolarını indirebileceğiniz çok basit bir Android YouTube video indirme uygulamasıdır. Kullanımı oldukça kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Önizleme düğmesi, bir şarkıya indirmeden önce göz atmanızı sağlar.

Daha hızlı indirme hızı sağlar ve indirdiğiniz her şey İndirme klasörüne kaydedilir. Ayrıca, müzik dinlerken şarkı sözlerini gösterir. Ayrıca, düşük veya yüksek kaliteli video indirebilirsiniz. Bu uygulama yalnızca Youtube’dan müzik ve video indirir.

Ayrıca Oku: Android Video Düzenleme Programları

YT3 Downloader’ı kullanarak YouTube videolarını indirin

 • Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın.
 • Videonun sağ tarafında gösterilen MP3 veya MP4 indirme dosyası seçeneğini seçin. İndirmeden önce sesli önizlemeyi dinleyebilirsiniz.
 • İndirmek için Youtube uygulamasından YT3 indiricisine bir video da paylaşabilirsiniz.

YT3 Downloader Uygulamasını İndir

9. NewPipe
Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

NewPipe, içeriği yakalamak için kullanılabilecek açık kaynaklı bir Android uygulamasıdır. Bu hafif indirmenin tescilli YouTube API’sını veya Google’ın Play hizmetlerini kullanmadığını belirtmek isteriz. NewPipe, can sıkıcı reklamlar göstermeden kullanıcılarına orijinal YouTube uygulama deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Çok sezgisel bir arayüze sahip açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu uygulama hakkında en iyi özellik, diğer uygulamaları kullanırken arka planda herhangi bir YouTube videosunu oynatmanızı sağlayan arka plan oynatıcısıdır. NewPipe’ın dikkate değer özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Video Arama
 • YouTube videosunu izleyin, Dinleyin ve İndirin
 • Kodi’de Videoyu Aç
 • Tor / Orbot, 1080p / 2k / 4k desteği mevcut
 • Altyazılar, oynatma listesi, kuyruğa alma, geçmiş desteği

Video indirme olayı çok basit ve hızlı olarak sunuluyor. YouTube videolarını ve seslerini indirmek için size farklı dosya formatları ve çözünürlükleri sunar. Ayrıca, uygulama, kullanıcı verilerini kaydetmediği veya kullanım davranışınızı analiz eden hizmetleri kullanmadığı için gizlilik sağlar. Diğer dikkat çekici özellikleri arasında kanal abonelikleri, video pop-up modu, 4K desteği, çoklu temalar vb. Bulunmaktadır. Uygulama içi satın alma veya reklam içermeden stabil ve ücretsizdir.

NewPipe kullanarak Android’de YouTube videoları nasıl indirilir

 • Uygulamayı yükleyin.
 •  Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arama çubuğunda arayın.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu tıklayın.
 •  İndirme düğmesine dokunun ve dosyanın kalitesini ve biçimini seçin. Dosya adını da düzenleyebilirsiniz.
 • Tamam’ı tıkladığınızda indirme bağlantınız otomatik olarak oluşturulur.

NewPipe uygulamasını F-Droid’den indirebilirsiniz. Uygulamayı doğrudan da indirebilirsiniz, ancak F-Droid’i yüklemek de güncellemeleri almanızı sağlayacaktır.

10. YMusic
Android Video İndirme Uygulaması
Android Video İndirme Uygulaması

Son olarak, YMusic – YouTube videolarını indirmek için kullanıcıların arka planda YouTube videoları oynatmasını sağlayan bir Android uygulaması. Android uygulaması içinde kullanıcılar popüler YouTube videolarının kendi istedikleri içerikleri arayarak ilgili içerikleri indirebilir. Kullanıcılar video hızını değiştirebilir, video oynatırken uyku zamanlayıcısını etkinleştirebilir.

YMusic Video Downloader uygulaması, kullanıcıların full HD YouTube videolarını indirmesini sağlar, ancak kullanıcıları tek bir dosya türünde (MP4) dosya indirmesine izin verir. Bu arada, kullanıcılar ayrıca YouTube videolarının Mp3 bağlantılarını mp3 ve m4a biçiminde bulabilirler ve indirebilirler.
Android uygulamasının en büyük eksikliği, kullanıcılara videoyu izlemesine izin vermiyor, sadece sesi dinletiyor ve kullanıcıların engelleri aşmak için videoyu indirmekten başka çaresi kalmıyor.

En popüler mobil video indirme uygulamaları hangileridir? Bazen internet erişimi olmadığı zaman daha önce indirmiş olduğumuz müzik, film, videolar işimize yarıyor. Telefonunuza video ve müzik indirerek keyifli zamanlar geçirmeniz için mobil video indirme hayat kurtarıyor.

En Popüler Mobil Video İndirme Uygulamaları
video indirme uygulamaları

İnternetten tasarruf sağlamak ve internet erişimi olmadığı zamanlarda telefon video indirerek izlemek daha cazip hale geliyor. Özellikle Youtube videolarını indirmek için birçok mobil uygulamalar vardır.

Youtube çok geniş platformda bir sitedir. Bunda yer alan videolar çok farklı türde olduğu için izlemek istenir. Bazen internetin yetmediği durumlarda mobilde yer alan indirilmiş videoları izleriz. Mobil telefonlar video indirmek için yeterli olmuyor. Bunun için bazı uygulamalar gereklidir.

Her Siteden Mobil Video İndirme Uygulamaları

Mobil video indirme uygulamalarını her site için kullanmak isteriz. Artık sosyal medyalarda yer alan video içerikleri de internet olmadığı zamanlarda izlenmek istenir. Bunun için birçok uygulama mevcuttur. Genellikle bu uygulamalar zor bulunur ve kullanmaya başlandığı zaman çok kolay ve kullanışlı olur.

Kolay mobil video indirme uygulamaları:

 • YouTube Go
 • Videoder
 • TubeMate
 • KeepVid
 • Snaptube
 • InsTube
 • VidMate
 • YT3 YouTube Downloader
 • NewPipe
 • YMusic

Olmak üzere bu müzik ve video uygulamaları sizleri çok rahat bir şekilde video indirme sağlayacaktır. Bu uygulamalarla video indirirken internetinizi çok kullanmadan hızlı indirme sağlar. İnternet erişimi olmadığı zamanlar da ise bu uygulamalar sadece indirdiğiniz videoları ve müzikleri açar.

Android Video İndirme Uygulamaları 2020

Her yerde ve her zaman video izlemek isteriz. Bunun için bazen internet yeterli olmayabilir hatta telefonun çekim gücü düşerse internet erişimi sıfırlanır. O yüzden buna hazırlıklı olmak gerekir.  Bunun için mobil video indirme uygulamaları gereklidir.

Google Play uygulama kısmında yukarıda belirtilen uygulamaların çoğu onaylanmadığı için yer almaz. Bunun için video indirme aracını hizmetler bölümünden indirmek gerekir. Bu yüzden uygulamalar harici yüklenmesi gerekir.

En Popüler Mobil Video İndirme Uygulamaları Hangileridir?
video indirme uygulamaları

Adım adım Google Play dışından video indirme uygulaması nasıl yüklenir? Telefondan ayarlar bölümüne tıklanılır. Daha sonra güvenlik yolu izleyin oradan da bilinmeyen kaynaklar açık hale getirilir. Böylelikle Google Play dışından uygulama yüklemesi yapılır.

Hatta uygulamalara gelen güncellemeler bile adımlar izlenerek yapılır. Böylelikle videolar rahatlıkla indirilir.

Youtube dan Mobil Video İndirme Uygulamaları

Birçok videoların ve müziğin yer aldığı platform Youtube artık telefonda yer almaktadır. Telefonun hafızasına ve işletim sistemine göre mobil video indirme için uygulamalar çıktı. Bu uygulamalar 2020 yılı son güncellemeleri ile çok daha hızlı ve tasarruf ederek indirme sağlıyor.

Youtube dan müzik indirmek için genellikle MYT Müzik uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama sizleri rahatlığın ve hızlı müzik indirme sağlayacak. MYT de yer alan klipleri video şeklinde indiriliyor. Youtube video indirmek için Snaptube tercih ediliyor. Videonun kalitesini seçip indirme sağlıyor.

Bu yazıda android için en iyi video indirme programlarını listeledik. Umarım listemiz sizlere fayda sağlamıştır. Diğer yazılarda görüşmek üzere…

Konu hakkındaki soru, görüş ve önerileriniz için lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!