Başlangıç Haber Redmi Smart Band Pro Görüntüleri Sızdırıldı! İşte Detaylar

Redmi Smart Band Pro Görüntüleri Sızdırıldı! İşte Detaylar

0

Xiaomi Redmi Smart Band Pro, 28 Ekim’de tanıtılacak. Tanıtıma iki gün kala akıllı bilekliğin render görüntüleri sızdırıldı. İşte, beklenen Redmi Smart Band Pro özellikleri!

Redmi Smart Band Pro Detayları Şekilleniyor

Xiaomi, Çin’de Redmi markası için büyük bir lansman partisi için hazırlanıyor. 28 Ekim’deki etkinlikte Redmi Note 11 serisi ve Redmi Watch 2 tanıtılacak. Büyük bir ihtimalle, Redmi Smart Band Pro akıllı bileklikler de bu etkinlikte tanıtılacak. Hafif dikdörtgen gövdesi ve plastik kayışı ile render görüntüleri sızdırılan cihazın, bazı özellikleri de paylaşıldı.

İddiaya göre, Redmi Smart Band Pro, Huawei Watch Fit ve Samsung Galaxy Fit’e rakip olacak. GPS konumlandırma, Bluetooth bağlantısı, nabız sensörü ve çeşitli spor modlarını içeren akıllı bilekliğin uygun bir fiyatla gelmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Uygun Fiyatlı Huawei Watch FIT Mini Tanıtıldı; İşte Özellikleri

28 Ekim’de Çin pazarında çıkış yapacak olan bu modelin, talebe göre kısa süre sonra küresel çapta da tanıtılması bekleniyor. Xiaomi/Redmi markası altında piyasaya sürülecek olan en yeni giyilebilir teknoloji ürünü olacak. Pek çok türevine göre, daha geniş ve renkli bir ekranla karşımıza çıkacak. Ve beklendiği üzere birçok farklı saat ara yüzünü içerecek. Siyah renk seçeneği şu an için tek seçenek gibi görünüyor. Kayışları değiştirilebiliyor.

Xiaomi Etkinliğine Az Kaldı

Redmi Smart Band Pro nasıl bir tasarıma sahip gördük. Sunacağı teknik özellikleri birkaç gün içinde öğreneceğiz. Xiaomi, 28 Ekim’de Redmi Note 11 serisini de bizlerle tanıştıracak. 120W hızlı şarj desteği yeni yılda 200W seviyesine çıkarılacak.

Redmi Watch 2 akıllı saat modeli de aynı etkinlikte tanıtılacak. 63 dolar fiyatı ile bütçe dostu Watch 2 akıllı saatten sonra, yine bütçe dostu bir fiyatla Redmi Smart Band Pro modeli duyurulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!