Başlangıç Haber Redmi Watch 2 Geliyor! İşte Tüm Özellikleri

Redmi Watch 2 Geliyor! İşte Tüm Özellikleri

0

Redmi Watch 2, 28 Ekim’de Redmi Note 11 ile birlikte piyasaya sürülecek. Xiaomi Redmi Watch 2, selefi Redmi Watch’a benzeyen bir tasarıma sahip olacak. İşte tüm özellikleri!

Redmi Watch 2 Neler Vaat Ediyor?

Çin merkezli şirket, 28 Ekim’de Redmi Note 11 serisiyle birlikte Redmi Watch 2 modelini de piyasaya sürecek. Akıllı saatin özellikleri ve görselleri Weibo’da paylaşıldı. Kare şeklindeki kadranı ve yan tarafındaki tuşu ilk göze çarpan detaylar. Bir önceki Redmi Watch modeline oldukça benzediği görülüyor. Elbette yeni modelde daha fazla spor modu ve sensör yer alacaktır.

28 Ekim’de Asya pazarına sürülecek olan Redmi Watch 2, renkli dokunmatik ekran ile gelecek. Saat kadranında görülen halkalar, atılan adım sayısı ve hedef adım sayısını da gösterecek. Çinli kaynaklardan edindiğimiz bilgiler ne yazık ki bunlarla sınırlı. Tanıtıma bir hafta kaldığı için gün be gün yeni bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Redmi Watch geçen yıl piyasaya çıkmıştı. Redmi Watch 2’nin şarj, ekran ve takip sisteminde birtakım yükseltmeler bekleniyor.

İlgili İçerik: Xiaomi Watch Color 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi, 28 Ekim’de Yeni Cihazlarını Tanıtacak

Redmi Watch 2 akıllı saatin dışında Redmi Note 11 serisi de tanıtılacak. Seride üç model yer alıyor;

  • Redmi Note 11
  • Redmi Note 11 Pro ve
  • Redmi Note 11 Pro Plus.

Redmi Note 11 delikli ekran tasarımına sahip. JBL hoparlör ızgarası, 3.5 mm ses jakı ve mikrofon deliği üst kısımda konumlanıyor. Dörtlü arka kamera kurulumu ise dikdörtgen bir modülün içerisinde bulunuyor. Redmi Note 11 Pro, gücünü MediaTek Dimensity 920 işlemcisinden alıyor. Redmi Note 11‘da ise MediaTek Dimensity 810 işlemcisine yer veriliyor.

Xiaomi’nin 28 Ekim’deki tanıtım etkinliğinde Redmi Note 11 serisindeki akıllı telefon modellerini ve Redmi Watch 2 akıllı saati tüm detaylarıyla göreceğiz. Siz bu cihazlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye’de satışa sunulursa, bu cihazlardan herhangi birini satın almayı düşünür müsünüz?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!