Başlangıç Haber Uygun Fiyatlı Huawei Watch FIT Mini Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Uygun Fiyatlı Huawei Watch FIT Mini Tanıtıldı; İşte Özellikleri

0

Huawei, Watch FIT modelinin daha kompakt ve bütçe dostu yeni bir versiyonunu tanıttı. Huawei Watch FIT Mini akıllı saatin fiyatı ve özellikleri haberimizin devamında.

Huawei Watch FIT Mini – Şık, İşlevsel, Bütçe Dostu

Huawei, geçen yıl piyasaya sürdüğü Watch FIT’ın “Mini” versiyonunu tanıttı. 1.47 inç AMOLED ekranlı akıllı saat, pek çok sağlık özelliğini sunuyor. Fiyatı ise sadece 99 euro.

Şirketin bir Watch FIT 2 duyurması beklenirken, onun yerine Watch FIT Mini ile tanıştık. Watch FIT’in bu mini versiyonu, boyutu daha küçük olmasına karşın pek çok işlev sunuyor. Bütçe dostu akıllı saat modelleri arasına katılıyor.

Selefi Watch FIT’in 280×456 piksel çözünürlüklü AMOLED ekranı vardı. Watch FIT Mini’nin ise 194×368 piksel çözünürlüklü bir AMOLED ekranı var. Saatin çapı 26 mm.

İlgili İçerik: Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Huawei Band 6 Pro Tanıtıldı

Sağlık ve fitness özelliklerini kaybetmemiş. Kandaki oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) sensörü, nabız ölçümü, uyku sensörü ve stres izleme dahil olmak üzere birçok sağlık takibi özelliğine sahip.

Huawei, akıllı saatin 5 ATM derecesinde su geçirmez olduğunu bildirirken, toplamda 96 egzersiz modu cihaza önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Huawei Watch FIT Mini, 180 mAh pille geliyor ve şarjı 14 güne kadar dayanıyor. Avrupa’da 99 euroluk fiyat etiketiyle sipariş edilebilen akıllı saatin, başka ülkelerde piyasaya sürülüp sürülmeyeceği henüz belli değil.

Çinli şirket, birkaç gün önce de Watch GT 3 akıllı saat modellerini tanıtmıştı. Giyilebilir teknoloji ürünlerinde iddialı bir marka olan Huawei, sayısız işlev sunan yeni akıllı saatleri ile kendine hayran bırakıyor.

Huawei Watch FIT Mini modelinin ileride Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağını bekleyip göreceğiz. Peki, siz bu model ülkemize giriş yaparsa satın almayı düşünür müsünüz? Huawei Watch modelleri ne kadar ilginizi çekiyor? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!