Haber, Teknoloji

Oppo Enco X, Enco Air ve Enco Play Yeni Özellikler Kazanıyor

Çift dokunmalı kamera kontrolü gibi yeni özellikler kazanan Oppo kulaklıklar için yeni güncelleme 1 Aralık’ta yayınlanacak. İşte detaylar!

Oppo Kulaklıklar Yeni Bir Güncelleme Alacak

Oppo Enco X, Oppo Enco Air ve Oppo Enco Play gerçek stereo kablosuz (TWS) kulaklık modelleri için yeni özellikler sunan bu güncelleme 1 Aralık’ta Çin’de yayınlanacak. Oppo, belirtilen kulaklık modellerini güncelliyor. Peki, bu modellere hangi yeni özellikler gelecek? İşte detaylar!

Oppo Enco X, Oppo Enco Air ve Oppo Enco Play kablosuz kulaklıklar, Aralık ayında yeni bir yazılım güncellemesi alacak. Güncellemeyle birlikte, Oppo Enco Free 2 ve Oppo Enco Free 2i modellerindeki özellikler, bu modellere de gelecek.

En önemli özelliklerden biri, Çift Dokunmalı Kamera Kontrolü olacak. Kullanıcılar kulaklığa iki kez dokunarak fotoğraf ve video çekebilecek! Çift tıklama-çift dokunma ile kamera kullanımı imkanı Oppo kulaklık sahipleri için bir hayli işlevsel olacak.

Oppo Enco Free 2 kulaklık ise yeni bir yazılım güncellemesi alıyor. Bu güncellemeyle kulaklıklar aynı anda iki cihazla eşleştirilebilecek. Yani çift bağlantı özelliği Enco Free 2 modeline geliyor. Yeni güncelleme bahsedildiği gibi 1 Aralık’ta Çin’de yayınlanacak. Dünyanın her yerindeki kullanıcılara ulaşması ise biraz zaman alacak.

İlgili İçerik: Kulak içi BlueTooth Kulaklık Önerileri

Oppo’nun ColorOS 11.3 ve üzeri işletim sistemli akıllı telefonları ile uyumlu olan kulaklık modellerinde, artık kulaklığa çift dokunarak telefonun kamerası kullanılabilecek. Ayrıca Oppo Enco X kulakiçi kulaklıklar, kamera kontrolünün yanı sıra kişiselleştirilmiş ses yükseltme özelliğine de kavuşacak.

Kişiselleştirilmiş Ses Yükseltme özelliği ise ColorOS, Android 6.0 ve üzeri ve iOS işletim sistemli telefonlarla çalışacak. Oppo, her yıl yeni kulaklık modellerini tanıtıyor. Bu yıl piyasaya sürülen pek çok modeli için Aralık ayında yeni işlevsel özellikler sunan bir güncelleme yayınlayacak.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.