Haber, Teknoloji

Oppo Enco Free2i Kablosuz Kulaklık Yolda! İşte Özellikleri

25 Kasım’da Oppo Reno 7 serisiyle birlikte tanıtılacak olan kulaklıkların tüm özellikleri paylaşıldı. İşte, Oppo Enco Free2i TWS kulaklığın özellikleri!

Oppo Enco Free2i Kablosuz Kulaklığın Özellikleri

Oppo Reno 7 serisi 25 Kasım’da tanıtılacak. Aynı etkinlikte Oppo’nun yeni kulakiçi kulaklık modeli de görücüye çıkacak. Gerçek kablosuz stereo (TWS) deneyimini sunacak olan kulakiçi kulaklık modeli, Oppo Enco Free 2 TWS serisinin devamı olarak gelecek. Kulaklıkların bazı görüntüleri de internete düştü. İşte, yeni bilgilere göre Oppo Enco Free2i kulaklığın tasarımı ve özellikleri…

GizNext tarafından paylaşılan görsellere göre, yakında çıkacak olan Oppo Enco Free2i TWS kulaklıklar oval şekilli bir şarj kutusuna sahip olacak. Kulakiçi kulaklıklar beyaz gövde rengine sahip. Kutusundan bir USB Type-C kablosu ve ekstra kulak ucu seti çıkacak.

Oppo kablosuz kulaklıklar, 10m bağlantı aralığı ile eşleşen Bluetooth 5 bağlantı özelliğine sahip olacak. Ayrıca, kulaklıkların 20 ila 20.000 Hz frekans yanıt aralığı sunacağı belirtildi. Büyük bir pil kapasitesi sunacak olan Oppo Enco Free 2i, 5W şarj hızı sunacak, ancak hızlı şarjı desteklemeyecek.

İlgili İçerik: Kulak içi BlueTooth Kulaklık Önerileri

Hatırlamak gerekirse, Oppo Enco Free 2 TWS kulaklıklar bu yıl Mayıs ayında Çin’de tanıtılmıştı. FBu modelde Bluetooth 5.2 bağlantısı, suya ve toza dayanıklılık, 20-20.000 Hz ses frekans aralığı ve 10 mm sürücüler gibi özellikler mevcuttu. Oppo Enco Free 2, her bir kulaklığın içinde 41 mAh pil ve şarj kutusunun içinde de 480 mAh pil barındırıyordu. Fiyatı 899 lira idi. Yeni modelin fiyatı bu seviyeyi geçecektir.

2 gün sonraki lansmanda yeni kablosuz kulaklıkların tüm detayları açığa çıkacak. Oppo Enco Free2i TWS kulaklıkların siyah renk seçeneği de tanıtılabilir. Şu an için fiyat bilgisi paylaşılmadı. Peki, siz kablosuz kulaklık ve kulakiçi kulaklık tercihinizi hangi markadan yana kullanıyorsunuz?

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.