Başlangıç Haber Vivo Y32 Özellikleri Yayınlandı! İşte Detaylar

Vivo Y32 Özellikleri Yayınlandı! İşte Detaylar

1

Tasarım açısından Vivo Y33s ile aynı detaylara sahip olan Vivo Y32 modeli, Çin’in TENAA sitesinde yayınlandı. İşte, Vivo Y serisinden yeni Vivo Y32’nin tüm detayları!

Vivo Y32 Neler Vaat Ediyor?

Çin’in TENAA sitesinde görülen Vivo Y32 akıllı telefonun tasarımı Vivo Y33s’e benziyor. Yeni Vivo telefonun teknik özellikleri de bu sitede yayınlandı. Su damlası ekran çentiğine ve çoklu arka kamera kurulumuna sahip olduğu görüldü.

Bütçe dostu bir fiyatla piyasaya sürülmesi beklenen, orta segment akıllı telefonun kritik özellikleri açığa çıktı. Çinli şirketin, Vivo Y32’yi bir 4G modeli olarak çıkarabilir. Cihazın resmi tanıtımından önce V2158A model numarasıyla TENAA’da listelenmesi, lansman tarihinin yakın olduğunu gösteriyor.

Telefonun arka kamera modülü Vivo Y33s ile aynı tasarıma sahip. Teknik detaylara geçecek olursak, cihazın Android 11 ile gelmesi ve 6.51 inç HD+ 1.600×720 piksel çözünürlükte TFT bir ekrana sahip olması bekleniyor.

4GB/6GB/8GB RAM seçenekleriyle birlikte, sekiz çekirdekli bir işlemciden güç aldığı belirtiliyor. 64GB/128GB/256GB dahili depolama modelleri bulunuyor. Şu an için arka kameralarla ilgili net bir bilgi yok. Çift veya üçlü arka kameralarla gelebilir.

İlgili İçerik: Vivo Y55s Detayları Lansmandan Önce Sızdırıldı!

Arka kameralarda ana sensör 13 MP, ikincil sensör 2 MP olarak listelendi. Ön tarafta ise 8 MP selfie kamerasının olduğu görüldü. Ayrıca, yeni Vivo cihazının iki renk seçeneğine ve 4.910 mAh bataryaya sahip olduğu görüldü. Listeye göre 165.01×75.20×9.19 mm boyutlarındaki cihazın ağırlığı ise 204.75 gram.

Şirket, henüz Vivo Y32 hakkında herhangi bir detay vermedi. Şu ana dek Çin’in en güvenilir kaynakları olan 3C ve TENAA’da listelenen Vivo akıllı telefonla ilgili aktaracaklarımız bu kadar.

Her gün pek çok markanın yeni akıllı telefon modelleri tanıtılıyor. Kullanıcıların bu modeller arasından seçim yaparken dikkat ettiği konulardan biri de pil ve şarj detayı. Şarjı en uzun giden akıllı telefonlar arasında Vivo modelleri de var. Peki, sizin telefon seçimindeki kriterlerini neler?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!