Klavyede Kalp İşareti ya da Emojisi Nasıl Yapılır?
Genel

Klavyede Kalp İşareti ❤ Emojisi Nasıl Yapılır? ✔️ 2022

Klavyede kalp işareti ya da emojisi yapmak için emoji klavyesini kullanmak gerekir. Emoji klavyesini açtıktan sonra bu emojiler arasında aradığınız kalbe en yakın kalp emojisini bulmanız gerekir. Bu işlem son derece basittir. Klavyede kalp işareti ya da emojisi bulmak benzeri şekilde kolaydır.

Klavyede Kalp İşareti ya da Emojisi Nasıl Yapılır?

İçerik Haritası

Klavyede Kalp İşareti Yapmak (Bilgisayar)

Bilgisayarınızın klavyesinde kalp emojisi yapmak ve göndermek istiyorsanız Windows + Ş kısayolunu kullanarak emoji panosunu bulabilirsiniz. Buradaki kalp emojileri ve işaretleri yardımı ile işaret ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Klavyede Kalp İşareti Yapmak (Bilgisayar)

Windows + Ş kısayolunu uygulayınca emoji ekleme paneli belirecektir. Burada kalp yazarak kalp emoji ve işaretlerine ulaşabilirsiniz.

Klavyede Kalp İşareti Yapmak (Telefon)

Klavyede Kalp İşareti Yapmak (Telefon)

Telefon klavyesinde kalp emojisi yapmak oldukça kolaydır. Kalp işareti yapmak için tek yapmanız gereken klavyenin emoji bölümünü açmak ve kalp emojisini arayıp bulmaktır. Daha sonra bu emojiyi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.