Instagram'da kapalı hesapları görme uygulamaları ve yöntemleri
Haber, Sosyal Medya

Instagram Anasayfa Değişti! Ne Anlama Geliyor? ✔️ 2022

Instagram anasayfası ızgara şeklinde görünüyorken birden bir sıralı paylaşımlar olarak görünmeye başladı. Fakat yakın zaman önce anasayfada farklı değişiklikler meydana geldi. Instagram anasayfa değişti diye pek çok söylenti kulağımıza geliyor. Haberimizin devamında bu konuda neler yapabileceğimizi öğreneceğiz.

Instagram anasayfa neden değişir?

Instagram anasayfası genellikle güncellemelerden sonra değişir. Anasayfada yapılan tasarım ve yerleşim değişiklikleri anasayfanızın değişik görünmesine sebep olur. Her gün kullandığınız bu uygulamanın anasayfasındaki değişiklik doğal olarak dikkatinizi çekecektir.

Instagram anasayfa neden değişir?

Instagram anasayfa nasıl düzeltilir?

Instagram anasayfanız herhangi bir şekilde tasarım bozukluğuna sahip ise Instagram uygulamanızın öncelikle güncel olup olmadığına baklamısınız. Eğer uygulama güncel değil ise güncelleyin. Eğer uygulamanız güncel ise ayarlara girin ve Instagram uygulamasının önbelleğini temizleyin.

Harici Instagram uygulaması kullanmayın!

Harici Instagram uygulamaları genellikle farklılaştırılmış anasayfalar kullanır. Genellikle grid adı verdiğimiz ızgara görüntüyü kullanan bu uygulamalardan birini kullanmadığınıza emin olun. Ayrıca her zaman orijinal Instagram hesabını kullanmaya özen gösterin.

Harici Instagram uygulaması kullanmayın!

Instagram ana sayfa sorunu nasıl çözülür?

Instagram anasayfa sorununu çözmek için öncelikle sorunu netleştirmek gerekir. Sorunun tam olarak ne olduğunu bilmekte fayda var. Kendi sorunlarınızı yorum yaparak tanımlayabilir ve destek alabilirsiniz.

Instagram anasayfa yenilenmiyor!

Instagram anasayfa yenilenmiyor ise şu kontrolleri yapın:

  • Internet bağlantınızı kontrol edin. İnternete bağlı olabilirsiniz fakat internetiniz olmayabilir. (DSL Işığı Yanıp Sönüyor, Ne Yapılmalı?)
  • iPhone internet erişimi yok Wi-Fi sorunu kesin çözüm
  • İnternet erişiminiz olduğundan emin olduktan sonra Instagram’ın çöküp çökmediğine bakın. Bazen sunucular yanıt vermiyor olabilir. Anlık bir hatadan dolayı geçici olarak anasayfa yenilenmiyor sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
  • Instagram uygulamanızda bir hata olabilir. Uygulamayı güncellemeyi ya da önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
  • Hesabınızla ilgili bir sorun olabilir. Başka bir hesaba giriş yaparak deneyebilirsiniz. Eğer başka hesapta anasayfa yenileniyor ise hatanız hesap bazlıdır. Çeşitli kısıtlamalara takılmış olabilirsiniz.
Instagram ana sayfa akışını değiştirme

Instagram ana sayfa akışını değiştirme

Instagram anasayfa akışını değiştirmek için genellikle modlu Instagram APK‘lar tercih ediliyor. Farklı anasayfa görünüş ve sıralama türü ile donatılan bu modlu APK’lar oldukça kullanışlı olabiliyor.

Instagram akış ayarları

Instagram akış ayarları tam olarak kontrol edilemiyor. Twitter zaman akışısı gibi sıralama özellikleri bulunmayan Instagram, umarız ilerleyen zamanlarda daha iyi bir Instagram akış ayarları deneyimlememize imkan verir.

Instagram ana sayfa beyaz ekran

Instagram ana sayfanızdaki beyaz sayfa sorununu çözmek için uygulama ön belleğini silmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra internet bağlantınızı kontrol etmeniz de sizin yararınıza olacaktır. Uygulama için güncelleme var ise güncellemeleri yapmanız tavsiye edilir. Eğer güncelleme yok ise telefonu yeniden başlatmayı ya da uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Instagram Anasayfa Değişti: Sonuç

Instagramın anasayfasının değişmesinin pek çok sebebi olabilir. Sorunu tam olarak tanımladığınızda çözümü de buna bağlı olarak daha hızlı bulabilirsiniz. Konudaki herhangi bir sorun ya da çözüm sizin sorununuzu çözmediyse yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.