Instagram Plus APK 2023 ✔️ Güncel Sürüm indir

Bu yazımda sizlere instagram plus apk indirmeyi ve instagram plus kullanımını anlatıyor olacağız. Başlıkta gördüğünüz gibi bu yazı android kullanıcılarına hitap ediyor. Fakat Apple kullanıcısı iseniz buradan apple için olan makalemize ulaşabilirsiniz. İşte tüm detayları ile Instagram Plus APK 2022…

Android Instagram Plus

Instagram Plus Nedir?

Instagram plus, instagram uygulamasında olmayan bazı özellikleri bulunduran modlu instagram uygulamasıdır. Instagram bu tür özellikleri kendi uygulamasına eklemeyerek kullanıcıları uygulama üzerinde tutmayı hedefliyor olabilir.

Daha fazla gönderi erişimi Instagram uygulaması üzerinden gerçekleşsin diye genelde bir çok özelliği bizlere sunmuyor. Fakat Instagram plus, Instagram videolarını, resimlerini ve hikayelerini indirmemize olanak sağlıyor. Ayrıca uygulamanın genel görünümünü, reklam engellemeyi ve çeşitli kişiselleştirmeleri de bizlere sunmaktan geri kalmıyor.

Android Instagram Plus APK İndir 2020
Android Instagram Plus APK İndir 2020

Instagram Plus Ne İşe Yarar?

  • Gönderileri indirir.
  • Hikayeleri indirir.
  • Video yada resimleri indirmeden tam ekran yaparak görebilirsiniz.
  • Fotoğrafları ve videoları ücretsiz, özel olarak tasarlanmış filtrelerle düzenleyin.
  • Parlaklığı, kontrastı ve doygunluğu, ayrıca gölgeleri, vurguları ve perspektifi değiştirmek için 10 gelişmiş yaratıcı araçla fotoğrafları geliştirin.
  • Fotoğraf ve video bağlantılarını paylaşın.

Instagram Plus APK İndir 2022

Instagram plus telif hakları sebebiyle Play Store mağazasında bulunmuyor. İndirmek için apk dosyası olarak indirmelisiniz. APK olarak İndirdiğiniz Instagram Plus uygulamasını yükledikten sonra uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Instagram Plus APK 2022 indir

APK dosyası MEGA Bulut üzerinde bulunuyor. Dosyayı webdeyazilim.com ekibi sizler için yükledi. Bu dosyayı indirmek için şifre çözme anahtarına ihtiyacınız olacak. Şifre çözme anahtarı yorum yaptığınız takdirde mail adresinize iletilecek.

Android Instagram Plus APK İndir 2020
Android Instagram Plus APK İndir 2020

Yazının başında da belirttiğim gibi bu yazıdaki Instagram Plus uygulaması Android için dağıtılıyor ve tanıtılıyor. Android instagram plus indirme konumuzun sonlarına doğru gelirken ios için instagram plus uygulaması hakkındaki yazdığımız konuyu da okumanızı tekrar tavsiye edelim.

Android Instagram Plus APK İndir 2020
Android Instagram Plus APK İndir 2020

Unutmadan hatırlatalım: Google Play store olmadan uygulama indirme makalemizi okuyarak Play Store dışından uygulama indirme ve yükleme hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Plus Özellikleri: APK indir Yükle ✔️

İlgili İçerik

Instagram plus + apk indirmek ve yüklemek için telefonunuzun internete bağlı olduğundan emin olun. Instagram plus uygulaması birçok telefonda orijinal instagram uygulaması ile aynı anda çalışabiliyor fakat kendi telefonunuzda çalışmadığını görürseniz iki uygulama arasında seçim yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Android Instagram Plus APK İndir 2020
Android Instagram Plus APK İndir 2020

Instagram plus uygulaması ile canlı yayınları gizli izleyebilir ve hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz. Böylece hikayesini izlediğiniz kişi sizi görmez ve sahte instagram hesapları kullanmak zorunda kalmazsınız.

Instagram plus uygulaması ayrıca kendi telefonunuzda bazı özelleştirmeler yapmanızı sağlar. Mesela kendi kullanıcı adınızın yanına doğrulanmış rozeti alabilirsiniz. Takipçi sayınızı artırabilir ve görünen profilinizi bu şekilde özelleştirebilirsiniz.

Android Instagram Plus APK İndir 2020
Android Instagram Plus APK İndir 2020

Daha pek çok eğlence aracını bizlere sunan Instagram Plus uygulaması düzenli olarak güncelleniyor. Bu yüzden bu makaleyi yer imlerinize eklemeyi ve düzenli olarak takip etmeyi ihmal etmeyin.

NOT: Uygulama geliştiricileri uygulamanın güvenilir olduğunu söyleseler de biz tüm sorumluluğun size ait olduğunu belirtmek isteriz. Kendi kullanmış olduğumuz APK’yı sizlere sunuyor olsak da tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Instagram Plus APK 2023 ✔️ Güncel Sürüm indir” üzerine 174 yorum

Yorum yapın