Görev Yap Para Kazan: Para Kazandıran Siteler ✔️ 2023

Para kazandıran siteler hakkında araştırma yapıyorsanız karşınıza mutlaka görev yap para kazan ifadesi çıkmıştır. Görev yaparak para kazandıran bu siteler sayesinde belirli görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Konu hakkındaki tüm detayları öğrenmek için bu yazıyı dikkatlice okuyun. Sadece satır aralarına göz atarak doğru bilgiyi kaçırabilirsiniz…

Görev yaparak para kazanmak istiyorsanız doğru ve güvenilir siteleri kullanmanız gerekiyor. Eğer en iyi görev sitelerini tercih etmezseniz görev yapsanız da ödeme almayabilirsiniz. Site sahibi de yaptığınız görevden gelir elde ederken size ödeme yapmaz. Bu sebeple görev yapma siteleri hakkında önceden araştırma yapmış olmanız gerekir.

Sizler için görev yap para kazan sitelerini araştırdık ve en çok ödeme yapan görev sitelerinin bir listesini çıkardık. Bu siteler ile herhangi bir sponsorlu anlaşmamız bulunmuyor ve liste tamamen rastgele yapılıyor. Herhangi bir öneri, öne çıkarma ya da reklam olmadığını bilmenizi isteriz.

En iyi para kazandıran siteler: Görev Yap Para Kazan

Para kazanma hakkında araştırma yaparken görev yapma sitelerine mutlaka rastlarsınız. Bu sitelerin bir listesini sizler için hazırladık. Sıra tamamen rastgeledir ve listede bulunan herhangi bir site sile sponsorlu anlaşmamız bulunmaz. Bu yüzden tamamen şeffaf olan listemizi sadece rehber olarak değerlendirmenizi önemle rica ederiz.

1. Kazandilar.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi

Kazandilar.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi
Kazandilar.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi

Ücretsiz olarak kaydolup görev yaparak para kazanabileceğiniz bir site olan kazandilar.com, 20TL alt ödeme limiti ile ödeme yapıyor. Yani sistem üzerinde hak ettiğiniz bakiye 20 TL olunca ödeme alabiliyorsunuz.

Ödemeler Çarşamba günü yapılıyor. Bu sitedeki görevler genellikle yorum yapmaya dayalı. Sistemde ayrıca referans sistemi de bulunuyor. Her getirdiğiniz üye için yapılan görev kazancından %5 komisyon alıyorsunuz.

Bu görev yapma sitesinde rank sistemi bulunur. Ne kadar görev yaparsanız sonraki kazançlarda elde edeceğiniz gelir buna göre artış gösterir. Acil görevler ile de normalinden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

2. sendeyorumyapkazan.com | Görev Yaparak Para Kazanma Sitesi

sendeyorumyapkazan.com | Görev Yaparak Para Kazanma Sitesi
sendeyorumyapkazan.com | Görev Yaparak Para Kazanma Sitesi

Görev var görev var. Yapacağınız görevi önceden bilerek para kazanmak istiyorsanız yorum yaparak para kazanmak tam size göre olabilir. Sosyal medya, Uygulama marketlerindeki uygulamalar ve Google Haritalar işletme profillerine yapacağınız yorumlar ile gelir elde edebilirsiniz.

sendeyorumyapkazan.com sitesinde bazı yorum ve üyelik görevleri bulunur. Bu görevlerdeki projelere yorum yaparak 0.8 TL, 1.5 TL gibi tutarlarda para kazanırsınız. Günde ortalama 1 TL’den 20 görev yaparsanız ayda 20×30 TL’den 600TL para kazanabilirsiniz.

Daha fazla görev yap para kazan sitesine üye olarak bu kazancı katlayabilirsiniz. Görev yaparak para kazandıran siteler genellikle aynı mantıkla çalışır.

3. roketpara.com | Görev yaparak para kazandıran site

roketpara.com | Görev yaparak para kazandıran site
roketpara.com | Görev yaparak para kazandıran site

Alt ödeme limiti 7.5 TL olan roketpara.com ile diğer görev yap para kazan siteleri gibi çalışabilirsiniz. Günlük eklenen görevleri tamamladıkça hesabınızda bakiye birikecektir. Bu bakiyeyi banka hesabınızı ekleyerek çekebilirsiniz. Papara için de ödeme desteği bulunduğunu bilmenizde fayda var.

Bu para kazandıran sitenin ayrıca bir mobil uygulaması var. Mobil uygulama üzerinden yeni görevler eklendiğinde bildirim alabiliyorsunuz. Pek çok görev yapma sitesinde olduğu gibi roketpara.com’da da rank sistemi vardır. Yani görevleri başarı ile yerine getirdikçe daha fazla para kazanabilirsiniz.

Görev yaparak kazandığınız paralar ile tekrar görev oluşturabilmenize olanak sağlayan bu sitede görev vermek bir hayli kolaylaştırılmış. Herhangi biri nakit bakiye yükleyerek de yaptırmak istediği içi pek çok üyeye yaptırabiliyor.

4. gorevcim.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi

gorevcim.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi
gorevcim.com | Görev Yap Para Kazan Sitesi

Görev yaparak para kazanmak isteyenlerin bir diğer durağı ise gorevcim.com olarak karşımıza çıkıyor. Instagram yorum yapma, YouTube 30 saniye video izleme, mobil uygulamalara market üzerinde 5 yıldızlı yorum yapma gibi basit görevleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Bu para kazanma sitesinde bugüne kadar 1.766 görev tamamlanmış. 43.640 üyesi bulunan gorevcim.com üzerinden 1422 kere ödeme gerçekleştirilmiş. Bu görevleri tamamlayan 12.516 kullanıcı sistem üzerinden ödeme alarak gelir elde etmiş.

5. dijitalgorev.com | Yorum Yaparak Para Kazanma Sitesi

dijitalgorev.com | Yorum Yaparak Para Kazanma Sitesi
dijitalgorev.com | Yorum Yaparak Para Kazanma Sitesi

Genellikle Google Haritalar yorum hizmeti vererek para kazandıran dijitalgorev.com, zaman zaman farklı görev türleri de yayınlayabiliyor. Bu görevleri yerine getiren kullanıcılar ise bu görevlerden gelir elde edebiliyor.

Sitedeki görevleri görmek için üyelik hesabı oluşturmanız gerekiyor. Üyelik oluştururken doğru numara kullanmanız şartı konulmuş. SMS doğrulama sistemi ile hesabınız onaylandıktan sonra üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra ise görevleri yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

6. kazancligorev.com | Para Kazandıran Görev Yap Sitesi

kazancligorev.com | Para Kazandıran Görev Yap Sitesi
kazancligorev.com | Para Kazandıran Görev Yap Sitesi

Görev yaparak para kazanmak için kullanabileceğiniz bir diğer site de kazancligorev.com sitesidir. Bu sitede referans sistemi ile %10 ile %15 arasında gelir paylaşımı yapılıyor. Bu ise her getirdiğiniz üyenin kazancının %10 ila %15 kadarını komisyon olarak size ödedikleri anlamına geliyor.

Yeni eklenen görevlerin bildirimlerini mobil uygulama üzerinden gönderen görev yapma sitesi, ödemeleri ise 3 gün içerisinde banka hesabınıza gönderiyor.

Siteye görev yapmak için üye olduğunuzda herhangi bir ücret beklenmez. Eğer yapılacak bir göreviniz var ise sisteme kayıt olup panele giriş yapmanız yeterli. Panel içerisinde görev ekleme ve eklenen görevleri listeleme özellikleri mevcut.

Görev yap para kazan ile ilgili sıkça sorulan sorular

İnternetten para kazanmanın bir yolu da görev yaparak para kazanmak. Hal böyle olunca oldukça popüler bir konu haline gelen görev yaparak para kazanma içerikleri ile ilgili pek çok soru ve cevap bulunuyor. Bu soruları sizler için bu alanda listeliyoruz. Kendi sorularınızı lütfen sayfanın en sonundaki yorum alanından bize iletin.

Görev yap para kazan uygulamaları hangileridir?

Görev yaparak para kazanmak isteyenlerin genellikle tercih ettiği yöntemlerden biri de görev yap para kazan uygulamaları kullanmaktır. Bu uygulamaların detaylı bir listesine Para Kazandıran Uygulamalar – İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar başlıklı konudan ulaşabilirsiniz.

Görev yap para kazan güvenilir mi?

Görev yaparak para kazandığınızda kullandığınız siteler çok önemlidir. Her site paranızı vermeyebilir. İletişim bilgilerinizi de sızdırabilir. Bu yüzden güvenilik görev yap para kazan sitelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Görev yap para kazan ekşi

Görev yap para kazan ile ilgili Ekşi sözlükte de pek çok başlık açıldı. Konuların birkaçına şuradan ulaşabilirsiniz:

Dolar kazandıran uygulamalar

Yurt dışındaki anket sitelerinde dolar ile kazanç elde edilmektedir. Türkiye’deki görev uygulamaları dolar ile değil TL ile ödeme yapmaktadır. Dolar kazandıran uygulamalar İngilizce dilindedir ve genelde yurt dışı kaynaklı uygulamalardır.

ParaMAX : Görev yap para kazan

Paramax internette dolaşan görev yap para kazan uygulamalarından biridir. Resmi bir kaynağı olmadığı için indirme bağlantısını bu bölüme eklemiyoruz. Bu gibi resmi olarak dağıtılmayan uygulamaları kullanmadan önce iki kere düşünmekte fayda var. Ticaret yapacağınız firma, uygulama ve markaların şeffaf olmasına özen göstermenizi öneririz.

Gerçek para kazandıran uygulamalar

Gerçek para kazandıran birkaç uygulama bulunuyor. Bu uygulamaları listemiz içerisinden bulabilir ve deneyebilirsiniz.

Telefondan para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran mobil uygulamaların hemen hepsi telefondan para kazandıran uygulamalardır. Bu uygulamaların bir listesine Para Kazandıran Uygulamalar – İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar listemizden ulaşabilirsiniz.

Para kazanmak için kullanacağınız bu uygulamalara verilerinizi gönderirken dikkatli olmanızda fayda var. Resmi bilgilerinizi gönderdiğinizde çeşitli cezai yaptırımlarla karşılaşmamak için bu tür durumlara dikkat etmenizi öneririz.

Sadece güvenilir olan para kazandırma uygulamalarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu içerikte yer alan para kazandıran uygulamaların pek çok site arasından seçilmiş olması, sitelerin tamamen güvenli olduğu anlamına gelmiyor. Bu yüzden listede yer alan uygulama ve siteleri mutlaka inceleyin, arştırın.

Görev Yaparak Para Kazandıran Siteler – Sonuç

Görev yaparak para kazanmak isteyen kullanıcılar için oluşturduğumuz bu listedeki para kazanma siteleri, Google üzerinde var olan para kazanma sitelerinden bazıları. Bu sitelerde yer alan görevlerin fiyatlarını görevi yapmadan önce incelemenizi öneririz. Ayrıca görev sitesindeki kuralları henüz görev yapmadan önce okuyup anlamanız son derece önemli.

Son olarak: bu tür sistemler tamamen ücretsizdir. Bu yüzden sizden herhangi bir ücret talep edilirse ücret ödemeniz gerekmez. Dikkatli olup dolandırılmamaya özen göstermelisiniz.

Para kazanma hakkındaki diğer içeriklerimizi de mutlaka inceleyin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Görev Yap Para Kazan: Para Kazandıran Siteler ✔️ 2023” üzerine 2 yorum

Yorum yapın