En iyi +10 Fal Uygulaması – Kahve Falı ve Tarot

Keyifli bir Türk kahvesinden sonra fal bakarak eğlenmek istiyorsanız en iyi fal uygulamaları size aradığınız fal deneyimini sunabilir. Ancak, fal sadece kahve ile sınırlı değildir. El falı, yüz falı, tarot falı ya da melek falı gibi daha pek çok fal çeşitleri vardır.

En popülerinin ise kahve falı olduğunu söyleyebiliriz. Kültürümüzün bir parçası olan Türk kahvesi aynı zamanda fal bakılması ile eğlenceli anlara sahne olur. İşte sizler için hazırladığımız en iyi fal uygulamaları listesi:

Herkesin yakınında iyi bir falcı olmayabilir. İşte bu durumda en iyi fal uygulaması imdada yetişir. Geçmişinize ilişkin analizler yapan, geleceğinizi tahmin eden ya da aşk, para gibi konularda size tavsiyeler veren fal uygulamaları sayesinde bazı kararları almanız da kolaylaşır. En iyi fal uygulaması ile en isabetli tahminleri alabilirsiniz. Sizin için en sevilen uygulamaları açıklayalım.

En iyi Fal Uygulaması – 2023’ün En iyi 10 Fal Uygulaması

En iyi fal uygulamalarını araştırırken pek çok kritere dikkat ederiz. En önemli iki kriter ise falların mantıklı ve doğru olması. Pek çok fal uygulaması falları yapay zeka ya da önceden yazılmış fal listesi yardımı ile ya da random şekilde kullanıcıya sunmaktadır. Fakat birkaç uygulama kendi bünyesindeki falcıları ile kullanıcılarına online fal hizmeti vermektedir. Bu uygulamalar ise şu şekilde sıralanıyor:

1. Faladdin: Tarot & Kahve Falı

kahve falı uygulaması faladdin

En iyi ve en çok kullanılan fal uygulamalarından biri olan Faladdin’i bilmeyen yoktur herhalde. 25 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu uygulamanın 188 binden fazla kullanıcı değerlendirmesinden aldığı ortalama puan 4,5 olmuş. Ve bu puanlama oldukça iyi.

Bu fal uygulaması ile astroloji, burç yorumu, Tarot falı ve kahve falı gibi imkanlara erişebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra lamba cini, biyoritim ve motivasyon gibi özelliklere de erişmeniz mümkün. Daha fazla özellik için premium üyelik kullanmanız gerekiyor.

Google Play Store üzerinden indir

App Store üzerinden indir

2. Falcı Bacı – Kaave Falı

En iyi fal uygulaması

En iyi fal uygulaması denilince ilk akla gelenlerden biridir. Uygulamayı indirdiğiniz zaman size ait bazı bilgiler girmek gerekir. Ancak kişisel veri niteliğindeki bilgiler istenmez. Bu bilgiler ve kahve falınızda çıkanlarla birlikte fal bakılır. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır.  Ayrıca aşk, ikili ilişkiler, aile hayatı, iş gibi konularda yorum istemek gibi bir seçenek de sunulur.

3. Kısmetim Uygulaması

En iyi fal uygulaması

En iyi kahve falı uygulaması arasında yerini alan kısmetim uygulamasında kahvenizi içip fotoğrafını gönderirsiniz. Karşılık olarak size falınız gelecektir. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Aynı zamanda tarot falı baktırabilir ya da rüyanızı yorumlatabilirsiniz.

4. Derya Abla – Kahve Falı

En iyi fal uygulaması

Hem kendiniz hem de diğer kişiler için fal bakılmasını isteyebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada sesli görüşme seçeneği de mevcuttur. Bunu seçmeniz halinde falcı ile sesli konuşarak fal baktırabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca kameraya fincanı gösterdiğiniz anlık fal bakma özelliği de bulunur. Rüya yorumları, tarot falı, iskambil falı, yıldızname gibi diğer fal çeşitleri sayesinde en iyi fal programı arayanlar için seçeneklerden biridir.

5. Telve Fal Uygulaması

En iyi fal uygulaması
En iyi fal uygulaması

Ücretsiz fal uygulaması arayanlar için kahve falı, el falı, yüz falı, tarot falı gibi daha pek çok fal çeşidi mevcuttur. Böylece tek bir uygulama ile birden fazla fal baktırma şansınız vardır. Online olarak kolayca fal baktırabilirsiniz. Aynı zamanda burç yorumlarına bakarak sizi bekleyen gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Kullanıcı sayısının fazlalığı uygulamanın ne kadar beğenildiğini göstermektedir.

6. Kahve Falı – Burç Yorumları, Fal, Astroloji

kahve falı uygulaması

Google Play Store üzerindeki android için en iyi kahve falı uygulamalarından biri olan bu uygulama kahve falı ve burç yorumları konusunda yayın yapıyor. Bunların yanı sıra el falı ve tarot falı bakmaya başlayacağını iddia ediyor.

Fincan fotoğrafını çekip göndererek kahve falı bakmanıza imkan sağlıyor. Günlük burç yorumları ile de burçlar hakkındaki gelişmeleri kullanıcılarına sunuyor.

Bu kahve falı uygulaması 42.900+ değerlendirme üzerinden 4,4 puana sahip.

Google Play Store üzerinden indir

7. Çaylama Fal – Ücretsiz Fal ve Sohbet Uygulaması

kahve falı uygulaması
kahve falı uygulaması

En iyi kahve falı uygulaması öneri listemizde yer alan bir diğer uygulama ise Çaylama Fal. Çaylama fal uygulaması ile sadece kahve falı değil, sohbet özelliklerine de erişebiliyorsunuz. Böyle diğer kullanıcılar ile etkileşime geçebiliyor, kahve falını seven başka insanlar ile tanışabiliyorsunuz.

çaylama kahve falı uygulaması
çaylama kahve falı uygulaması

Ücretsiz fal ve sohbet uygulaması Çaylama ile, tarot falı, kahve falı, el falı, çay falı, astroloji soruları ve rüya yorumları gibi özelliklere ücretsiz erişebilirsiniz.

Çaylama Fal
Çaylama Fal

Sade bir arayüze sahip olan Çaylama fal uygulaması, geri bildirimleriniz sayesinde daha da iyi yerlere gelebilecek güzel bir fal uygulamasıdır. Uygulama hakkındaki soru ve görüşlerinizi market üzerinden yorum olarak geliştiricilere iletebilirsiniz.

8. Fal Yolu – Ücretsiz Kahve Falı Yorumu

en iyi kahve falı uygulaması

Google Play Store üzerinde bulunan en iyi kahve falı uygulamalarından biri olan Fal Yolu uygulaması 2100 değerlendirme üzerinden ortalama 3,9 puan almayı başarmış.

Bu uygulama ile günlük 3 ücretsiz hızlı kahve falı baktırma imkanına sahipsiniz. Uygulama yayıncısının iddiasına göre fal yorumcuları bot değil gerçek. Yani fal talepleriniz gerçek insanlar tarafından yorumlanıyor. Ne kadar kaliteli yorumcular orasını uygulamayı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın tamamen reklamsız olduğu iddia ediliyor. Falcı ile sohbet etme imkanının yanı sıra günlük burç yorumlar gibi özelliklere de erişmenize izin veriliyor.

Google Play Store üzerinden indir

9. Fal Vakti – Kahve Falı

en iyi kahve falı uygulaması

En iyi kahve falı uygulamalarından bir diğeri ise Fal Vakti uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Falların %100 gerçek falcılara baktırıldığını iddia eden bu uygulama kahve falına bakan falcı ile sohbet imkanı da sunuyor.

Sesli kahve falı, Cezve kullanarak sınırsız kahve falı kullanımı, günlük 3 ücretsiz kahve falı baktırma, fal yorumlama imkanı, fal yorumlarını sosyal ağlarda paylaşabilme gibi ek özellikler de sunuluyor.

Google Play Store üzerinden indir

10. Guru Fal Uygulaması

En iyi fal uygulaması

Google Play ve AppStore üzerinde yükselişe geçen, kullanıcılarından olumlu yorumlar alan ve yerli yazılım olan Guru Görüntülü Fal uygulaması, gerçek ve şaşırtıcı fal yorumları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz. Uygulama içerisinde çeşitli satın alımlar yapılıyor ve fal kalitesi arttırılabiliyor.

Guru Fal uygulamasında en dikkat çeken özelliklerden birisi de çok fazla ve daha önce hiç duyulmamış ilgi çekici fal çeşitlerinin olması. Kullanıcı yorumları oldukça olumlu olan Guru fal uygulamasını hemen aşağıdaki Android ve iOS bağlantılarından indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamada birden fazla deneyimci falcı yer alır. Bu falcılarla görüşmek için öncelikle randevu almak gerekir. Randevu gün ve saatinde görüntülü görüşme ile seans yapılır. Falcı ile kullanıcı görüntülü bir şekilde anlık olarak fal baktırır. Tamamen o anda kişiye özel olarak fal bakılır. En iyi fal uygulaması arayanlar için oldukça gerçekçidir.

En iyi Fal Uygulaması Ücretsiz & Ücretli Programlar

Bu yazıda sizlere en iyi fal uygulaması ve en iyi fal programları hakkında bir liste sunmaya çalıştık. Ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayırdığımız bu fal uygulamaları Android ve iOS için erişime açık. Kahve muhabbetinize neşe katacak bu uygulamaları mutlaka deneyin!

“En iyi +10 Fal Uygulaması – Kahve Falı ve Tarot” üzerine 6 yorum

  1. Tarot falı konusundan Gizemli Tarot uygulamasından başkasını tanımam. En iyi uygulama açık ara odur.

    Cevapla
  2. Tamamen ücretsiz çaylama fal uygulaması var.Kahve Falı, Tarot falı, el falı,Çay falı, astroloji Sor, Rüya yorumları ve sohbet özellikleri tamamı ücretsiz hem de yazışarak ,yeni uygulama denenebilir bence ,umarım tamamen ücretsiz olmaya devam eder

    Cevapla

Yorum yapın