Para Kazandıran Uygulamalar 2023 ✔️ 20 Uygulama ₺ $ €

Para Kazandıran Uygulamaları listelediğimiz yazıya hoş geldiniz. | Ekonomik şartların insanları para kazanmaya itmesi pek çok sektörün değişmesine ve gelişmesine yol açtı. İnternetten para kazanmak gelişen teknoloji ile daha da gündeme geldi. Özellikle ülkemizde pek çok kişi internetten para kazanmanın yolları hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu yollardan bir tanesi de para kazandıran uygulamalar şüphesiz. İnternetten gerçek para kazandıran bu uygulamalar sayesinde belirli oranda para kazanmak mümkün. Detaylar ise içeriğimizin devamında…

Para Kazandıran Uygulamalar - İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar – İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar 2022

İnternetten para kazanmanın pek çok yolu bulunuyor. Bu yollar hakkında oldukça fazla teorik bilgi mevcut. Pek çok site teorik bilgilere dayanan içerikler yayınlıyor. Para kazanmanın pek çok yolu var ve her yolun aslında çok para kazandırdığı bir gerçek. Fakat istatistiki olarak pek çok kişi bu yolda sabırsız ilerliyor ve gerektiği kadar emek verip ilerlemiyor. Hal böyle olunca kazanç da elde edilemiyor.

İnternetten para kazanma yollarına en çok verilen örnekler genelde aynı. Blog yazarak para kazanmak, video içeriği üreterek para kazanmak, site içeriği üreterek para kazanmak, dropshipping yaparak, e-ticaret yaparak ya da sosyal medya hesapları üzerinden influencer olarak para kazanmak. Bunların her birinden son derece iyi paralar kazanmak mümkün. Fakat her biri yıllarca emek isteyen oldukça sabır gerektiren işler. Sırf internetten kazanılıyor diye bir para kolay kazanılmaz. Para kazandıran akıllı telefon uygulamaları da bunlara bir örnektir.

Para Kazandıran Uygulamalar;

İnternetten gerçek para kazandıran uygulamalar belirli bir reklam gösterimi ya da aktif olma süresi ile para kazandırırlar. Belirli görevler yaparak da belirli tutarlarda kazanç elde etmek mümkündür. Bu tür uygulamaların her ne kadar çıkar gözettiğini bilsek de, yine de bir kazanç kapısı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tutarına bakmadan para kazandıran uygulamalar için sizlere bir liste hazırladık. Bu liste ise şu şekilde:

1. Bounty

Para Kazandıran Uygulamalar Bounty
Para Kazandıran Uygulamalar Bounty

Para kazandıran uygulamalar listelerinin olmazsa olmazı olan Bounty ile günde onlarca lira para kazanmak mümkün. Bu para kazanma uygulamasını kullanarak istediğiniz yer ve zamanda çeşitli görevler yaparak para kazanmanız mümkün. Fakat kazanacağınız paranın miktarı uygulama içerisindeki görevlere ve sizin bu görevleri yaparkenki performansınıza göre değişiyor.

Bounty, para kazandıran Türkçe uygulamalar arasında bulunuyor. Türkçe olması, onu rakiplerinden ayıran en temel özelliklerinden biri olabilir. Fakat görevlerin Türkiye merkezli firmalar tarafından belirleniyor olması da onun bir diğer farklı yanı olarak kabul görüyor.

Bounty ile telefondan para kazanmak isteyenlerin öncelikle Bounty uygulamasını indirmesi gerekiyor. Bounty para kazanma uygulamasını Android ve iOS için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip kullanıcı hesap ayarlarınızı tanımladıktan sonra listedeki görevleri inceleyip size en uygun gördüğünüz görevi seçerek o görevi tamamlamanız gerekiyor. Görevde yapmış olduklarınız kabul görürse göreviniz onaylanmış oluyor ve bunun karşılığında bir para hak ediyorsunuz.

Bounty uygulamasında birbirinden farklı görevler yer alıyor. Bu görevlerin bir kısmını oturduğunuz yerden yaparken bir kısmını da gezerek yerine getiriyorsunuz. Gezerek yaptığınız görevler biraz daha eğlenceli olarak kabul edilebilir. Gezerek para kazanma fikri kulağa oldukça hoş geliyor. Bunu yapmak için herhangi bir mağazaya gidip fotoğraf çekmek, müşteri deneyimini teftiş etmek, sunulan hizmeti değerlendirmek, anket doldurmak ya da işletmenin raflarını, masalarını ya da dekorasyonunun fotoğrafını çekmek.

Uygulamayı kullanırken konum bilgilerinize izin vermeniz gerekiyor. Güvenlik açısından tedirgin olmanızı gerektirecek bir durum olmadığını bilmenizi isteriz. Çevrenizdeki görevleri takip edebilmeniz için kullanılan konum servislerini bu para kazanma uygulaması için aktif halde tutabilirsiniz. Bu para kazanma uygulaması sayesinde binlerce kişi her hafta hatırı sayılır miktarlarda ödeme almaktadır. Bu parayı kazanırken de çeşitli görevler yaparak aslında gerçek bir iş yapıyor olmaktadırlar.

2. Money App

Money App Para Kazandıran Uygulama
Money App Para Kazandıran Uygulama

Money App, en çok para kazandıran mobil uygulamalardan biridir ve oldukça fazla kullanıcıya sahiptir. Android ve iOS için ücretsiz olarak indirilebilen bir para kazandırma uygulamasıdır. Bu uygulama her iki platform için oldukça iyi puanlar almış ve oldukça fazla indirme sayısına ulaşmıştır.

Money App, temelde anket uygulaması gibi görünen ücretsiz para kazandırma uygulamasıdır. İçerisinde pek çok görev bulunur ve bu görevleri yapan her kullanıcı bu görev karşılığında bir bakiye hak eder. Bu görevler ise genelde uygulama indirme, video izleme, hizmet test etme, anket doldurma, ücretsiz oyunları oynama ve benzeri pek çok deneyimi rapor etme ile ilgilidir.

Uygulama, hizmet ve projelerin geliştirilmesine önemli ölçüde katkı sağlayan Money App kullanıcıları, bu görevleri yaparak hem faydalı olmakta, hem de bu uygulama sayesinde gelir elde etmekte ve para kazanmaktadır.

Money App uygulaması ile para kazanmak için uygulamayı Android ve iOS platformlarından indirmeniz ve uygulama üzerinde kendiniz için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hesap işlemlerini tamamladıktan sonra uygulama üzerindeki aktif görevleri yerine getirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hak ettiğiniz parayı ise diğer para kazanma uygulamalarının aksine daha hızlı alabiliyorsunuz. Fakat ödemeyi talep etmek için PayPal hesabına sahip olmanız gerekiyor. Uygulama doğrudan banka hesabınıza bakiye göndermiyor ne yazık ki.

İlgini Çekebilir: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Bu para kazandırma uygulamasını kullanırken dikkat etmeniz bazı konular bulunuyor. Bu konulara dikkat etmediğiniz sürece hesabınızı tamamen kapatılabilir ve hesabınızda bulunan bakiye sonsuza kadar yanabilir. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekenlere dikkat etmeniz son derece önemli. Birden fazla hesap açmak ya da sahte hesap açmak asla affı olmayan hatalar arasında. Ayrıca konum ve IP gibi bilgileri değiştirmek için VPN kullananların hesapları da genelde kapatılmakta. Benzeri şekilde cihaz kimliğini değiştirmek, yönlendirme koduna yönlendirme uygulama gibi işlemlerden kaçınmakta fayda var.

3. Hadi (Bilgi Yarışması)

Hadi (Bilgi Yarışması) Para Kazandırıyor
Hadi (Bilgi Yarışması) Para Kazandırıyor

Bilgi yarışması programları televizyonda oldukça fazla ilgi görüyor. Sadece televizyonda değil bilgi yarışması odaklı mobil uygulamalar da oldukça fazla ilgi görüyor. Bilgi yarışması uygulamalarından biri olan Hadi, iyi bir para kazandıran uygulama olarak biliniyor ve son derece popüler.

Hadi uygulaması ile 12 soruyu bilmeye çalışıyorsunuz ve yanlış yaptığınızda eleniyorsunuz. En sona kadar yanlışsız gidip en son kısımda tek seferlik joker hakkı kullanabiliyorsunuz. Uygulama içindeki bu sorular sponsorlar tarafından belirleniyor ve kazançları sponsorlar sayesinde dağıtıyorlar. Sorular ve yarışmalar ile ilgili detaylı bilgi ise Instagram sayfaları üzerinden duyuru olarak kamuoyuna sunuluyor.

Son güncellemelerden sonra uygulama üzerinde 30 dakikada bir yarışma olabiliyor. Bu yarışmalarda finale yaklaştıkça ve tüm soruları bildikçe ödülleri alabiliyorsunuz. 20.000 TL den fazla ödülü olan yarışmalar da bulunuyor. Bu yarışmaları kazanmadığınızı varsayarak günde 15 TL kadar gelir elde edebiliyorsunuz. Her gün yarışmalara katıldığınız takdirde ayda 450 TL kazanabilirsiniz. Diğer para kazanma uygulamalarını da kullanarak bu kazancı ikiye ve üçe hatta dörde katlayabilirsiniz.

4. Oyna Kazan

Oyna Kazan ile Para Kazan
Oyna Kazan ile Para Kazan

Oyna Kazan, bir önceki Hadi uygulaması gibi bilgi yarışması odaklı bir para kazanma uygulamasıdır. VIP ve Ücretsiz olmak üzere iki tür yarışma barındıran bu para kazanma uygulaması ile gerçek para kazanabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki Toplam Kazanç bölümü ile tüm zamanlarda elde ettiğiniz kazançları takip edebilirsiniz. Sıradaki yarışma alanından ise günün tüm yarışmalarını görebilirsiniz. Jokerler veKuponlar alanından hesabınıza tanımlanmış olan joker ve kuponları görüntüleyebilirsiniz. Hemen oyna butonu sayesinde de VIP ve Ücretsiz yarışmalara katılabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer joker ve kuponlarınızı görmek isterseniz joker ve kupon sayfasına gidebilirsiniz. Buradaki özellikleri market üzerinden satın alabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Kazananlar sayfası yardımı ile de tüm kazananların bir listesini görüntüleyebilirsiniz.

5. Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın
Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın

Para kazandıran uygulamaların vazgeçilmez üyelerinden biri de şüphesiz Google Ödüllü Anketler’dir. Google Ödüllü Anketler, adından da anlaşılacağı üzere anket doldurarak para kazanacağınız bir Google uygulamasıdır. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en temel özelliği ise uygulamada hak ettiğiniz kazançları nakit olarak değil de doğrudan Play Store üzerinde kullanabiliyor oluşunuzdur.

Bu bir özellik mi? Bizce evet. Zaten uygulama üzerinden pek çok anket doldurarak kazanacağınız para bir uygulamanın birkaç servisine ödeme yapacak kadar. Bu yüzden uygulamalara para vermek yerine birkaç anket doldurarak bu masraftan para harcamadan kurtulabilirsiniz. Bunun dışında bu uygulama ile çok fazla para kazanmanızın mümkün olmadığını bilmeniz gerekiyor. Özellikle nakit para ihtiyacınız var ise başka para kazandıran uygulamaları tercih etmenizde fayda var.

6. Yandex Toloka

Yandex Toloka ile Para Kazanın
Yandex Toloka ile Para Kazanın

Listemizin bir diğer popüler para kazandıran uygulaması ise Yandex Toloka. Bu işler ile ilgilenen pek çok kişinin zaten biliyor olduğu bir servis olan Toloka sayesinde belirli bir ölçüde para kazanmak mümkün. PayPal’ın aktif olduğu dönemlerde bizzat denemiş olduğum bu servis sayesinde bir hafta kadar sürede 25 dolar kazanmıştım ve öğrencilik zamanlarımda çok keyifle harcadığım bir para olmuştu.

Kitle kaynaklı veri etiketleme platformu olarak tanımlanan Toloka ile belirli görevleri yerine getirdiğiniz zaman bunun karşılığında belirli oranda kazanç elde edebiliyorsunuz ve bu parayı gerçek hayatınızda kullanabiliyorsunuz. Toloka üzerindeki görevler genelde bir arama sorgusu karşısında çıkan sonuçların uygunsuz ya da doğru olup olmadığı ile ilgili.

Pek çok sorgu karşısında çıkan işe yarar ya da işe yaramaz sonuçları işaretleyerek arama motorunu besleyen yapay zekayı besliyor oluşunuz sayesinde kazandığınız bu parayı Papara, Skrill ya da Payoneer hesabınıza transfer edebilirsiniz.

7. ArtıWay

ArtıWay ile para kazanın
ArtıWay ile para kazanın

Sıradaki para kazandıran uygulama önerimiz genelde bu tür listelerde yer alan ArtıWay uygulaması. Bu hizmet ile internetten alışveriş yapıyor iseniz belirli oranda ücret iadeleri alabiliyorsunuz. Zaten satın alacağınız ürünleri ArtıWay ile satın aldığınızda ücretinizin bir kısmı tekrar hesabınıza iade ediliyor. Sadece ArtıWay anlaşmalı satıcılar için geçerli olan bu durum internetten sık sık alışveriş yapan kullanıcılar için oldukça avantajlı kazançlar sağlayabiliyor.

Alışverişlerde kullanmak istemediğiniz bakiyeyi 30 TL olduğu takdirde nakit olarak hesabınıza çekebilmeniz de ayrıca sunulan bir diğer özellik. Bu hizmeti kullanmak için reklam engelleyici gibi izleyici engelleyiciler devre dışı olmalı yoksa yapılan alışveriş sistem tarafından algılanmayabilir. Çerezler bu yüzden önemli.

8. FOAP

FOAP uygulaması ile para kazanın
FOAP uygulaması ile para kazanın

Telefonda fotoğraf çekerek para kazanma fikri kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Foap ile bu son derece mümkün! Telefondan fotoğraf çekerek stock fotoğrafçılık yapabilir ve bu işten gelir elde edebilirsiniz. Bu para kazandıran uygulama sayesinde diğer para kazandıran uygulamalar ile kazandığınızdan daha fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü bu uygulama sayesinde satışa çıkarmış olduğunuz fotoğraf satın alındığında 5 dolara kadar ödeme alabiliyorsunuz.

Üstelik bir fotoğraf iki veya daha fazla kere satın alınırsa her satıştan yine aynı oranda gelir elde ediyorsunuz. Binlerce kaliteli fotoğrafın olduğu bir profile sahip olduğunuzda düzenli olarak ödeme alabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Tabii ki fotoğrafların telefon ile çekilmiş olması ve filtresiz olarak yüklenmesi gerekiyor. Ayrıca stock fotoğrafçılığın sabır gerektiren bir iş kolu olduğunu da bilmenizde fayda var.

9. BookScouter

BookScouter ile Para Kazanma
BookScouter ile Para Kazanma

Kağıt geri dönüşümü ve basılı yayın dağıtımının gelişmesini ve para kazanmayı destekleyen bir para kazandıran uygulama olan BookScouter ile ikinci el kitap ve diğer basılı yayın unsurlarını satışa çıkarabilir ve bundan gelir elde edebilirsiniz. Sadece para kazanma odaklı kullanmadığınızda ise son derece cüzi tutarlara kitap ve dergi satın alabilmenizi sağlayan BookScouter, ülkemizde pek yaygın olmasa da Avrupa’da oldukça tercih edilen bir para kazandırma uygulaması.

Okuyup artık ihtiyaç duymadığınız kitapları satışa çıkarıp yeni kitapları daha ucuza satın almanızı sağlayan son derece yapıcı olan bu para kazanma uygulamasını mutlaka denemelisiniz!

10.SweatCoin

SweatCoin ile Para Kazanma
SweatCoin ile Para Kazanma

Daha önceki para kazanma uygulamalarından birinde gezerek para kazanmaktan bahsetmiştik. SweatCoin tam olarak gezerek para kazanmak isteyenlere göre bir para kazanma yöntemi. Gezerek GPS üzerinden SweatCoin (SWC) kazanabilirsiniz. Uygulama sadece iPhone kullanıcıları için çıkarılmıştı fakat günümüzde Android için de kullanılabilir durumda.

SweatCoin hakkında bilmeniz gereken en önemli ilk şey bu kripto paranın borsada işlem görmemesi ve henüz istediğiniz alanda harcama yapabileceğiniz şekilde kullanılamaması. şimdilik anlaşmalı olduğu hizmetlerde ödeme olarak kullanılabilen SWC, her 1000 adım için 1 tane hak ediliyor. +5 milyon dolarlık hacmi bulunan bu kripto para, ileride çok daha fazla hacim kazanırsa yatırımcılarına iyi paralar kazandırabilir. Denemekte fayda var.

11. Letgo

Letgo ile Para Kazanın
Letgo ile Para Kazanın

Letgo’yu daha önce duymuş olmanız yüksek ihtimal. Fakat bilmeyenleriniz için yine de özet geçelim: 2. el eşyanız ya da eşyalarınız mı var? Satacak bir şeyleriniz var ve satmak mı istiyorsunuz. Resmini çekin ve Letgo uygulamasına doğru bilgiler kullanarak yükleyin. Yakından uzağa doğru diğer Letgo kullanıcıları satmak istediğiniz bu şeyleri fark edecek ve ilgilerini çekiyor ise satın almak için sizinle iletişime geçecek.

Bu sayede bu mobil uygulama üzerinden para kazanacak ve eski eşyalarınızı değerlendirmiş olacaksınız. Araç lastiği, telefon, bilgisayar, arsa, araba ve daha pek çok farklı kategorideki ürünlerinizi satışa çıkarın ve para kazanmaya başlayın.

12. Big Time Cash

Big Time Cash ile Para Kazanın
Big Time Cash ile Para Kazanın

Gezerek para kazanmaktan sonra video oyunları oynayarak para kazanmak kulağa nasıl geliyor? Evet, yanlış okumadınız. Tam olarak oyun oynayarak para kazanmak mümkün. Big Time Cash ile video oyunları oynayarak para çekme çekilişlerine katılmak gerekiyor. Bu şekilde toplanan biletler kadar para kazanılabiliyor.

Bu çekilişleri tam zamanında takip etmek ve sonuca göre hak edilen parayı PayPal hesabına çekmek gerekiyor. Ülkemizde PayPal hizmetinin kullanılamadığını biliyoruz. Bu yüzden yurt dışında PayPal hesabınız var ise bu uygulamadan para kazanabilirsiniz. Eğer PayPal hesabınız yok ise diğer para kazanma uygulamalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

13. Lucky Day – Win Real Money

Lucky Day - Win Real Money
Lucky Day – Win Real Money

Şans oyunları oynayarak para kazanmak isteyen çok fazla insan var. Hem eğlenmek hem de bu eğlenceden kazanç elde etmek Lucky Day ile son derece mümkün. Gerçek hayatta dijitalden ve mobil uygulamalardan para kazanmak oldukça zor olsa da bu para kazanma uygulaması sayesinde kazı kazan, çekilişler ve sayısal loto gibi oyunlar ile kazanç elde etmek son derece kolay.

Para yatırmadan şans oyunları oynayarak para kazanmanıza yardımcı olan bu para kazandırma uygulaması ile şansınızı deneyebilir ve eğer şanslı iseniz bundan gelir elde edebilirsiniz.

14. Money Cube – Break Cube

Money Cube - Break Cube
Money Cube – Break Cube

Pek çok farklı para kazandıran uygulama görmüşsünüzdür. Peki bunlardan hangisi buz kırarak eğlenceli bir şekilde para kazandırıyor? Durun söyleyeyim: Hiçbiri! Daha önceki para kazanma uygulamalarında gezerek para kazanabiliyordunuz. Yürüyerek ya da resim çekerek. Money Cube – Break Cube ile buz kırarak para kazanabiliyorsunuz. Basit bir oyun oynarken para kazanmak kimin hoşuna gitmez ki?

Money Cube ile para kazanmak için uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamadaki buzları kırarak para kazanmaya  başlayabilirsiniz. Ödemelerin PayPal üzerinden yapıldığını bilmeniz gerekiyor.

15. appKarma Rewards

appKarma Rewards - Para Kazandıran Uygulamalar
appKarma Rewards – Para Kazandıran Uygulamalar

Görev yaparak para kazanmayı sevenler için geliştirilmiş bir uygulama olan appKarma rewards para kazanma uygulaması ile kazanç elde edebilirsiniz. Uygulamanın market üzerindeki puanı oldukça iyi. Bu yüzden para kazandıran uygulamalar listesine girmeyi hak ediyor. Uygulama ile para kazanmak için bazı görevleri yerine getirmek yetiyor.

Para kazanmak için bazı uygulamaları indirip kullanmak gerekebiliyor. Ayrıca uygulama üzerinde bazı anketler doldurup para kazanmak  mümkün. Çeşitli uygulamaları indirip uygulamaya arkadaşlarınızı davet etmek de bu görevlere örnek verilebilir.

16. EBATES

EBATES - Para Kazandıran Uygulamalar
EBATES – Para Kazandıran Uygulamalar

Ebates diğer para kazanma uygulamalarına nazaran daha farklı işleyişe sahip bir uygulama. Bu uygulama içerisinde belirli mağazalar ve bu mağazaların yüklemiş olduğu belirli ürünler var. Eğer Ebates ile bu ürünleri sipariş ederseniz siparişinizin tutarına endeksli olarak bonus kazanıyorsunuz. Bu bonusu ise yine uygulama içinde başka bir alışverişinizde kullanabiliyorsunuz.

Nakit olarak ödeme yapmıyor oluşu diğer uygulamalar arasında tercih edilmesini her ne kadar zorlaştırıyor olsa da Ebates, alışveriş tutkunlarının indirim kazanmak için başvurduğu bir çözüm. Eğer çok sık alışveriş yapan biriyseniz alışveriş giderlerinizi minimize etmek için Ebates para kazanma uygulamasını tercih edebilirsiniz.

17. IBOTTA

IBOTTA - Para Kazandıran Uygulamalar
IBOTTA – Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazanma uygulamaları listemizin bir diğer üyesi ise IBOTTA. Bu uygulama ile listemizde bulunan Ebates uygulaması birbirine çok benziyor. Ibotta ile yine alışveriş yapmanız durumunda bonus kazanıyorsunuz. Bu bonusları sonraki alışverişlerinizde kullanıp alacağınız ürünleri daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz.

Fakat Ebates ile en temel fark bazı görevlere yer veriliyor olması. Ibotta uygulaması içerisinde satıcı üyelerin işletmelerine gidip fotoğraf çekmeniz isteniyor. Bu görevi tamamladığınızda bonus kazanıyorsunuz ve bu bonus ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Diğer bir fark ise Ibotta ile bu kazancınızı 10 dolar olduğunda çekebiliyor olmanız. Tabii bunun için yine aktif bir PayPal hesabına ihtiyacınız var. Yoksa bonus hediyeler ile idare etmek zorundasınız…

18. SWAGBUCKS

SWAGBUCKS - Para Kazandıran Uygulamalar
SWAGBUCKS – Para Kazandıran Uygulamalar

Anket görevleri ile para kazandıran uygulamalardan biri olan SwagBucks, çeşitli anket görevlerinin yanı sıra uygulama indirme, test çözme, video izleme ve web sitesi ziyaret etme gibi görevleri yaptırarak para kazandırıyor. Görev yaparak kazanacağınız bu paraları ise yine PayPal ve Amazon ödeme ile alabiliyorsunuz.

19. GIGWALK

GIGWALK Para Kazandıran Uygulama
GIGWALK Para Kazandıran Uygulama

Bu para kazanma uygulaması diğer uygulamalardan biraz daha kârlı görünüyor. Ülkemizde her ne kadar az biliniyor olsa da özellikle Amerika ve Kanada’da oldukça yaygın olarak kullanılıyor ve insanlara ek gelir imkanı sunuyor. Uygulamanın çalışma sistemi oldukça basit. Üye işyerlerinin talep ettiği görevleri yerine getirerek önceden belirlenmiş bütçelere göre kazanç elde ediyorsunuz. Buradaki asıl amaç işletmelerin performansını arttırmak. Bu da denetim ile mümkün oluyor. E malum denetimin gizlisi makbul. Tüm müşterilerin bir denetmen olduğunu bilseydiniz önlem alabilir miydiniz? Tek çare üstün hizmet…

20. PACT

PACT Para Kazandıran Uygulama
PACT Para Kazandıran Uygulama

Spor yaparak para kazanma fikri size nasıl geliyor? Bizce mükemmel bir para kazanma yöntemi. Pact uygulaması ile spor yaparak ve sağlıklı beslenerek para kazanmak mümkün. Uygulamanın kullanıcıları spor yaparak para kazanma fikrine oldukça alışmış ve uygulamayı aktif olarak kullanıyorlar.

Uygulamayı kullanarak sizin için belirlenen spor aktivitelerini yapıyorsunuz. Eğer yapamaz iseniz belirli bir miktar ceza ödüyorsunuz. Bu ceza görevlerini yerine getiren kullanıcılara ödeme olarak geri dönüyor. Eğer siz görevleri yerine getiriyor iseniz başkalarından alınan ceza ücretleri size aktarılıyor. Bu şekilde bir döngü oluşturulması, kilo vermek isteyen kullanıcılar için caydırıcı ve teşvik edici olması sebebi ile sonuca ulaşmada bizlere kolaylık sağlıyor.

İnternetten Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar 2022

Bu yazıda sizler için internetten gerçekten para kazanabileceğiniz uygulamaları listeledik. Para kazandıran uygulamalar her sene değişiklik gösterebilir. İçeriğimiz 2022 yılı içerisinde güncellenmiştir ve sonraki her sen güncellenmeye devam edecektir. Sonraki içeriklerde görüşmek üzere.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın