Her Siteden Video İndirebilen 10 Program – Site – Araç

Web tarayıcınızdan farklı kullanıcıları ziyaret ederken, umutsuzca kaydetmek istediğiniz gömülü videolar görebilirsiniz. Genellikle web siteleri YouTube, Vimeo, Dailymotion ve diğer birkaç popüler siteden videolar yerleştirir.

Bu tür videoları bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza kaydetmek için bir URL Video indiricisi kullanmanız gerekir. URL’leri veya çevrimiçi video indiricileri olan sitelerde ve ücretsiz video barındırma web sitelerinde bulduğunuz videoları kolayca indirebilirsiniz .

Bu çevrimiçi video indiriciler, YouTube, Instagram, TikTok, Vimeo, Dailymotion ve daha fazlası gibi popüler video paylaşım sitelerinden videoları kolayca indirebilir. Bu nedenle, en iyi URL video indirme seçeneklerini keşfetmekle ilgileniyorsanız, doğru sayfaya geldiniz.

Her Siteden Video İndirebilen 10 Program

Aşağıda, tamamen ücretsiz olan birkaç en iyi çevrimiçi URL video indiricisini paylaştık. Bu web sitelerine erişmek ve en sevdiğiniz videoları indirmek için bir web tarayıcısına ihtiyacınız var. Öyleyse kontrol edelim.

Daha sonra bu başlıklara da bakabilirsiniz:

1. ssyoutube

ssyoutube

ssyoutube, TikTok , YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’dan video indirebilen çevrimiçi bir video indirme sitesidir .

Site çok popüler ve uyumlu sitelerde yayınlanan her tür videoyu indirebilirsiniz. ssyoutube, popüler video paylaşım sitelerinizden MP4 formatında yüksek kaliteli videolar indirir.

Hatta videoları SD, HD, FullHD, 2K ve 4K olarak indirmenize izin verir. Uyumlulukla ilgili olarak, ssyoutube tüm krom tabanlı web tarayıcılarında sorunsuz çalışır.

ssyoutube

2. Savefrom

Savefrom

Ücretsiz ve kullanımı kolay URL video indiricileri arıyorsanız, Savefrom’u deneyin. Savefrom çok popüler bir çevrimiçi video indirmedir ve yıllardır piyasadadır.

Savefrom ile Vimeo, Youtube, Facebook, Twitter, Instagram vb. yerlerden video indirebilirsiniz. Video indiricinin kullanımı ücretsizdir ve dosya indirme konusunda herhangi bir kısıtlaması yoktur.

Çevrimiçi video indirici dışında Savefrom, SaveFrom.net Helper adlı bir Chrome uzantısına da sahiptir. Uzantı, videoları yalnızca bir tıklamayla indirmenize izin verir.

Savefrom

3. 9Convert

9Convert

9Convert ve ssyoutube birçok benzerliği paylaşır. Benzer görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, ancak yalnızca YouTube’u destekler. Bu, yalnızca YouTube’dan video indirmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Sitenin kullanımı ücretsizdir ve video dosyalarının indirilmesinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu web sitesini kullanmak için YouTube video bağlantısını arama alanına yapıştırmalısınız.

9Convert, videoyu otomatik olarak getirecek ve size 720p veya 1080p’de indirme seçeneği sunacaktır. Genel olarak, 9Convert şu anda kullanabileceğiniz harika bir çevrimiçi YouTube video indiricisidir.

9Convert

4. SavetheVideo

SavetheVideo

SavetheVideo, çok çeşitli video sitelerini destekleyen listedeki en iyi ücretsiz URL video indiricilerinden biridir.

Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Dailymotion ve daha fazlasından video indirmek için kullanabilirsiniz. Listedeki diğer sitelerin aksine SavetheVideo tamamen ücretsizdir ve 100’den fazla farklı video sitesini destekler.

Bunların dışında SavetheVideo, videoları bir tıklama ile indirmenize izin veren bir Chrome uzantısına da sahiptir.

SavetheVideo

5. Keepvid Video Downloader

Keepvid Video Downloader

Keepvid Video Downloader, 100’den fazla farklı video web sitesini destekleyen , muhtemelen listedeki en iyi çevrimiçi video indirme sitesidir .

Keepvid Video Downloader ile YouTube, Vimeo, Facebook, Dailymotion, TikTok, Instagram, Twitter, Twitch ve daha pek çok yerden hem video hem de ses indirebilirsiniz.

Sitenin kullanıcı arayüzü oldukça temiz ve video dosyalarının indirilmesine herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Bu, bu web sitesi ile sınırsız video indirebileceğiniz anlamına gelir.

Keepvid Video Downloader

6. Acethinker

Acethinker

Acethinker, web sitelerinden herhangi bir videoyu güvenli ve güvenli bir şekilde indirmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir çevrimiçi video indiricisidir .

Acethinker’ı bir web tarayıcısında kullanmak için video bağlantısını kopyalayıp Acethinker’ın URL alanına yapıştırmanız gerekir.

Birkaç saniye içinde, Acethinker indirmeyi URL’nizden alır ve size videoyu kaydetme seçeneği sunar. Uyumluluk söz konusu olduğunda, Acethinker Twitter, TikTok, Dailymotion, Vimeo, iFunny, Streamable ve daha fazlasıyla çalışır.

Acethinker

7. GiveFastLink

GiveFastLink

GiveFastLink, kullanımı tamamen ücretsiz olan en iyi çevrimiçi video indiricisidir. Tamamen ücretsiz olduğu için videoları indirmek için siteye kaydolmanıza gerek yoktur.

Site, internetten tüm videoları MP4 formatında yüksek kalitede çevrimiçi olarak indirmenize izin verir. Hatta internetten sadece MP3 formatındaki ses dosyalarını indirmek için bile kullanabilirsiniz.

Artık GiveFastLink, YouTube, Vimeo, Dailymotion vb. dahil olmak üzere 50’den fazla farklı video sitesini desteklemektedir. Genel olarak, GiveFastLink bugün kullanabileceğiniz harika bir ücretsiz çevrimiçi video indiricisidir.

GiveFastLink

8. Link Video

Link Video

Link Video, listedeki diğer siteler kadar popüler olmayabilir, ancak yine de web’de bulunan en iyi ücretsiz link indiricilerinden , dönüştürücülerinden ve oluşturucu araçlarından biridir.

Çeşitli video kaynaklarından film, müzik veya video dosyaları indirmek için Link Video’yu kullanabilirsiniz. Hatta Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal ağ sitelerinden videolar indirebilir.

Video Bağlantısı ile videoları indirmek için video URL’sini kopyalamanız ve Video Bağlantısı’nın video URL alanına yapıştırmanız gerekir. Tamamlandığında, site videoyu otomatik olarak getirecek ve indirme seçenekleri sunacaktır.

Link Video

9. iGram

iGram

Ücretsiz bir çevrimiçi Instagram video indiricisi arıyorsanız, iGram en iyi seçiminiz olabilir. Site yalnızca Instagram’ı destekler ve videolar, hikayeler vb. indirmenize izin verir.

Siteyi Instagram fotoğraflarını indirmek için bile kullanabilirsiniz. Bu siteyi kullanmak için Instagram gönderisinin URL’sini kopyalamanız ve iGram’ın URL alanına yapıştırmanız gerekir.

Web aracı URL’yi getirecek ve size indirme seçeneği sunacaktır. Birkaç kalite seçeneği sunar; ihtiyaçlarınıza uygun olanı indirebilirsiniz.

iGram

10. Ummy Online Video Downloader

Ummy Online Video Downloader

Ummy Online Video Downloader, çeşitli video kaynaklarından videolar kaydetmenize izin veren en iyi ücretsiz URL video indirme aracıdır.

Ummy Online Video Downloader ile YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo, VK, Dailymotion ve diğer birkaç web sitesinden videoları kolayca indirebilirsiniz.

Tarayıcı tabanlı bir video indirici olduğundan, herhangi bir işletim sisteminden kullanabilirsiniz. Site aynı zamanda oldukça duyarlıdır ve siteye bir mobil web tarayıcısından bile erişmenize izin verir.

Ummy Online Video Downloader

Bunlar, bugün kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz çevrimiçi video indiricilerdir. Başka bir çevrimiçi video indirici önermek istiyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın