En iyi 5 YouTube Video İndirme Programı (YouTube MP4)

YouTube üzerinden paylaşılan videoların yüksek kalitede olması ve birçok konuda yüzlerce video içeriğinin olması kullanıcıları YouTube‘a doğru çekiyor. Hal böyle olunca insanlar beğendikleri videoları telefonlarına kaydedip istedikleri zaman internete erişimleri olmasa bile açıp izleyebilmek istiyorlar.  YouTube Premium ile video indirme özelliği aktif olsa da para ödemeden video indirmek isteyen insanlar olabilir. Bu işlemi birçok YouTube video indirme programı sayesinde yapabiliyoruz. Fakat bazıları kalitesiz indirme yaparken bazıları ise videoyu istediğiniz formata çeviremiyor. Biz de bu sebeple sizlere en iyi 5 YouTube video indirme programını listeledik.

En İyi 5 YouTube Video İndirme Programı

Tarayıcınıza YouTube video indirme programları yazıp arattığınız zaman karşınıza yüzlerce sonuç çıkıyor. Gelin bunların en başarılı ve en çok tercih edilenlerine göz atalım. Herhangi bir sıralama önceliği bulunmamaktadır.

1. SaveFrom

En İyi 5 YouTube Video İndirme Programı
En İyi 5 YouTube Video İndirme Programı

SaveFrom uzun yıllardır YouTube video indirme programları arasında en çok tercih edilendir. Herhangi bir şüphe duymadan kullanabileceğiniz nadir programlardandır. YouTube harici birçok platformdan da video indirme yapabilmektesiniz. SaveFrom ile istediğiniz YouTube videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

SaveFrom web sitesine buradan gidebilirsiniz.

2. By Click Downloader

byclickdownloader
byclickdownloader

By Click Downloader ile yine YouTube ve birçok diğer platformdan istediğiniz videoları MP4 formatında istediğiniz cihaza indirebilmektesiniz. By Click Downloader‘ın en büyük avantajlarından biri popüler tarayıcıların neredeyse hepsiyle tam uyumlu olarak çalışmasıdır.

By Click Downloader web sitesine buradan gidebilirsiniz.

3. Vidd.ly

Vidd.ly
Vidd.ly

Vidd.ly ile oldukça hızlı ve güvenli video indirebilmektesiniz. Vidd.ly, YouTube video indirme programları arasında en çok tercih edilenlerden biri. Eğer isterseniz bu videoları MP4 dosyası olarak değil, MP3 formatında indirmeniz de mümkün. Vidd.ly adından oldukça söz ettiren bir YouTube video indirme programı bunun nedeni ise 8K çözünürlüğe sahip videoları bile başarılı bir şekilde kalitesinde sorun olmadan indirebiliyor.

Vidd.ly web sitesine buradan gidebilirsiniz.

4. KEEPVid

KEEPVid
KEEPVid

En çok tercih edilenlerden biri olan ve SaveFrom‘a alternatif gösterilen KEEPVid, 4K videoları bile oldukça kaliteli indirebileceğiniz bir program. KEEPVid birçok dikkat çekici ve tercih edilmesine sebep olacak özelliğe sahip bunlardan bir diğeri ise dilediğiniz videoları MP3, MP4 ve WEBM formatlarında indirebiliyor olmanız.

KEEPVid web sitesine buradan gidebilirsiniz.

5. FileConverto

FileConverto
FileConverto

FileConverto‘da oldukça başarılı bir YouTube video indirme programıdır. Bu sitenin çok sevilmesinin nedenlerinden biri reklam olmaması. Gayet kolaly bir şekilde siteye girip video indirme işleminizi hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca FileConverto ile pek çok farklı platformdan videoları MP4 formatında ya da dilersenz MP3 formatında ses dosyası olarak indirebilmektesiniz. Bunların yanı sıra FileConverto platformunun en dikkat çeken noktası ise video birleştirme, video sıkıştırma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz araçları ücretsiz sunuyor olması.

FileConverto web sitesine buradan gidebilirsiniz.

Youtube Video Duraklatıldı Uyarısı [Çözüldü]

İlgini Çekebilir

YouTube üzerinden video indirme basit bir işlem gibi gözüküyor olsa da güvenilir bir platform ya da uygulama kullanmıyorsanız kötü amaçlı yazılımlarla mutlaka bir gün bir yerde denk geleceksinizdir.

Yorum yapın