Tiktok Filigransız Video İndir (Logosuz Video) ✔️ 2023

Tiktok filigransız video indir konusunda fazlaca araştırma yapıldığı, bu alanda hizmet veren sitelerin tarandığı görülmektedir. Tiktok içerisinde yer alan videoları en sade haliyle indirebilmek için böyle bir araştırmanın yapıldığı bilinmektedir. Video çevresinde yer alan ve görüntü kirliğine sebep olan yazı ve logolardan kurtulmak hedeflenmektedir.

tiktok izlenme hilesi
tiktok filigransız video indir

Sosyal medya devlerinin kullanımları arttırmak hedefinde olduğu bilinmektedir. Bu hedefe yönelik olarak politikalar belirlendiği görülmektedir. Belirlenen politikalar çerçevesinde kullanıcıların platform içerisinde daha fazla zaman geçirmesi hedeflenmektedir. 

Bu hedef çerçevesinde kullanıcıyı platformda tutacak özelliklerin geliştirilmesinin yanında platformun tanıtımını yaparak kullanıcı kazandıracak taktikler de geliştirilmektedir. Birçok sosyal medya platformunda olduğunun aksine Tiktok’ta içeriklerin indirilebilmesine izin verilmektedir.

Bakıldığında içeriklerin indirilmesi ve farklı oynatıcılarda görüntülenmesi kullanım oranlarını azaltıyor gibi görünse de yeni kullanıcı kazanımlarını arttırmaktadır. Bu sebepten ötürü içeriklerin indirilmesine izin verilmektedir. 

Fakat indirilen içeriklerin içerisinde filigran yer aldığı için kullanıcıların birçoğunun hoşnutsuzluk yaşamasına sebep olmaktadır. Bu hoşnutsuzluğu gidermek amacıyla da Tiktok filigransız video indir konusu araştırılmaktadır. 

Tiktok Filigransız Video İndir – 1. Yöntem

Tiktok, video içeriklerinin indirilebilmesi konusunda kullanıcıları özgür bırakmaktadır. Video içerik üreticisi hesapların izin vermesi durumunda indirilebilmesi söz konusu olmaktadır. Fakat izin vermesi durumunda indirilen video içerik içerisinde Tiktok platformunun ve içerik üreticisinin tanıtımı amacıyla kullanıcı adı ve logo yer almaktadır. 

Video oynatılırken ekranın belirli köşelerinde hareketli olarak beliren kullanıcı adı ve logo, izleyicileri rahatsız etmektedir. Bu sebepten ötürü de videonun daha sade olması, üzerinde herhangi bir kullanıcı adı ve logo yer almaması için Tiktok filigransız video indir konusunda kullanılabilecek yöntemle araştırılmaktadır. Bu kapsamda kullanılabilecek olan ilk yöntem şu şekildedir: 

tiktok video bağlantısını kopyala
tiktok video bağlantısını kopyala
 • Tiktok uygulamasını açarak indirmek istediğiniz video içeriğine ulaşınız. 
 • Videonun sağ alt kısmındaki Gönder butonuna tıklayınız. 
 • Ekrana gelen gönderme ve paylaşma seçenekleri arasından “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız. 
 • Sonrasında musicallydown.com isimli siteye giriniz. 
 • Sitenin ana ekranındaki kutucuğa kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştırınız. 
 • Sonrasında ise “Download” butonuna tıklayınız. 
 • Videonun ön izlemesi ekrana gelecektir. Ön izlemenin yanında yer alan “Download MP4 Now” butonuna tıklayınız. 
 • Tıkladıktan sonra indirme işlemi gerçekleşecektir. 
tiktok video indirme sitesi
tiktok video indirme sitesi

Eğer video içeriğinin arkasında çalan müziği beğendiyseniz MP3 formatıyla da indirebilmeniz mümkündür. Bunun için de “Download MP3 Now” isimli butona tıklamanız gerekmektedir. Butona tıkladıktan sonra indirme işlemi gerçekleşecektir. 

Tiktok Filigransız Video İndir – 2. Yöntem

Tiktok, kendi tanıtımını manuel olarak yapmak amacıyla video içeriklerinin indirilebilmesine müsaade etmektedir. Video içerisinde yer alan uygulama simgesi ve kullanıcı adı sayesinde yeni kullanıcılar kazanmaktadır. Aynı zamanda videonun üreticisine de takipçi kazandırmaktadır. 

Bu sayede karşılıklı kazanım sağlanmasının önünü açmaktadır. Fakat bunu yapış biçimi bazı kullanıcıların hoşuna gitmemektedir. Özellikle, beğenilen ve arkadaşlarla paylaşılmak istenen bir videonun ekranında gereksiz yazı ve logoların yer alması kötü bir görünüme sebep olmaktadır. 

Mobil cihazlarda kullanılması sebebiyle video üzerinde düzenlemeler yapma konusu da oldukça fazla zaman kaybına yol açmaktadır. Böyle bir durumun söz konusu olması, Tiktok filigransız video indir konusunda alternatif yöntemlerin araştırılmasına sebep olmaktadır. Bu kapsamda kullanılabilecek olan ikinci yöntem şu şekildedir: 

tiktok video indirme sitesi
tiktok video indirme sitesi
 • Birinci yöntemde olduğu gibi Tiktok uygulamasına girerek indirmek istenen videonun bağlantı adresini kopyalayınız. 
 • Sonrasında ssstik.io isimli siteye giriniz. 
 • Sitenin ana ekranındaki kutucuğa kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştırınız. 
 • Sonrasında “Download” butonuna tıklayınız. 
 • Devamında ise “Without watermark” isimli butona tıklayınız. 
 • Tıkladıktan sonra indirme işlemi gerçekleşecektir. 

İlk yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de MP3 formatıyla indirebilmeniz mümkündür. Bunun için “Download MP3” butonuna tıklamanız gerekmektedir. İfade edilen yöntemler zaman içerisinde kullanılamaz duruma gelebilmektedir. 

Bu sebepten ötürü yaşanabilecek aksilik durumlarında arama motorunuz yardımıyla “Tiktok Video Without Watermark” sorgulamasını yapınız. Bu sorgulamanın sonucunda ulaşacağınız siteleri kullanınız. İngilizce olarak yaptığınız sorgulamalar, Tiktok filigransız video indir konusunda daha fazla yöntemin karşınıza çıkmasını sağlayacaktır. 

Diğer TikTok içeriklerimize de göz atmak isterseniz;

Yorum yapın