Tamamen ücretsiz ve online PhotoShop Arayüzü Photopea

Ücretsiz PhotoShop kullanmak maalesef yasal yollarla mümkün değil. PhotoShop programını kullanmak için ya lisans ücreti ödenmeli ya da yapacağınız işe uygun alternatif programlar kullanmalısınız. Fakat online PhotoShop araçları, en azından basit fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarımız için oldukça faydalı olabiliyor.

Ücretsiz PhotoShop – Resim Düzenleme Sitesi

Tamamen ücretsiz ve online PhotoShop Arayüzü Photopea

Bu araçlardan bir tanesinin adı Photopea. Bu site PhotoShop arayüzüne sahip. Eğer PhotoShop kullanmayı biraz biliyorsanız bu siteyi de her zaman kullanmışçasına rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve online PhotoShop Arayüzü Photopea

Sitede PhotoShop ile yapılabilecek pek çok şey yapılabiliyor. Yeni belge oluşturma, farklı dışa aktarma, çeşitli tasarım şablonlarını düzenleme vs. gibi pek çok işlemi site üzerinden ücretsiz yapabiliyorsunuz.

Photopea.com

Siteyi ziyaret et

Sitenin kenarında reklamlar var fakat sizin çalışmanıza engel değiller. Yine de bu reklamlardan rahatsız oluyorsanız düşük ücretler ödeyerek bu reklamlardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca projeye bağış yapmak isterseniz böyle bir imkan da sunulmuş.

Bu konulara da göz atabilirsiniz:

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın