Başlangıç Haber Oppo K9 Smart TV Serisi Geliyor: İşte Özellikleri

Oppo K9 Smart TV Serisi Geliyor: İşte Özellikleri

0

Oppo K9 Smart TV akıllı televizyon serisi, 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. İşte, yeni TV serisinin fiyatı, bulunabilirliği ve özellikleri…

Oppo K9 Smart TV Serisi Tanıtılacak

Teknik özellikleri belli olan yeni OPPO akıllı televizyon modelleri, 2022’nin ilk çeyreğinde Hindistan’da tanıtılacak ve piyasaya sürülecek. Çinli şirketlerden OnePlus ve Realme halihazırda Hindistan’da akıllı TV modellerini satışa sunuyor. Şimdi bu markalar arasına Oppo da katılıyor.

Oppo K9 Smart TV serisi gelecek yılın başlarında Asya pazarında beğeniye sunulacak. K9 TV ailesi bir süredir Çin pazarında satışta idi. HDR10+ ve HLG destekli Akıllı TV’ler, 60Hz ila 120Hz arasında yenileme hızı sunan LCD ekranlarla donatıldı. 4 farklı ekran boyutu seçeneği sunan seride 43 inç, 55 inç, 65 inç ve 75 inç ekranlı modeller yer alıyor.

Oppo Smart TV K9 panelleri 1.07 milyar renk üretebilecek. HDR10+ desteği ile birlikte 4K Ultra HD çözünürlük kalitesi de sunacak. TV’lerden en az biri 2GB RAM ve 16GB depolama alanına sahip olacak.

Dolby Audio ses sistemine sahip TV serisinde yer alan bağlantı seçeneklerini tekrar hatırlayalım:

Çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5, üç adet HDMI girişi, iki adet USB girişi, DTMB girişi, Ethernet bağlantı noktası. 65 inç modelinde biri eARC’yi destekleyen HDMI 2.1 bağlantı noktası bulunuyor. Diğer iki modelde HDMI 2.0 bağlantı noktası tek başına yer alıyor.

İlgili İçerik: Telefondan Televizyona Görüntü Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

MediaTek işlemciler tarafından desteklenen Oppo K9 Smart TV modelleri, arayüz ve işletim sistemi olarak ColorOS TV 2.0 yazılımını kullanıyor. Oppo, ilk üretim partisini 2022’nin ilk çeyreğinde satışa sunacak. Ancak şimdilik bu modellerin başka ülkelerde satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

Hindistan pazarı için Smart TV cihazların fiyatları açıklandı. Türk lirasına çevirdiğimizde Oppo K9 Smart TV’lerin fiyatları şöyle:

43 inç modeli 3.680 lira

55 inç modeli 5.160 lira

65 inç modeli 7.350 liraya karşılık geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!