Başlangıç Haber Soundcore Life Q30 ve Life Q35 Kulaklıklar Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Soundcore Life Q30 ve Life Q35 Kulaklıklar Tanıtıldı; İşte Özellikleri

0

Her ikisi de 40 mm sürücülerle donatılan Soundcore kulaküstü kulaklık modelleri tanıtıldı. 60 saatlik pil ömrü ve ANC desteği sunan kulaklıkların fiyatı ve özellikleri haberimizin devamında.

Soundcore Life Q30 ve Life Q35 Özellikleri

Soundcore Life Q30 ve Life Q35 kulaklıklar, hibrit aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip. Hızlı şarjı destekleyen ve 60 saate kadar pil ömrü sunan kulaküstü kulaklıklar, Hindistan’da tanıtıldı. 40 mm sürücülere sahip olan kulaklıklar, Hi-Res Audio ve Hi-Res Audio Wireless sertifikalı.

Kulaküstü kulaklıklar, NFC bağlantısı ile gelen kulaklıklar, bağlı cihazdaki medyayı duraklatmak ve devam ettirmek için kulaklıkların ne zaman çıkarıldığını algılayabilir.

Soundcore Life Q30 kulaklığın fiyatı 1.380 liraya tekabül ediyor. Sadece siyah rengi mevcut.

Soundcore Life Q35 kulaklığın fiyatı 1.730 liraya tekabül ediyor. Bu modelin de pembe rengi mevcut. Yeni Soundcore kulaklık modelleri, seyahat çantasıyla birlikte satışa sunuluyor.

Hem Soundcore Life Q30 hem de Soundcore Life Q35 kulaklıklar, sesteki bozulma oranını minimuma azaltıyor. Gelişmiş bas ve tiz performansı için 40 mm ipek diyafram sürücüleriyle birlikte geliyorlar. Her iki kulaklık da ortam seslerini filtrelemek için dört mikrofon kullanan hibrit ANC desteğiyle birlikte geliyor. Böylece kulaklıkla bir şey dinlerken çevredeki gürültüleri asla duymuyorsunuz.

İlgili İçerik: Oppo Enco Free2i Kablosuz Kulaklık Yolda! İşte Özellikleri

Soundcore kulaklıklar Taşıma, İç Mekan ve Dış Mekan olmak üzere üç farklı mod sunuyor. Aynı zamanda, kulaklık takılıyken çevremizle daha kolay konuşmamızı sağlayan, yani ortam seslerini duymamıza izin veren şeffaflık moduna da sahipler.

Kafa bandı oldukça hafif tasarlanan kulaklığın, kulak kısmında köpüksü bir yapı hakim. Soundcore Life Q35 kulaklıklar Sony ‘nin tescilli LDAC kodeğini destekliyor. Kodek bileşeni, standart Bluetooth codec bileşeninin (SBC) üç katına kadar hız sunar. 990kbps bit hızında 21bit/96kHz’e kadar hız sunar.

Kullanıcılar bu ürünle gelen 22 farklı ön ayar sayesinde, Soundcore uygulamasını kullanarak ekolayzer ayarlarını değiştirebilecek. İki cihaz da, ANC açıkken 40 saate kapalıyken 60 saate kadar oynatma süresine sahip. Beş dakikalık şarjla 4 saate kadar kesintisiz oynatma süresi tanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!