En İyi Hisse Senedi Takip Uygulamaları
Borsa, Haber

En İyi Hisse Senedi Takip Uygulamaları ✔️ 2022

Ülkemizdeki ekonomik sorunlarla birlikte yatırıma duyulan merak da artmaya başladı. Yatırım olarak kripto parayı tercih etmeyen kişilerin tercihi ise hisse senetleri oluyor. Yatırım işlemlerini ise anlık takip büyük önem taşıyor. En iyi hisse senedi takip uygulamaları üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve işlem takibi yapmanız is avantaj sağlıyor.

Günümüzde yatırım portföyünüzü takip etmek için ayrıntılı elektronik tabloların yer aldığı sistemler üzerinden yönetme yerini, uygulamalar üzerinden erişim sağlanan hızlı ve basit işlemlere bıraktı.

Bugün telefonunuza indireceğiniz uygulamalar üzerinden hisse senedi alım satımı yapabilir, tüm yatırımlarınızı tek bir yerde toplayabilir, gelişimini takip edebilir ve zamanı satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bunları yapabileceğiniz çeşitli uygulamalardan size en uygununu kullanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Hisse Senedi Takip Uygulamaları

Android cihazlar için Google Play‘den, iPhone telefonlar için ise AppStore‘dan uygulamaları indirebilirsiniz. En çok tercih edilen hisse senedi takip uygulamaları:

1. Investing

investing hisse senedi takip uygulaması ve sitesi

En çok bilinen borsa uygulamalarından bir tanesidir. Bununla beraber uygulama sitelerinden en çok indirilen ve tercih edilen borsa takip sitesidir. İnternet sitesi üzerinden de takip edebileceğiniz bu sitenin uygulaması da kapsamlı bir deneyim sunuyor. Sadece Türkiye değil, aynı zamanda dünya üzerindeki diğer borsaları da takip etmenize olanak sağlar.

70‘den fazla farklı küresel borsada 100.000‘den fazla farklı hisse senedi için canlı fiyat teklifleri ve grafikler sunar. Tahviller, emtialar, dövizler, faiz oranları, vadeli işlemler, opsiyonlar ve bunun gibi daha birçok işlemi gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, küresel ekonomik olaylar hakkında güncelleme sağlayan bir takvimi bulunmaktadır. Takvim üzerinden kapsamlı olarak küresel haberleri takip edebilirsiniz. Tek bir yerden haberlerin takibi, piyasaların ve belirli hisse senetlerinin nasıl etkileneceğine dair öngörüde bulunmanıza olanak sağlar. Ayrıca, hisse senetlerini takip edebilmeniz için belirli bir portföy oluşturabilir, portföylerinizi özelleştirebilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla izlenebilen farklı hisse senetlerinin her biri için farklı uyarılar alabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir bildirimleri sayesinde işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA

Garanti BBVA hisse senedi takip uygulaması

En iyi hisse senedi takip uygulamalarından bir diğeri olan Garanti BBVA’da, BIST, VİOP ve uluslararası piyasaları takip edebilir, alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bildirimlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde haber takibi yapabilirsiniz. Haberleri takip edebileceğiniz, anlık bildirimler oluşturabileceğiniz, kendinize ait özelleştirebileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Gündem sekmesinden yeni takip listeleri oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş garfik altyapısı ve alım satım işlemleri için kuracağınız hatırlatma bildirimleriyle portföyünüzü tek bir yerden kolaylıkla kontrol etmenize imkan tanır. Teknik analizlere ulaşabilir ve yeni yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte sesli komut özelliği sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Foreks

foreks hisse senedi takip uygulaması

Sıkça kullanılan hisse senedi takip uygulamalarından bir diğeri Foreks’tir. Finans, altın, döviz, yerli ve yabancı borsa endekslerini takip edebilirsiniz. Anlık piyasa verilerini gözden geçirmenize imkan tanır. Alım satım işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz basit bir ara yüze sahip yardımcı bir uygulamadır.

Türkçe dil desteği sayesinde en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Canlı borsa verilerinin takibini yapabilirsiniz. Küresel ekonomi ve borsa haberlerini takip edebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir ara yüzü sayesinde kendinize özel bildirimleri düzenleyebilir ve portföy takibi yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz ve tercih edebileceğiniz diğer uygulamalar:

  • BigPara
  • ZBorsa
  • CanlıDöviz
  • Doviz.com
  • FinansCepte
  • Yahoo Finance
  • DövizFX

Göz atabileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.