Başlangıç IOS Uygulamaları Android İçin En iyi Borsa Uygulamaları

Android İçin En iyi Borsa Uygulamaları

0

En iyi borsa uygulaması >>> Borsaya yatırım yapan kişilerin borsayı yakından takip edebilmesi için en iyi borsa uygulamaları sürekli olarak geliştirilmektedir. Borsa anlık takip gerektirir ve yatırımlar buna göre şekillenir. Dolayısıyla evde, işte her yerde borsayı takip etmeniz şarttır. Burada yardımımıza borsa uygulamaları yetişir. Böylece her an gelişmelerden haberdar olabilir ve yeni fırsatları kaçırmayız. Eğer borsaya ilk kez yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu uygulamalar sayesinde borsaya aşina olabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız Android için en iyi borsa uygulamaları listesi…

en iyi borsa uygulamaları
en iyi borsa uygulamaları

1. Foreks – Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın

foreks, en iyi borsa uygulamalarından biridir
foreks, en iyi borsa uygulamalarından biridir

Borsa denilince akla ilk gelen Foreks olur. Foreks Trader uygulaması ile canlı olarak piyasa verileri takip edilir. Hisse senedi, BIST ve VİOP al sat emilerini uygulama üzerinden verebilirsiniz. Android ve iOS kullanıcıları için yeterli bir uygulamadır.

2. Borsa (QSC)

borsa uygulaması
borsa uygulaması

Borsa İstanbul uygulaması olan bu uygulama üzerinden piyasaları takip etme, alım satım işlemleri yapma gibi işlemler gerçekleştirilir. Borsa İstanbul üzerinden yapılan işlemleri bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Uygulamada borsalara ilişkin grafikler, analizler, günlük ve haftalık veriler paylaşılmaktadır. Yatırım araçlarında yaşanan anlık fiyat değişimleri buradan takip edilebilir. Kazanç ya da kaybınız hesaplanarak size gösterilir. Andorid için en iyi borsa uygulamaları arayanlar denemelidir.

3. Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler

investing borsa uygulaması
investing borsa uygulaması

En iyi borsa uygulaması arayanlar için çokça tercih edilmektedir. Kullanıcı yorumları ve puanları oldukça yüksektir. Yerli ve yabancı yatırım araçlarının hepsini kolaylıkla takip etmek mümkündür. Sıklıkla borsada işlem yapan kişiler için sevilen bir uygulamadır. Döviz kurları, hisse senetleri, tahviller, emtialar gibi tüm yatırım araçlarına buradan erişmek mümkündür.

İlgini çekebilir: Android & iOS için En iyi Adım Sayar Uygulamaları

4. MYNET Finans Borsa Döviz Altın

mynet finans borsa uygulaması
mynet finans borsa uygulaması

Herkesin aşina olduğu Mynet finans alanında da kendisini gösteriyor. Anlık olarak canlı sunduğu endeksler sayesinde kullanıcılara anlık olarak yatırım yapma imkanı sunar. Hem yurtiçi hem de yurtdışı verileri sunar. BIST verileri, TCMB kurları, serbest piyasa kurları gibi tüm verileri takip edebilirsiniz. Ayrıca ekonomi haberleri ve ekonomik takvim ile size veri desteği de sağlar.

5. Garanti BBVA e- trader ve Garanti FX Trader

garanti bbva borsa uygulaması
garanti bbva borsa uygulaması

Dijital bankacılıkta öne çıkan Garanti Bankası borsa uygulaması ile piyasa takibi yapmanızı sağlıyor. Gerçek piyasa koşulları altında işlemler yapılıyor. Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları hakkında bilgiler uygulamada yer alıyor. Borsayı takip edebilir, al sat emirlerini verebilirsiniz. Hem Android hem de iOS için kullanıma uygundur.

6. TEB Pratik Borsa

teb pratik borsa
teb pratik borsa

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile yatırımlarını borsaya yatıranlar gelişmeleri takip edebilecektir. Piyasayı anlık olarak takip ederek alım satım yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yatırımcılar hakkında kısa bilgilere sahip olabilirsiniz. Kendi portföyünüzü oluşturarak sadece sizi ilgilendiren kısımları takip edebilirsiniz.

7. Yapı Kredi Borsacepte

Borsa Dünyam
Borsa Dünyam

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine sunulan bu uygulama ile borsa takibi yapılmaktadır. Gerçek zamanlı olarak işlem yapabilir, anlık olarak piyasa takibi yapabilirsiniz. Sadece borsa değil menkul kıymetlerin de takibini yapabilirsiniz.

Kullandığınız bankanın muhtemelen kendisine ait bir borsa uygulaması vardır. İsterseniz banka uygulamaları üzerinden borsa uygulamaları kullanarak banka üzerinden işlem yapabilirsiniz. İsterseniz de en iyi borsa uygulamaları içinden seçim yapabilirsiniz.

Bu listede bulunan ve en iyi borsa uygulaması olarak adlandırabileceğiniz başka borsa uygulamaları var ise lütfen yorum yaparak bize bildirin. Bu doğrultuda önerinizi değerlendirip listemizi güncelleyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Güvenliğiniz açısından bu tür uygulamaları telefonunuza indirirken dikkatli olmaya bakın. Bazı kötü niyetli kişiler borsa hesaplarınızı ele geçirmek için sahte borsa uygulaması kullanıyor olabilir. Bu yüzden sadece güvenli kaynaklardan uygulama indirme ve kullanma konusunda hassas davranmanızı rica ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!