Başlangıç Oyun Android İçin En İyi Çevrimdışı Oyunlar – Offline Oyunlar

Android İçin En İyi Çevrimdışı Oyunlar – Offline Oyunlar

0
Android İçin En İyi Çevrimdışı Oyunlar - Offline Oyunlar
Android İçin En İyi Çevrimdışı Oyunlar - Offline Oyunlar

Android için en iyi çevrimdışı oyunlar listesi arıyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz! İnternetiniz olmadığı zamanlarda da vakit geçirebilmek ve iyi bir oyun deneyimi yaşamak için indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz birçok oyun bulunuyor. Fakat isteklerinize göre bir oyun bulabilmek bazen oldukça zor olabiliyor. Bizler de sizi bu zorluktan kurtarmak için Android işletim sistemine sahip telefonlarda, her alandaki en iyi çevrimdışı oyunları inceleyeceğiz.

Android İçin En İyi Çevrimdışı Oyunlar – Offline Oyunlar

En İyi Çevrimdışı Oyunlar – Android

Günümüzde video oyunu sektörü yalnızca bilgisayarlarda değil, telefonlarda da hızlı bir yükseliş sağladı. Durum böyle olunca telefonlarda oynayabileceğimiz yüzlerce oyun üretildi. Fakat bu oyunlardan bazıları oldukça sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden istediğimiz oyunu bulmakta zorlanabiliyoruz. Fakat içeriğimizde farklı alanlardan oylamalar ile en iyi olarak seçilmiş oyunları inceleyeceğiz. Bu oyunlara bir şans vermeyi unutmayın.

10) Eternium

Eternium – Çevrimdışı Android Oyunu

Çevrimdışı bir RPG (Rol yapma oyunu) olan Eternium, bu tarz oyunları sevenler için nimet niteliğinde. Büyük açık dünyası ve birçok görevi ile birlikte karakterinizi geliştirmenize olanak tanıyon Eternium, Diablo, Metin2 gibi oyunlara oldukça benzetiliyor. Eğer bu tarzda bir oyunu telefonunuzda çevrimdışı olarak oynamak istiyorsanız hemen Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

9) Plague Inc.

Plague Inc. En iyi çevrimdışı oyunlar arasındadır

Mobil oyunlar arasında son zamanlarda oldukça popüler olan ve milyonlarca oyuncuya sahip olan Plague Inc, dünyaya bir virüs salmanız ve bunu yaymanızı konu alıyor. Pandemi dönemiyle birlikte popülerliğine popülerlik kazandırmış olan bu oyunumuzu oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

8) Pixel Dungeon

Pixel Dungeon da en iyi çevrimdışı oyunlar arasında yer alır

Mağaraya düşmüş bir savaşçı olduğunuzu ve daha derine inerek bu mağaradan çıkacağınızı düşünün. Tam böyle bir konuya sahip olan ve RPG oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Pixel Dungeon, oldukça büyük bir haritaya ve oldukça fazla detaya sahip. Pixel Art tarzında bir oyun olan bu oyunumuzda katları inerek düşmanlarınızı yenmeye ve kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Her beş katta bosslarla dövüşüyor ve başka bir aşamaya erişiyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve saatlerce kendine bağlayan bu oyuna bir şans vermeyi unutmayın.

7) Traffic Rider

Traffic Rider çevrimdışı oynanabilen iyi ve popüler bir oyundur

Android telefonlarda ilk oyunlar paylaşılmaya başlandığı zaman bir Türk yapımcı tarafından paylaşılan Traffic Racer oyununu hepimiz oynamışızdır. O oyunun motosikletli versiyonu olan Traffic Rider da motor severler için oldukça iyi bir oyun. Basit bir scooter ile başladığımız oyunda görevleri tamamlayarak ve hız yaparak para kazanabiliyor daha iyi motorlar alabiliyoruz. Eğer yarış ve motor oyunlarına karşı ilginiz varsa en iyi çevrimdışı oyunlardan biri olan Traffic Rider oyununu denemelisiniz.

6) Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey

Rastgele oluşturulan çöllerle dolu bir alanda kayak yapmak ister misiniz? Gidebileceğiniz en uzak mesafeye ulaşmaya çalıştığınız ve buna kumların üzerinde kayarak gerçekleştirdiğiniz Alto’s Odyssey oyunu ne kadar basit bir mantığa sahip olsa da sizi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Basit ve skor kasmalık oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre olabilir. Oyunun atmosferine girince çıkamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

5) Smash Hit

Smash Hit

Bir şeyleri kırıp dökmeyi seviyor musunuz? Eğer seviyorsanız sizin oyununuz Smash Hit olabilir. En iyi çevrimdışı oyunlar arasında listesinin en başlarında yer alan ve yüzbinlerce oyuncusu bulunan Smash Hit, eski tarihli bir oyun olmasına rağmen halen güncelleme alıyor ve severek oynanıyor. Elinizdeki toplarla çevredeki hareketli ve hareketsiz camları kırmaya çalışıyorsunuz. Eğer camlara çarparsanız en baştan başlamak zorunda olduğunuzu unutmayın. Bu yüzden reflekslerinizin ve takip gücünüzün iyi olması gerekiyor.

4) New Star Futbol

New Star Futbol

Kendi futbol kariyerinizi oluşturarak yükselmek, kumarla paranızı katlamak, lüks eşyalar almak ve sevgili yapmak gibi özelliklere sahip bir oyun arıyorsanız New Star Futbol oyununu mutlaka denemelisiniz. Sıfırdan bir futbol kariyeri oluşturabilir ve yeteneklerinize göre büyük takımlara transfer olabilir, çok paralar kazanabilir ve paranızla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Futbol kariyer simülatörü olan bu oyunu futbol oyunlarına ilginiz varsa mutlaka denemelisiniz.

3) Shadow Fight 3

Shadow Fight 3

Tekken ve Mortal Kombat gibi oyunları mutlaka oynamışsınızdır. Bu tarz bir dövüş oyunu arayışındaysanız ve bunu çevrimdışı olarak telefonunuzda oynamak istiyorsanız Shadow Fight 3 biçilmiş kaftan. Oldukça iyi dinamikleri sebebiyle birçok eleştirmen tarafından olumlu not almayı başaran ve bir telefonda oynanabilecek en iyi dövüş oyunu olarak nitelendirilen Shadow Fight 3 oyununu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

2) Asphalt Nitro

Asphalt Nitro

Android için en iyi çevrimdışı oyunlar dendiğinde listeye Asphalt oyunlarından birini eklemezsek olmazdı. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak oynanabilen ve içerisinde birçok lüks yarış arabası, birçok harita ve birçok oyun modu bulunduran Asphalt Nitro, yarış oyunlarını seven kişilerin mutlaka oynaması gereken oyunlardan biri.

1) Minecraft

Minecraft

En iyi çevrimdışı oyunlardan bahsediyorsak Minecraft oyunundan bahsetmemek olmaz. Dünya’nın en çok satan ve hem mobil hem de bilgisayar platformlarında oynanabilen Minecraft, içerisini istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz sonsuz bir Dünya’ya sahip. İster arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz bu oyunda güzel bir ev yapabilir, madenlere dalabilir ve hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Önerilen: Az Yer Kaplayan Oyunlar PC İçin En iyi Düşük Boyutlu Oyunlar

Diğer En İyi Çevrimdışı Oyunlar

Listemizin sonuna geldik. Burada bahsettiğimiz oyunların dışında da oynayabileceğiniz birçok çevrimdışı oyun bulunuyor. Farklı oyunları görmek ve test etmek için hemen Play Store uygulamasına girerek oyunlar sekmesinden çevrimdışı oyunları inceleyebilirsiniz. Umarız listemiz sayesinde siz de en iyi çevrimdışı oyunlardan birini oynamaya başlarsınız. Bol eğlenceli oyunlar dileriz.

4.3 / 5 ( 19 votes )

İlk yorumu sen yap!

Ne düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Adınızı Girin!

Exit mobile version