Başlangıç Haber Apple Watch Series 8 Böyle Görünecek!

Apple Watch Series 8 Böyle Görünecek!

0

Apple’ın yaklaşmakta olan yeni akıllı saat serisi Apple Watch 8‘e ait render görüntüsü sızdırıldı. CAD çizim programıyla hazırlanan görseller, serinin tasarımına dair önemli ipuçları verdi. İşte, son detaylar!

Apple Watch Series 8’in CAD Çizimli Render Görüntüsü Sızdırıldı!

Apple Watch Series 8 akıllı saatler yakında tanıtılacak. Tanıtımdan önce CAD çizimlerine dayanan yeni bir görsel sızdırıldı. Görüntüye bakılacak olursa, Watch Series 8 tasarım konusunda bir revizyon almayacak. Göze çarpan tek değişiklik, saate yeni eklenen bir çift hoparlör ızgarası oldu.

Apple Watch Series 8 renk seçenekleri de özellikleri gibi henüz net olarak bilinmiyor. Son sızdırılan renderlara göre, iPad Air‘e benzer açık yeşil bir tonda gelebilir. Apple Watch Series 8 için tasarım cephesinde büyük sürprizler olmayacak gibi görünüyor. Hoparlör ızgarası dışında bu görselden çıkarılacak bir detay yok. Ancak, ABD’li teknoloji devi tasarım konusundaki açığını yeni özellikler sunarak telafi edebilir.

Bununla birlikte, Apple Watch Series 8’in lansman tarihi halen çok uzak. Şirketin, Apple Watch Series 7’de olduğu gibi lansmanda herkesi şaşırtması bekleniyor. Örneğin, önceki modellerde görülen kavisli kenarlar yerine düz kenarlı bir tasarımla çıkış yapabilir.

İlgili İçerik: Apple Watch Series 8, Vücut Sıcaklığını Ölçecek

Apple Watch Series 8, Seneye Çıkış Yapacak

Eylül ayında Apple Watch Series 7 ile adından sıkça söz ettiren şirketin sıradaki akıllı saat serisi Apple Watch Series 8. Bu modeller 2022 yılında tanıtılacak. Yeni serinin AirPods kulaklıklar gibi vücut ısısını ölçeceği iddia edilmişti. Watch Series 8 saatlerde bir termometre özelliği olacak, vücut ateşini ölçecek ve kullanıcıyı bu konuda bilgilendirecek.

Apple Watch Series 8 saatlerin, ateş ölçümü dışında kan basıncı ve kan şekeri ölçümü gibi sağlık özellikleri de sunması bekleniyor. Peki, siz Apple Watch Series 8 ve daha eski modellerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bu ürünlerin fiyatı performansına göre uygun mu?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!