Haber, Teknoloji

Noise X-Fit 1 Akıllı Saat Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Kandaki oksijen seviyesini ölçen ve 10 günlük pil ömrü vaat eden Noise X-Fit 1 akıllı saat tanıtıldı. İşte, fiyatı ve özellikleri!

Noise X-Fit 1 Neler Sunuyor?

Hindistan’ın bir numaralı giyilebilir teknoloji ürünleri markası Noise, akıllı saat modellerinden birini daha görücüye çıkardı. Önceki gün Hindistan’da tanıtılan Noise X-Fit 1 akıllı saat, Amazon üzerinden 26 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Yeni Noise akıllı saat, dikdörtgen şeklinde bir kadrana, yanda tek bir düğmeye ve silikon bir kayışa sahip.

Son derece hafif olan akıllı saatin ağırlığı yalnızca 30 gram. Bu da cihazı pek çok kullanıcı için cazip hale getiriyor. Spor ve egzersiz yaparken bu saati takmak kullanıcıyı zorlamayacak. Metal bir kasaya sahip olan Noise X-Fit 1, 10 güne kadar pil ömrü sunuyor. Kandaki oksijen seviyelerini izlemek için SpO2 izleme özelliğine sahip.

Hindistan’da 2,999 Rs fiyat etiketiyle tanıtılan cihazın bizim ülkemizdeki fiyat karşılığı 453 TL. Ancak bu fiyatın sadece lansmana özel olduğu ve sadece ilk müşteriler için geçerli olduğu açıklandı. Piyasaya sürüldükten sonra fiyatı iki katına çıkacak. Akıllı saatin gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut. Metal bir çerçeve ile gelen cihazın, silikon kayış renkleri ise siyah ve beyaz ile sınırlı olacak.

Noise X-Fit 1 akıllı saatin teknik özellikleri ise şu şekilde. Yüzde 86 ekran-gövde oranına sahip 1.52 inç IPS TruView bir ekranla geliyor. 360 x 400 piksel çözünürlüğündeki ekranı ayrıca 354ppi piksel yoğunluğuna sahip.

İlgili İçerik: 10 Güne Kadar Pil Ömrü Sunan Huawei Watch Fit Tanıtıldı

Bileğe güvenli bir şekilde takılabilmesi için klasik tokalı kapama yeri mevcut. 30 gram ağırlığında ve 9 mm incelikte metal bir kaplamaya sahip. SpO2 takibi dışında 7×24 kalp atış hızını ve uyku durumunu izliyor. Aynı zamanda stres seviyelerini takip ediyor ve ölçüyor. Toplamda 15 farklı spor modunu destekliyor.

Noise X-Fit 1, bulut tabanlı saat temaları ile farkını ortaya koyuyor. 100’ün üzerinde özelleştirilebilir saat yüzüne sahip. Diğer özellikleri arasında Hızlı Yanıt ve Akıllı DND yer alıyor. 210 mAh pil kapasitesine sahip. Pili 10 güne kadar kullanım imkanı sağlıyor. IP68 sertifikalı cihazın su geçirmez olduğu biliniyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.