Başlangıç Haber Apple Watch Series 7 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Apple Watch Series 7 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

1

Apple Watch Series 7’nin resmi satış tarihi ve başlangıç fiyatı belli oldu. Türkiye’de de satışa sunulacak olan Apple Watch Series 7 ile ilgili son detaylar haberin devamında…

Apple Watch Series 7 Ne Zaman Çıkıyor? Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Apple Watch Series 7 akıllı saat modelleri, 8 Ekim’de ön siparişe açılıyor. 15 Ekim’de ise resmi olarak piyasaya sürülüyor. Apple Watch Series 7, geçen ay iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtıldı. Always-On Retina ekranla gelen akıllı saatler, önceki serilere göre daha geniş bir ekran alanı sunuyor.

Daha zarif bir tasarım vaat eden Watch Series 7 akıllı saatler, watchOS 8 önceden yüklenmiş olarak geliyor. En yeni işletim sistemi watchOS 8, yeni Mindfulness uygulaması ile geliştirilmiş Mesajlar ve Fotoğraflar uygulaması gibi özellikleri içeriyor.

15 Ekim’den itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan Apple Watch Series 7, Türkiye de dahil 50’den fazla ülkede piyasaya sürülecek. Gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve kırmızı renklerinden oluşan 5 yeni alüminyum kasa renk seçeneğiyle sunulacak. Serinin Paslanmaz Çelik modelleri altın, grafit ve gümüş tonlarında gelecek. Apple Watch Edition ise uzay siyahı titanyum ve titanyum renklerinde sunulacak.

Apple Watch Series 7’nin yurt dışında başlangıç fiyatı 399 dolar olarak açıklandı. Üst modeller 499 dolara kadar çıkacak. Türkiye başlangıç fiyatı ise 4.399 TL olacak.

İlgili İçerik: Apple Watch Yeni Modelleri Hidrasyon Sensörü ile Gelecek!

Apple Watch Series 7 Özellikleri Neler?

Apple Watch Series 7, 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı ekran boyutu ile geliyor. Akıllı saatler, toza dayanıklılık için IP6X ve suya dayanıklılık için WR50 sertifikalarına sahip. Elektriksel kalp sensörü ve Kan Oksijen sensörü ile donatıldılar. Kandaki oksijen seviyesi ve EKG bilgilerini bir iPhone telefonla paylaşabiliyor.

18 saatlik pil ömrü sunan batarya, yüzde 33 oranda daha hızlı şarj edilebiliyor. WatchOS 8 işletim sistemine sahip. Yeni bir QWERTY klavye ile Contour ve Modular Duo olmak üzere iki yeni saat kadran yüzü sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!