En İyi 10 Android Film İndirme Uygulaması ✔️

Kabul edelim; Televizyonumuzda film izlemek için CD/DVD oynatıcılara güvendiğimiz o günler geride kaldı. Bugünlerde akıllı telefonlarımızda film ve dizi izlemeyi daha çok tercih ediyoruz. Bu sebeple Android film indirme uygulaması ve programı adı altında sizinle bir liste paylaşıyor olacağız.

Ve şimdi Android akıllı telefonumuzda Filmler ve TV Şovları izlemek için yüzlerce seçeneğimiz var. Örneğin, Android’de film ve TV Şovu izlemek için en iyi ücretsiz uygulamaları kullanabilirsiniz.

En İyi 10 Android Film İndirme Uygulaması
En İyi 10 Android Film İndirme Uygulaması

Veya filmleri çevrimdışı izlemek için Android için Film indirme uygulamalarını kullanabilirsiniz . Bu makale, çevrimdışı oynatma için film indirmenize izin veren Android için en iyi Film indirme uygulamalarını listelemektedir.

Android için 10 Film İndirme Uygulaması (2022)

Listenin Google Play Store’da bulunmayan uygulamaları içermediğini unutmayın. Makalede listelenen tüm uygulamalar Play Store’da mevcuttu ve bu uygulamalardan film indirmek tamamen yasal.

Öncesinde film izlemeyi sevdiğinizi varsayarak size birkaç öneri listesi sunmak istiyoruz: Bu önerileri de daha sonra inceleyebilirsiniz:

1. YouTube

YouTube Android Film İndirme Uygulaması

Popüler video sitesi YouTube, videoları çevrimdışı oynatmak için indirmenize izin verir . YouTube uygulaması artık çoğu Android akıllı telefonda yerleşik olarak geliyor ve genellikle video severler için başvurulan bir uygulama.

YouTube’un iyi yanı, burada birçok film ve TV şovu bulmanızdır. Bazı filmler ve TV Şovları bireysel kullanıcılar tarafından yüklenirken, diğerleri popüler kanallardandı.

YouTube’da bulunan her videoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme seçeneği, YouTube uygulamasının video başlığının hemen altındadır. Sadece üzerine dokunmanız ve kaliteyi seçmeniz yeterlidir. Video anında indirilecek ve çevrimdışı oynatma için size sunulacak.

YouTube iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

YouTube

2. Crunchyroll

Crunchyroll Android Film İndirme Uygulaması

Crunchyroll, Anime akışı için çok ünlü bir film indirme uygulamasıdır. Uygulama, Android ve iOS için kullanılabilir ve benzersiz Japon anime filmleri ve TV Dizileri koleksiyonuyla tanınır.

Crunchyroll’a yüklenen video içeriği genellikle yüksek kalitededir. Crunchyroll’u ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak reklamları platformdan kaldıran ve tüm içeriğin kilidini açan premium bir hizmet vardır.

Ayrıca Crunchyroll’un premium sürümü, çevrimdışı oynatma için altı eşzamanlı ekran paylaşımını ve film indirmeyi destekler. Yani, Android için en iyi film indirme uygulamalarını arayan bir Anime aşığıysanız, Crunchyroll en iyi seçiminiz olabilir.

Crunchyroll iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Crunchyroll

3. Vimeo

Vimeo Android Film İndirme Uygulaması

Vimeo, YouTube kadar popüler olmayabilir, ancak yine de yetenekli bir video akışı sitesidir . Aslında, video sitesi YouTube ile birçok benzerlik paylaşıyor.

Örneğin, videoları uygun bir zamanda görüntülemek üzere yer imlerine eklemenizi sağlayan bir Daha Sonra İzle özelliği vardır. Ayrıca, çevrimdışı oynatma için videoları indirme seçeneği de vardır .

Video’ya indirdiğiniz videolar anında Çevrimdışı Bölümünde görünür. Ancak bu özelliği kullanmak için Vimeo ile bir hesap oluşturmalısınız. İçerik hakkında konuşursak, sitede oldukça fazla sayıda Film ve TV şovu mevcuttur.

Vimeo iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Vimeo

4. Google TV

Google TV Android Film İndirme Uygulaması

Google TV, sevdiğiniz eğlenceyi tek bir yerde bulmanızı ve keyfini çıkarmanızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Ne izleyeceğine karar veremeyenler için harika bir uygulama olabilir.

Akış uygulamalarınızdan 700.000’den fazla Film ve TV Şovunu tek bir yerde ve farklı türlere göre düzenlenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Akış platformu çevrimdışı oynatma için indirmeyi destekliyorsa, Filmleri ve TV Şovlarını doğrudan bu uygulamalardan indirebilir ve çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Genel olarak, Google TV, Android’de yeni filmler ve TV şovları keşfetmek için harika bir uygulamadır.

Google TV iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Google TV

5. TED

TED Android Film İndirme Uygulaması

Eh, TED bir Film ya da TV Dizisi yayın uygulaması değildir. Benzersiz ve becerikli içeriğiyle tanınan bir uygulamadır. İlginç konular hakkında çok sayıda tartışma videosu bulacaksınız. Hatta belgesel izleyebilirsiniz.

TED, COVID-19 salgını sırasında daha fazla insanın evden çalışmaya başlamasıyla büyük bir ivme kazandı. Bir Filmler veya TV Şovları web sitesi olmadığı için, oldukça sınırlı videoları da var.

Şu an itibariyle TED, çevrimdışı oynatma için indirebileceğiniz 2500’den fazla video sunuyor. İndirilen dosyalar ayrıca altyazıları da içerecektir. Genel olarak, TED, Android için harika bir video indirme uygulamasıdır.

TED iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

TED

6. Hulu

Hulu Android Film İndirme Uygulaması

Hulu, çok popüler bir Amerikan isteğe bağlı ve canlı eğlence hizmetidir . Uygulaması Android ve iOS için kullanılabilir ve düzenli aralıklarla orijinal TV Şovları ve Filmler vaat eder.

Hulu en çok oy alan bir film sitesi olsa da, herhangi bir ücretsiz planı yok. Birden fazla ücretli planı vardır ve her plan, çevrimdışı oynatma için video indirmeyi destekler . Bu nedenle Hulu, bir Android film indirme uygulaması olarak da kabul edilebilir.

Tek dezavantajı, her planın reklam destekli olmaması ve indirme özelliğinin her film ve TV şovu için kullanılamamasıdır. Yalnızca içerik oluşturucular tarafından indirilebilir hale getirilen videoları indirebilirsiniz.

Hulu iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Hulu

7. Prime Video

Prime Video Android Film İndirme Uygulaması

Prime Video, Amazon Prime Aboneliğinin bir parçasıdır ve izleyebileceğiniz çok sayıda orijinal Film ve TV Şovu içerir. Prime Aboneliği, Prime Reading, Amazon Music vb. gibi diğer birçok uygulamaya erişmenizi sağlar.

Tek bir abonelik ile tüm bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Prime Video’yu video akışı bölümünde lider bir isim yapan birçok benzersiz ve orijinal içerik mevcuttur.

Çevrimdışı oynatma için Prime Video’da bulunan her içeriği indirebilirsiniz. Prime Video’da video indirmek için videoya uzun basmanız ve seçenekler listesinden İndir’i seçmeniz yeterlidir.

Prime Video iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Prime Video

8. Netflix

Netflix Android Film İndirme Uygulaması

Netflix, muhtemelen en iyi ve en popüler video akış hizmetidir . Uygulaması hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Netflix her zaman orijinal video içeriğiyle tanındı ve şimdiden çok sayıda hit aldı.

Money Heist ve Squid Game gibi popüler web dizileri Netflix’te mevcuttu. Site ayrıca çok sayıda animasyon videosu ve Kore draması barındırıyor. Ancak tıpkı Hulu ve Prime Video gibi videoları izlemek için Netflix Premium’a abone olmalısınız.

İndirme özelliği tüm Netflix planlarında mevcuttur, ancak tüm içerikler indirilemez. Videoları çevrimdışı izlemek üzere indirmek için Android uygulamasında filmin açıklama sayfasında indir düğmesini aramanız gerekir.

Netflix iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Netflix

9. Disney+

Disney+ Android Film İndirme Uygulaması

Disney+ Hotstar, Hindistan’da çok popülerdir ve Filmler, TV Şovları ve Canlı Spor ile tanınan bir yayın hizmetidir. Android için bu film akışı uygulamasıyla diğer Canlı kanalları da izleyebilirsiniz.

Makalede listelenen diğer tüm uygulamalar gibi, Disney+ da çevrimdışı oynatmak üzere film indirmek için premium abonelik gerektirir. Kullanıcılar için her biri farklı özellikler sunan birden fazla premium plan mevcuttur.

İndirme özelliği her Disney+ Hotstar planında mevcuttur ve indirme sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Çevrimdışı oynatma için videoları 720p veya 1080p çözünürlükte indirebilirsiniz.

Disney+ iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

Disney+

10. MX Player

MX Player Android Film İndirme Uygulaması

Android için popüler medya oynatıcı uygulaması olan MX Player, artık Film akışı için önde gelen uygulamalardan biri haline geldi. Artık MX Player ile Filmleri, TV Şovlarını ve popüler web dizilerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

MX Player’da çevrimiçi izlemek için yüzlerce içerik mevcuttur. Şu an itibariyle, çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz veya çevrimdışı oynatma için indirebileceğiniz 200.000 saatten fazla içeriğe sahip.

İndirme özelliği, MX Player uygulamasında bulunan her video için kullanılabilir. Ancak, MX Player’ın ücretsiz sürümü, film veya TV Şovu izleme deneyiminizi mahvedebilecek birçok reklam gösterir.

MX Player iyi bir Android film indirme uygulaması olarak kabul edilir.

MX Player

Android film indirme uygulaması benzeri diğer konularımız;

Makalede listelenen tüm uygulamalar, çevrimdışı izlemek için video indirmeyi destekler. Bunlar , Google Play Store’da bulunan Android için en iyi film indirme uygulamalarından bazılarıdır. Başka benzer uygulamalar önermek isterseniz, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın