WhatsApp kişiye özel profil resmi yapma mümkün mü? ✔️

Pek çoğumuz gündelik hayatında WhatsApp’ı sıklıkla kullanıyor. Mesajlaşma uygulamaları arasında en çok tercih edilen WhatsApp kişiye özel profil resmi yapma hakkında ne tür prosedürler uyguluyor bu yazıda öğreneceğiz.

Profil resmini belirli kişilerden gizlemek için bazı yöntemleri daha önce anlatmıştık. Fakat WhatsApp kişiye özel profil resmi yapma hakkında pek çok soru geliyor olması sebebi ile bu konuda da birkaç bilgi vermenin faydalı olabileceğini düşündük.

WhatsApp kişiye özel profil resmi yapma

Eğer WhatsApp profil resminizi belirli kişilere farklı göstermek istiyorsanız bunu yapmanıza yardımcı olacak belirli bir ayar bulunmuyor. WhatsApp modlu uygulamalar (WhatsApp Plus, Watusi gibi) programı farklı şekillerde kullanmanızı sağlıyor olsa da, bu özelleştirmeleri siz görebiliyorsunuz.

WhatsApp kişiye özel profil resmi yapma

Örneğin, birinin profil resmini değişik görmek istiyorsanız (kendi belirlediğiniz bir profil resmi ile) o zaman modlu WhatsApp programları işe yarayabilir. Son görülme tarihinizi değiştirmek, mesajların size hiç iletilmiyormuş gibi görünmesini sağlamak gibi ayarlar WhatsApp plus gibi uygulamalarda var.

Bu tür özelleştirmelerin geneli sizin uygulamayı kullanmanızı kolaylaştırmak ya da özelleştirmek içindir. Herhangi birinin WhatsApp üzerindeki verisini değiştirmeniz mümkün değil. 2 farklı kişiye 2 farklı profil resmi göstermek şimdiki WhatsApp ve WhatsApp Plus sürümlerinde mümkün değildir. İlerleyen zamanlarda böyle güncellemeler gelirse yorum yaparak bize bildirin, içeriği güncelleyelim.

WhatsApp’ın resmi sürümünü kullanmak size her zaman güvenlik ve kararlılık sağlar. Bu yüzden harici WhatsApp uygulamalarının telefonunuza ve kişisel verilerinize zarar verebileceğini lütfen unutmayın.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın