En iyi 19 Çizgi Film izleme Sitesi

Yaş farkına bakılmaksızın herkes çizgi film izlemeyi sever. Bazıları eğlence için izliyor, bazıları ise eski güzel nostaljinin tadını çıkarıyor. Pokemon, Spongebob Squarepants, Tom ve Jerry gibi çizgi filmleri izleyerek büyüdük. Çizgi filmler hayatın sıradan rutininden biraz dışında olmamızı sağladılar.

çizgi film izleme siteleri
çizgi film izleme siteleri

TV’yi açmak ve çizgi film izlemek için zaman toplamak, günümüzün koşuşturma dünyasında herkesin karşılayamayacağı bir özgürlüktür. Farklı kanallarda yayın yaparak, farklı zamanlamalara sahip programları izlemek zordur.

Neyse ki, herhangi bir ücret ödemeden çevrimiçi olarak çizgi film izleyebileceğiniz web siteleri var. Bu yüzden lafı daha fazla uzatmadan, çevrimiçi olarak ücretsiz çizgi film izlemek için en iyi web sitelerinin listesini okumaya geçebilirsiniz.

Ücretsiz Çizgi Film Siteleri | 19 Site – 2023 [Güncellendi]

En iyi çizgi film izleme siteleri sayesinde birbirinden güzel çizgi filmleri izleyebilirsiniz. Listedeki bazı siteler yerel bazı siteler ise yabancı çizgi film bölümleri yayınlıyor. Tüm listeyi kontrol ederek size en uygun çizgi film izleme sitesini bulabilirsiniz.

cizgifilmizle.info

Çizgi Film izleme Sitesi
Çizgi Film izleme Sitesi

Çizgi film izlemek için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biri cizgifilmizle.info sitesidir. Bu sitede yerli ve yabancı çizgi filmler bulunur. Siteyi kullanmak ücretsizdir. Site içerisinde bazı resmi çizgi film yayıncılarına ait çizgi filmler de bulunur:

  • TRT Çocuk
  • Cartoon Network
  • Minika Çocuk
  • MinikaGo
  • Disney Channel
  • Pepe TV
  • Baby TV

Bu yayıncıların yapmış olduğu çizgi filmlerin pek çoğunu bu çizgi film izleme sitesinde bulabilirsiniz. Sitede daha fazla çizgi film bulunuyor.

TRT Çocuk

TRT çocuk çizgi film izleme sitesi
TRT çocuk çizgi film izleme sitesi

TRT çocuk pek çoğumuzun bildiği bir çizgi film kanalı. Çocukların sürekli izlediği ve arka arkaya çizgi filmlerin yayınlandığı bu kanalın resmi web sitesinden sürekli olarak çizgi film izleyebilirsiniz. Çizgi film izleme siteleri arasındaki yerini alan TRT çocuk sitesini mutlaka inceleyin. Eğer TV’de yayınlanan çizgi filmleri izlemek istiyorsanız TRT çocuk tam size göre bir çizgi film izleme sitesi olabilir.

Cartoon Network

Cartoon network çizgi film izleme sitesi
Cartoon network çizgi film izleme sitesi

Pek çok çocuğun bildiği ve severek izlediği Cartoon Network sitesine giderek çizgi film izleyebilirsiniz. Ücretsiz ve kaliteli çizgi film izleme sitesi olan Cartoon Network, teknolojiyi kullanarak çağa ayak uyduruyor ve sadece TV kanalında değil, web sitesinde de çizgi film yayınlıyor.

Siteyi ziyaret ederek çizgi film izleyebilirsiniz.

Cartoons On

Cartoons On
Cartoons On

Cartoons On, televizyonda yayınlanan standart çizgi filmlerin yanı sıra çevrimiçi çevrimiçi çizgi film izlemek isteyen birçok kişi için harika bir web sitesidir.

Çizgi film kütüphanesi; stüdyolar, karakterler ve diziler tarafından kategorize edilir. Ayrıca, tercihen ağ tekrarlarının dışında olan eski filmleri de izleyebilirsiniz.

Sadece bu değil, aynı zamanda yayında herhangi bir gecikme olmadan zahmetsiz. Ayrıca, seçtiğiniz ücretsiz çizgi filmleri izlemek için sitenin arama seçeneğini de kullanabilirsiniz.

ToonJet

ToonJet
ToonJet

Eski çizgi film şovlarını arıyorsanız, ToonJet sadece olmanız gereken yer olabilir.

1960’lı yıllara dayanan en nadir ve belirsiz çizgi filmlerden bazılarıyla birlikte çevrimiçi ücretsiz çizgi filmleri izleyin. Oswald gibi, Aesop’un Masalları, Tom ve Jerry’nin tüm zamanların favorileri dışında Küçük Lulu, Looney Toons, vb. gibi çizgi filmler.

Tüm çizgi filmler YouTube’da barındırılıyor, bu nedenle sunucu sorunları nedeniyle arabelleğe alma söz konusu değil. Arama ayrıca Google tarafından desteklenmektedir ve sonuçlar doğal olarak doğrudur.

Diğer standart forum özelliklerinin yanı sıra, diğer çizgi film meraklılarıyla etkileşime girmek, yeni çizgi filmleri keşfetmek istemiyorsanız kaydolmanıza gerek yoktur.

Anime Toon

Anime Toon
Anime Toon

Anime hayranları bu web sitesinde çok zaman geçirecek. Anime Toon sayesinde beğendiğiniz serilerden oluşan geniş bir kütüphane ile anime’yi çevrimiçi olarak ücretsiz izleyebilirsiniz. Yayın sitesinde aralarından seçim yapabileceğiniz 1000’lerce Anime serisi vardır. Dublajlı, altyazılı versiyonların yanı sıra şovlar, filmler de vardır.

Akış kalitesi ortalamanın üzerindedir, neredeyse hiçbir arabellek veya herhangi bir gecikme yoktur. Deneyimime göre yayın yüklenmeyeceğinden, önde gelen anime akış web sitesine göz atmadan önce Reklam Engelleyici’yi devre dışı bıraktığından emin olun.

Disney Now

Disney Now
Disney Now

Disney Cartoons’ı izlemek için resmi bir yer olan Disney, her şeyi bir çatı altına teslim ediyor. Küçük çocuklar ve çocuklar Disney Junior bölümünün tadını çıkarabilir, diğerleri ise beyblade, Pinokyo, Avalor Elena, Phineas ve Ferb gibi çizgi filmleri izleyebilir.

Ortak internet servis sağlayıcılarından birindeyseniz Disney kanallarını çevrimiçi olarak da izleyebilirsiniz. Gösteriler dışında, tüm Disney filmleri emrinizde.

Toon Get

Toon Get
Toon Get

Toon Get, çevrimiçi çizgi film izlemek için hafife alınan ücretsiz bir web sitesidir. İzlenecek çok sayıda çizgi film ve film vardır. Mickey Mouse ile başlar ve Adalet Birliği ile bitir.

Anime hayranları, şu anda izledikleri diziyi izlemek için siteyi sık sık ziyaret ediyorlar. Animes’in en belirsizlerinden bazılarını aramaya çalıştım ve arama sonuçları hayal kırıklığına uğratmadı. Toon Get’in en iyi siteler arasında olduğunu söylemek güvenlidir. Koleksiyon ve akış deneyimi hakkında konuşurken, Toonjet’te elde ettiğimizle aynıdır.

YouTube

YouTube
YouTube

Herkes YouTube’dan ve her konudaki milyonlarca seçenekten haberdar. Video yayın sitelerine yüklenen birçok çizgi film şovu da vardır.

Çeşitli içerikler yükleyen birkaç ayrı kanalın yanı sıra, stüdyonun resmi kanalında çizgi film şovlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Bir YouTube oynatma listesinin yardımıyla bölümleri, şovları tek bir yerden seçebilir ve yanınıza alabilirsiniz.

Cartoon Network

Cartoon Network
Cartoon Network

Milenyumlar, yüzlerce zamansız klasik dışında Swat Kats, Çakmaktaşlar, Powerpuff Girls ve Ed, Edd ve Eddy gibi Cartoon Network’ün klasik çizgi film şovlarını izleyerek büyüdüler.

Cartoon Network’ün İngiltere’deki muadili 30.000’den fazla videoya ve ücretsiz olarak izlenebilen çizgi film şovundan kliplere sahiptir.

Web sitesi, trend olanlardan birkaçı dışında nispeten daha eski karikatürler içerir. Çizgi film şovlarının yanı sıra, çocukların eğlenecekleri birkaç oyun da vardır.

Crunchyroll

Crunchyroll
Crunchyroll

Anime’yi çevrimiçi izlemek için nihai hedef. Crunchyroll, dünya çapında izlenen neredeyse tüm modern Animes’e sahiptir.

1200’den fazla anime şovu ve filmiyle, önümüzdeki gelecekte izleyecek şeyler tükenmez.

Animes dışında Manga’yi ücretsiz olarak da okuyabilirsiniz. Web sitesine, oyun konsolları da dahil olmak üzere birden fazla platformla uyumlu olan resmi uygulamaları aracılığıyla erişilebilir.

Cartoonito

Cartoonito
Cartoonito

Cartoonito, Cartoon Network UK’nin kardeş sitesidir. Çizgi film akışı sitesi, çocuklar için oyunlar da dahil olmak üzere benzer içerikler sunmaktadır.

Cartoon Network UK dünyanın belirli bölgelerinde erişilmediğinden, Cartoonito dünyanın geri kalanına hizmet etmek için oradadır.

Web sitesinde sunulan çizgi filmler, çocukların yol boyunca yeni şeyler öğrenmelerine yardımcı olacak özel bir eğitim yeteneğine sahiptir.

Web sitesinde, genellikle şovları izlerken ruh hali katili olan pop-up reklamlar yoktur.

Nickelodeon

Nickelodeon
Nickelodeon

YouTube kanallarına benzer şekilde Nickelodeon, ücretsiz olarak HD çizgi film izlemek için çocukların en sevdiği çizgi film sitelerinden biridir.

Nickelodeon, geçmişte kanallarda yayınlanan çok çeşitli çizgi filmlerini sunmaktadır. En son tekliflerden bazılarının prömiyeri de zaman zaman yapıldı.

Ayrıca, Nick etkinliklerinden müzik içeren, doğrudan yayınlanabilen bir Nick Music bölümü vardır. 

South Park

South Park
South Park

Tüm zamanların favori Yetişkin çizgi filmi, resmi sitelerinden çevrimiçi olarak yayınlanıyor, South Park’ın tüm bölümlerini bu web sitesinden izleyebilirsiniz.

Bol miktarda bölüm olduğundan, South Park’ın rastgele bir bölümünü izlemek için Rastgele Bölüm İzle seçicisine tıklayabilirsiniz.

En son bölümleri yayınlamanın yanı sıra, dizinin yaratıcılarından ekstralar, bloglar ve daha fazlası var.

Super Cartons

Super Cartons
Super Cartons

Bir zamanlar popüler olan eski çizgi filmlerini ücretsiz izleyin. Çizgi film sitesi Disney, Cartoon Network Studios, Warner Bros ve diğer birkaç önemli çizgi film yapımcılarından iyi bir koleksiyona sahiptir.

Sitede sevdiğiniz çizgi filmi stüdyolara ve karakterlere göre bulabilirsiniz.

JW oynatıcı tarafından desteklenen video akışı, reklamlarla birlikte gecikmesizdir. Sitede arama yok, bu da belirli bir çizgi filmi bulmayı zorlaştırabilir.

Koleksiyon, Toon Get ve Cartoon Ons gibilerden daha küçüktür, ancak başka bir yerde bulunması zor bazı bölümler sunar.

Pokémon

Pokémon
Pokémon

Pokemon hayranları, Pokemon serisinin en iyi bölümlerinden bazılarını sunan resmi web sitesini kesinlikle sevecektir.

Pokemon bölümleriyle birlikte, Pokemon Ansiklopedisi’ni de kontrol edebilir ve en sevdiğiniz çizgi film serisi hakkında bilmediğiniz bilgilerin içinde gerçekleri inceleyebilirsiniz.

Gün içinde bitmiş gibi hissettiğinizde site ilginizi çekmesini sağlamak için Pokemon oyunları bulunuyor.

Top Cartoons

Top Cartoons
Top Cartoons

Çevrimiçi çizgi film izlemek için en iyi siteler listesinde sırada Top Cartoons var. Eski Cartoon Network şovları iyi video kalitesinde bulmak zordur ve bu web sitesi tam olarak bunu sağlar.

Top Cartoon; Nickelodeon, Warner Bros, Pixar ve eski cartoon network gibi çeşitli stüdyolardan gösteriler koleksiyonuna sahiptir.

Akış kalitesinden bahsederken, yakın zamanda şikayet etmeyeceksiniz. Videolar, başlangıçta televizyonda yayınlanan ortalama kalitenin üzerindedir.

Üç düzineden fazla çizgi film şovu koleksiyonunu izlemek için bir hesap oluşturmanıza veya üye olmanıza gerek yok.

KimCartoon

KimCartoon
KimCartoon

Arabelleğe almadan çevrimiçi olarak yüksek kalitede çizgi film izleyin. KimCartoon size farklı video nitelikleri seçme seçeneği sunar.

Video oynatıcısı kullanışlıdır, bir mini oynatıcıya ayrılır, farklı sekmelerde izlenebilir. Tarayıcının başka bir sekmesinde çalışırken çevrimiçi çizgi film izleyin.

Kayıt isteğe bağlı olsa da, izlenen şovlarınızı, çalma listenizi ve daha fazlasını takip etmek için bir göz atabilirsiniz.

Internet Archive/Cartoons

Internet Archive/Cartoons
Internet Archive/Cartoons

İnternet asla unutmaz kuralı ve bu durumda da geçerlidir. Bir zamanlar internette olan ama artık geçersiz olan sitelerde çizgi filmlere ve TV şovlarına İnternet arşivi üzerinden erişilebilirsiniz.

Meta veriler arasında arama yaparak farklı çizgi film şovları, filmler ve daha fazlasını arayabilirsiniz. Arama; tarih, konular, oluşturucu ve dil gibi gelişmiş araçlar kullanılarak artırılabilir.

Karikatürler doğrudan İnternet Arşivi’nden yayınlanabilir ve farklı indirme seçenekleriyle kaydedilebilir.

Özetle

Bunlar, çevrimiçi olarak ücretsiz çizgi film izlemek için en iyi web sitelerinden bazılarıydı. Çoğu tescil bile gerektirmezken, bazıları coğrafi olarak kısıtlanmış durumda.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın