Başlangıç Haber Samsung Galaxy A13 4G Modeli Üretilmeye Başlandı! İşte Detaylar

Samsung Galaxy A13 4G Modeli Üretilmeye Başlandı! İşte Detaylar

0

Samsung, Hindistan’daki fabrikasında Galaxy A13 4G modelinin üretimine başladı. Plastik arka panel kaplaması ve dörtlü arka kamerası göze çarpan yeni Galaxy telefona dair önemli ipuçları da ortaya çıktı. İşte, Samsung Galaxy A13 4G modelinin çarpıcı özellikleri!

Samsung, Galaxy A13’ün 4G Versiyonu için Düğmeye Bastı

Güney Koreli şirket, Galaxy A13 5G modelini kısa süre önce duyurmuştu. A serisinde yer alan giriş seviyesi akıllı telefon Aralık ayında resmi olarak tanıtılacak. Samsung Galaxy A13’ün 2022‘nin başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bununla beraber şirketten bu modelle ilgili yeni bir haber geldi. Hindistan’daki bir fabrikada Galaxy A13’ün 4G versiyonunun üretimine başlandığı duyuruldu. Şirketin en ucuz 5G akıllı telefonu olması beklenen Galaxy A13 5G’den sonra Galaxy A13 4G modeli de piyasaya sürülecek.

Samsung, Greater Noida fabrikasında Galaxy A13 4G üretimine başladı. Ayrıca akıllı telefonun önemli tasarım detayları da öğrenildi. Parlak kaplamalı plastik bir arka panel ile gelecek olan 4G modelinde, Galaxy A52s 5G modelindeki gibi dikey hizalanan dörtlü arka kamera kurulumu yer alacak.

Telefonun alt kenarında 3,5 mm kulaklık girişi, USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası yer alıyor. Sağ kenarda ise güç düğmesi ve ses seviyesi tuşları olacak. Şu an için Samsung Galaxy A13 4G teknik özellikleri bilinmiyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy A22s 5G Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Samsung Galaxy A13 5G Özellikleri Önceden Sızdırılmıştı

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy A13 5G modeline ait teknik detaylar sızdırılmıştı. Galaxy A13 5G’nin su damlası çentikli 6.48 inç Full HD+ LCD ekranla gelmesi bekleniyor. MediaTek Dimensity 700 işlemcisi tarafından desteklenen cihazın 4GB/6GB RAM ve 64GB/128GB dahili depolama seçenekleri bulunacak.

50MP ana kamera, 5MP ultra geniş kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu biliniyor. 5G versiyonu için belirlenen fiyat 250 dolar. Ayrıca, akıllı telefonun 25W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli pille gelmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!