Usdtusatrc.com Mesaj Tehlikesine Karşı Dikkatli Olun! ✔️

Bir süredir pek çok kişinin telefonuna usdtusatrc.com sitesi üyeliği ile ilgili sahte bildirim mesajları geliyor. Bu mesajların içeriği genellikle “usdtusatrc.com hesabınızın şifresini değiştirdik, hesabınızın bakiyesi 2,045,059 USDT” gibi mesajlar oluyor. Bu mesajların ne anlama geldiğini bilmeyen kullanıcılar da haklı olarak mesajı anlamaya çalışıyor ve belki bu içeriğe kadar geliyorlar. Tam da onları bilgilendirmek için yayınladığımız bu haberi dikkatle okuyarak konu hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Usdtusatrc.com Mesaj Tehlikesine Karşı Dikkatli Olun!

Usdtusatrc.com Mesaj Tehlikesine Karşı Ne Yapılmalı?

Öncelikle, usdtusatrc.com içerikli şifre sıfırlama, şifre değiştirme, hesap bilgilerinizin detayları gibi mesajlara asla ama asla inanmayın. Çünkü bu mesajlar sizi usdtusatrc.com sitesine çekip üye girişi yapmanızı sağlamak için gönderiliyor. Peki süreç nasıl işliyor?

  1. Mesajı alan kullanıcı usdtusatrc.com sitesine gider ve kullanıcı girişi yapar
  2. Hesabında 2 milyon 3 milyon 5 milyon (hiç fark etmez) gibi yüksek miktarlarda USDT gibi kripto para olduğunu görür
  3. Kullanıcı bu bakiyeyi gördüğünde bu parayı çekeceğini zanneder. Bunun için hemen para çekme talebinde bulunur. Fakat bir sorun vardır…
  4. Para çekmek için sizden bir miktar ücret talep edilecektir. Örneğin 200 USDT.
  5. Tabii kaz gelecek yerden tavuk esirgenir mi? Kullanıcı da 200 USDT’yi sisteme yükleyip 2 milyon USDT’yi çekmeye çalışacaktır. Var mı böyle bir dünya? Maalesef yok. Olsa biz çoktan bu işe girmiştik emin olun. 🙂

Senaryo bu şekilde işliyor. Sizin burada yapmanız gereken çok çok basit bir işlem bulunuyor. Mesajı görmezden gelmek…

usdtusatrc.com hakkında pek çok olumsuz geri bildirim bulunuyor

Mesajları görmezden gelin…

Mesajı görmezden gelerek tüm bu tehlikelerden korunabilirsiniz. Elbette size mesaj gönderen bu numaraları engellemeniz de önemli. Bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bu yazılardan size en uygun olana tıklayın ve ilgili bilgilere erişin.

Ayrıca numara sorgulama kategorimizi ziyaret ederek bilindik SPAM mesaj ve arama numaralarını görebilir, toplu olarak engelleyebilirsiniz.

Usdtusatrc.com Mesaj Tehlikesine Karşı Dikkatli Olun!

Daha önceki dolandırıcılık olaylarını da inceleyin

Benzer dolandırıcılık olaylarını da inceleyerek böyle durumlarda neler yapabileceğinize daha kolay karar verebilirsiniz. Okumak iyidir:

Gördüğünüz gibi pek çok dolandırıcılık yöntemi var ve bu liste neredeyse bir hiç. En azından birkaç dolandırıcılık türünü inceleyerek bu tür durumlarda neler yapılması gerektiğini bilmeniz size fayda sağlayacaktır.

usdtusatrc.com hakkında pek çok olumsuz geri bildirim bulunuyor

İnternette pek çok kullanıcının usdtusatrc.com içerikli mesaj aldığını ve bu durumdan şikayetçi olduklarını görebilirsiniz. Numaraların nereden alındığı konusu ayrı bir konu. Görünen o ki hepimizin numarasını ele geçirdiler ya da brute force gibi yöntemler ile belirli numara aralıklarına toplu mesaj gönderiyorlar. Hiç fark etmez, böyle durumlarla karşılaşmak son derece can sıkıcı. Canı sıkılan bazı kullanıcıların konu hakkındaki yorumları şu şekilde:

Usdtusatrc.com Uzantılı Link Yanıltmacası

+45164–0902 numaralı kişiden ”Yeni giriş (usdtctrc.com) : Tony68, şifre: ty1968, cari bakiye: 3,004,729.98USDT, lütfen kimseyle paylaşmayın’ yazılı bir mesaj gelmiştir. Ne kendisiyle, ne de uzantısını verdiği siteyle hiçbir bağım yoktur. Herhangi bir durumda savcılığa başvuracağımı bildiririm. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Usdtusatrc.com Oyunu!

0548 85–7 81 numaralı kişiden ”yeni giriş (usatrc.com) hesap : ton86, şifre: ty1986, cari bakiye 3,998,765.06usdt, lütfen kimseyle paylaşmayın” yazılı bir mesaj gelmiştir. Ne kendisiyle, ne de uzantısını verdiği siteyle hiçbir bağım yoktur. Herhangi bir durumda savcılığa başvuracağımı bildiririm. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Usdtusatrc.com Telefona Gelen Mesaj

Bu nedir anlamadım. Saçma sapan böyle bir mesaj. Yeni giriş (usdtusatrc.com) hesabı: kevin88, şifre: ke1689, cari bakiye: 2,161,081.31usdt, lütfen kimseyle paylaşmayın böyle bir mesaj geldi telefonuma.
Hiçbir alakam yoktur. Cumhuriyet başsavcılığına şikayet ediyorum.

Usdtusatrc.com Rızam Dışında Yapılan İşlem!

12.10.2022 tarihinde bu numaradan saat 12:29 da tarafıma mesaj atılarak hesap numarası, şifresi ve bakiye şeklinde mesaj gelmiştir. Yapılan işlem benim tarafımdan değildir ve hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimi belirtmek isterim. Aynı zamanda numarayı engellediğimi ve hiçbir işlem yapmadığımı beyan ederek bu numaradan şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim…

Usdtusatrc.com Bilgim Dışında İşlem

08/10/2022 21:01 saatinde bu numaradan adınıza açılan hesap şifresi değiştirildi diye bir mesaj aldım bu numaradan gelen hesap ve şifre USDT siteyle hiçbir alakam ve bağlantım yoktur. Gereğinin bir an önce yapılmasını talep ediyorum aksi halde bu sebeple doğabilecek hiçbir sorundan şahsımın sorumluluğu yoktur bana ait değildir bu mesajdaki sitesi hesapla USDT ile hiçbir alakam yoktur.

Usdtcusa.com Yabancı Numaradan Gelen Mesajlar

Yeni giriş (Usdtcusa.com) hesabı: kevin88, şifre: ke1689, cari bakiye: 2,099,076.15usdt, lütfen kimseyle paylaşmayın
hiç alakam haberim yoktur 5 Ekim saat 20:06 bana gelen bu mesajla alakam bilgim yoktur Cumhuriyet savcılığına şikayetimi arz ederim.

Usdtusatrc.com Bilgim Dışında İşlem

30/09/2022 15:38 saatinde bu numaradan adınıza açılan hesap şifresi değiştirildi diye bir mesaj aldım bu numaradan gelen hesap ve şifre USDT siteyle hiçbir alakam ve bağlantım yoktur. Gereğinin bir an önce yapılmasını talep ediyorum aksi halde bu sebeple doğabilecek hiçbir sorundan şahsımın sorumluluğu yoktur bana ait değildir bu mesajdaki sitesi hesapla USDT ile hiçbir alakam yoktur.

Usdtusatrc.com Tarafından Gelen Mesaj

0548****781 numaralı telefondan hiçbir alakası olmamasına rağmen bana yeni giriş ve şifre ile cari bakiye bildiren spam olduğunu düşündüğüm SMS göndermiştir. Bu numara ve SMS içerinde yer alan (USDT Ustrc. Vip) alan ismine sahip adresle hiçbir bağlantım yoktur. Bu sebeple tarafıma doğacak olan herhangi bir olumsuzluktan sorumlu olmadığımı belirtir. Aksi takdirde gerekli mercilere şikayetçi olacağımı beyan ederim. Hesapla hiçbir alakam yoktur.

Usdtusatrc.com’dan Gelen Mesaj

Yabancı ülkeden WhatsApp mesajı. *WhatsApp hattıma 2567785759 numara aynı şekilde +453158082*0bu numarada normal mesaj geldi koduyla USDT mevcut bakiye, kullanıcı adı ve şifresi mesajı geldi bu bilgiyi kimseyle paylaşmayınız yazıyor. Adıma işlem yapılmasından veya suç işlenmesinden endişeliyim. Adıma yapılacak her yasal ya da yasa dışı işlemden bu sayfa yasal olarak sorumludur…
Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın