Başlangıç Haber Star Wars BattleFront II Oyunu Ücretsiz Oluyor!

Star Wars BattleFront II Oyunu Ücretsiz Oluyor!

0

Epic Games tarafından yapılan açıklama ile Star Wars Battlefront II oyununun önümüzdeki hafta ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı.

Star Wars çatısı altında aynı konseptle 3 farklı Battlefront oyunu daha piyasada oynanmaktadır. 2005 yılında yayınlanan Battlefront II bunlardan biriydi. Ancak oyunun ücretli olması nedeniyle oyuncu kitlesi sınırlı kalmıştı. Şimdi ise önümüzdeki hafta oyun ücretsiz olarak sunulacaktır ve daha çok kişiye ulaşabilecektir.

Star Wars BattleFront II
Star Wars BattleFront II

Video oyunu yapım ve geliştirme şirketi olan Epic Games bu kararı ile oyun severlerin beğenisi topladı. Star Wars severler için bu haber büyük önem arz ediyor.

Ücretsiz Sürüm Ne Zaman Sunulacak?

EA DICE tarafından Criterion Games ve Motive Studios’un katkılarıyla geliştirilen oyun Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Star Wars Battlefront II, FPS türünde bir video oyunudur. Star Wars Battlefront serisinin dördüncü oyunu olarak oyunseverlerle buluşmuştur. Oyun oldukça sevilse beğenilse de ücretli olması nedeniyle biraz tepki toplamıştır.

Şu an için Star Wars Battlefront II oynamak isteyenler 40 euro ödemek durumundadır. Şu anki kurlara bakarsak neredeyse 350 TL bir ücret ödemek gerekiyor. Ancak şirket tarafından yapılan açıklama ile 14 Ocak- 21 Ocak tarihleri arasında oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olmak mümkündür. Bu tarihler arasında oyunun hesaba eklenmesi yeterlidir. Tarihler geçtikten sonra da oyun ücretsiz olarak oynanmaya devam edecektir.

Star Wars Battlefront II ücretsiz sürüm standart sürümden üstün olacaktır. Deneme sürümü ya da normal sürüm değil Star Wars Battlefront II’nin Celebration Edition isimli sürümü sunulacaktır. Bu sürüm standart sürüme göre Star Wars: The Rise of Skywalker eklenti paketini içeriyor. Paket sayesinde oyun içi öğeler ve daha pek çok özelliğe sahip olunabilecektir. Tüm bunlar 14-21 Ocak tarihleri arasında 1 haftalığına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Star Wars BattleFront II
Star Wars BattleFront ÜCRETSİZ

ilgini çekebilir: En iyi Ücretsiz PC Oyunları – En iyi ve Güncel Ücretsiz Bilgisayar Oyunları!

Ücretsiz Sürümde Hangi Özellik Mevcuttur?

Star Wars Battlefront II’nin Celebration Edition sürümünde 25’de fazla karakter görünüşü, altı efsane görünüş bulunuyor. Eklenti paketi olan Star Wars: The Rise of Skywalker sayesinde de Rey, Finn ve Kylo Ren görünüşüne sahip oluyorsunuz. 125’den fazla trooper asker ve destek ünitesi görünüşü de sizin olacak. 100’ün üzerinde karakter ve trooper asker ses paketi ile 70’den fazla karakter ve trooper asker zafer pozu sizin olacaktır. Tüm bunlar tamamen ücretsiz olarak sunulacak ve kalıcı olacaktır.

Nasıl İndirilir?

14 Ocak – 21 Ocak 2021 tarihleri arasında Star Wars Battlefront II ücretsiz olarak sahip olmak isteyenler Epic Games Store üzerinden oyuna sahip olabilecektir. Bu tarihler arasında ücretsiz olarak indirdiğiniz oyunu daha sonra da ücretsiz olarak oynamaya devam edeceksiniz. Oyun severler birkaç gün sonra başlayacak ve sadece 1 hafta sürecek olan bu fırsatı kaçırmamalıdır. Oyunun ücretsiz olarak sunulma süresi kısıtlı olduğu için yoğun talep olacaktır. Kullanıcılar bunu göz önüne alarak planlarını yapmalıdır. yoğunluktan ötürü bir kaç denemeniz gerekebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!