Başlangıç Haber Sony, Kablosuz Kulaklık Modellerini Tanıttı: İşte Özellikleri

Sony, Kablosuz Kulaklık Modellerini Tanıttı: İşte Özellikleri

0

Sony, iki yeni TWS kulaklık modeliyle karşımızda. İşte, Sony WH-XB910N ve Sony WH-XB910N kulaklıkların özellikleri…

Sony’den İki Yeni TWS Kulaklık

Sony, WH-XB910N kulak üstü kulaklık ve WF-C500 kulak içi kulaklık modellerini tanıttı. Her ikisi de TWS kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde markalar arasında popüler hale gelen “TWS” çevresel destek sağlayan ve gerçek kablosuz stereo ses kalitesini sunan kulaklıklar için kullanılan bir terim.

Bu ay satışa sunulacak olan Sony WH-XB910N ve Sony WF-C500 kablosuz kulaklıkların özelliklerine bakalım.

WH-XB910N, tam boyutlu dairesel kulaklıklardır. Sony’nin Ekstra Bas serisinin bir parçası olan kulak üstü kulaklık, bas ağırlıklı bir ses profili için tasarlanmıştır. WH-XB910N kulaklıklar ayrıca Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğine sahiptir. Bu modelde konforlu kullanım için ekstra yumuşak ve oval şekilli kulak yastıkları kullanılmıştır.

WH-XB910N kulak üstü kulaklık; AAC ve LDAC codec bileşen desteği, çevreye ve konuma göre gürültü engelleme düzeyini ayarlamak için Uyarlanabilir Ses Kontrolü, hareket kontrolleri, Google Asistan ve Alexa desteği, Android Fast Pair ve Windows Swift Pair desteği gibi özelliklere sahiptir.

İlgili İçerik: Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

30 saatlik pil ömrü sunan kulaklıklar, katlanabilir tasarıma sahiptir ve taşıma çantası ile birlikte gelir. Fiyatı 179 Euro olan kulaklıklar, mavi ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir.

WF-C500 kulak içi kulaklık, 89 Euro fiyat etiketiyle daha uygun fiyatlı bir üründür. IPX4 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. AAC desteği, Android Fast Pair ve Windows Swift Pair desteğine sahiptir. 10 saat kesintisiz pil ömrü sağlayan kulaklıklar, şarj edildiğinde bir 10 saat daha kullanılabilir. Turuncu, yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere dört renk seçeneğine sahiptir.

Peki, siz Sony kablosuz kulaklık modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu iki kulaklıktan birini almayı düşünür müsünüz? Sony markası ilginizi çekiyor mu? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!