sony-wf-c500-webdeyazilim
Haber, Mobil Cihazlar

Sony, WF-C500 TWS Kulaklık Modelini Yayınladı

Ses sistemleri sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan Sony, uygun fiyatlı WF-C500 TWS (Gerçek Kablosuz) kulaklık modelini yayınladı. Cihaz, kullanım süresi ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

sony-wf-c500-webdeyazilim

Sony, yeni WF-C500 TWS kulaklık modelini yayınladı. Son dönemlerde kablosuz kulaklık piyasası, fiyat açısından pek kullanıcı dostu ilerleyiş sürdürmüyordu. Sony, bu duruma karşı uygun fiyatlı bir kablosuz modeli ile karşımıza çıkıyor.

Sony WF-C500 özellikleri ve fiyatı

Sony WF-C500, tam kablosuz kulaklık modeli sapsız bir gövdeye sahip. 5.8 mm dinamik neodim sürücüler, 20Hz ila 20000 Hz aralığında 44.1 kHz örnekleme yapabiliyor. Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) teknolojisi ile daha yüksek ses kalitesi sunabiliyor. Ayrıca 360 Reality Audio teknolojisi ile birlikte sesler daha mekansal bir hal alabiliyor.

sony-wf-c500-webdeyazilim-2-min

IPX4 sertifikası ile su sıçramalarına karşı dayanıklı olan kulaklık, üzerinde bulunan butonlar ile kontrol edilebiliyor. Tek şarj ile 10 saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusu ile birlikte toplamda 20 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Şarj kutusu ise USB Type-C girişi üzerinden 3 saatte şarj oluyor.

İlgili İçerik: Sony Xperia 10 III Lite Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

Sony WF-C500 gerçek kablosuz kulaklık modeli, 90 Pound fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Henüz cihazın Türkiye fiyatı bilinmese de, benzeri fiyat etiketine sahip ürünler ortalama 1250 – 1500 TL civarında oluyor.

Sony, son zamanlarda kulaklık modelleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, üst düzey kulaklıkların yanında orta segment ürünler ile de daha fazla kullanıcıyı çekmeyi hedefliyor. Şirket, Çinli üretici Xiaomi gibi firmalar ile yarış halinde.

Peki siz Sony tarafından piyasaya sürülen kulaklık modelleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.