Şekilli İsim Yazma ✔️ ₩Ɇ฿ĐɆɎ₳ⱫłⱠł₥.₵Ø₥ Instagram & PUBG

Şekilli isim yazma işleminin önemi son zamanlarda gelişen oyun sektörü ve büyüyen sosyal medya siteleri ile birlikte artış göstermeye devam ediyor. Özellikle kullanıcı adlarının özenle seçilmesi oyun ve sosyal medya ortamında rakiplerimize ya da arkadaşlarımıza havalı görünmek için son derece önemli. PUBG gibi oyunlarda şekilli isim yazma işlemi her ne kadar önemli ise Instagram gibi sosyal medya platformlarında da şekilli isim yazmak son derece önemli. Yazımızın devamında şekilli isim yazmanız için gerekli tüm detaylara yer veriyor olacağız.

şekilli isim yazma
şekilli isim yazma

Şekilli İsim Yazma İşlemi Neden Gereklidir?

Oyunlarda ve sosyal medya sitelerinde isimlerin şekilli yazılmış olması daha çok dikkat çeker ve çoğu kişiye göre daha prestijli bir profil görünüşü için isimlerin şekilli yazılması son derece önemlidir. Profilinize giren kişilerin adınızın ve soyadınızın ya da kullanıcı adınızın çok özel karakterlerle ve şekilli harfler kullanılarak yazıldığını görürse bundan etkilenebilir. Standart fontun dışında bir font kullanmak yazılımsal olarak mümkün değildir fakat karakterleri şekilli olarak kopyalayıp isim yerine yapıştırmak mümkündür.

Sosyal medyanın yanı sıra oyunlarda da şekilli isim yazmak gerekebilir. Özellikle PUBG gibi oyunlarda rakiplerimize ve arkadaşlarımıza daha farklı ve özel görünmek için görünen adımızı olabildiğince şekilli yazmamız gerekir. Ayrıca BKZ: PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır?

Şekilli isim yazmanın önemli olup olmadığı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bu yüzden gerekli olduğunu düşünen ve şekilli isim yazmak isteyen kişilere iki başlık altında şekilli isim yazmanın yollarını göstereceğiz. Bu iki yol şu şekildedir:

  • Site üzerinden şekilli isim yazmak
  • Uygulama üzerinden şekilli isim yazmak

Bu iki şekilli yazma yöntemi de kişisel koşullara ve şartlara göre tercih edilebiliyor. Bu yüzden ikisinin de nasıl yapıldığını anlatmaya başlayalım.

Şekilli İsim Yazma Siteleri

İsminizi şekilli yazmak için kullanabileceğiniz bazı siteler bulunuyor. Hemen burada bir hatırlatmak yapmak istiyorum. Eğer şekilli harflere ihtiyacınız var ise şekilli harfler içeriğimize göz atabilirsiniz. Eğer şekilli sayılar arıyor iseniz yine ilgili içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Hatırlatmalardan sonra şekilli isim yazma sitelerine devam edelim.

1. Lingojam İle Şekilli İsim Yazmak

şekilli isim yazabileceğiniz site
şekilli isim yazabileceğiniz site

Bu siteye giderek istediğiniz kelimeyi ya da ismi şekilli olarak yazabilirsiniz. Siteyi kollanmak son derece basittir. Sol tarafta bulunan “normal text goes here…” alanına şekilli yazmak istediğiniz ismi yazın ve sağ tarafta gerçek zamanlı olarak oluşan şekilli isimlerinizi kontrol edin. Buraya ifade yazarken Türkçe harf yazmamaya dikkat edin. Bazı karakterler tüm fontlarda desteklenmeyebilir.

2. Stylish Text Maker ile Şekilli İsim Yazma

şekilli isim yazabileceğiniz site
şekilli isim yazabileceğiniz site

Stylish Text Generator sitesinde şekilli yazmak için siteye gidin ve “Enter Your Text” alanına şekilli olarak yazmak istediğiniz ifadeyi yazın. Yazma işlemi tamamlandığında hemen aşağıda şekilli isimlerin bir listesini göreceksiniz. Burada en beğendiğiniz şekilli isimlerin satır sonlarında copy butonu bulunur. Bu buton ile bu yazıları kopyalayıp Instagram’da ve Pubg gibi oyunlarda kullanabilirsiniz.

3. Poemofquotes ile Şekilli İsim Yazma

şekilli isim yazabileceğiniz site
şekilli isim yazabileceğiniz site

Stylish FB Fonts/Stylish Text Generator aracı, şekilli isim yazma sitelerinden bir diğeri. Siteyi kullanmak diğer siteleri kullanmak kadar kolay. Siteye giriş yaptığınızda biraz aşağıda “Enter Your Text:” adlı bir alan göreceksiniz. Bu alana istediğiniz ismi ya da ifadeyi yazdığınızda hemen aşağıdaki satılar şekilli olarak sizin yazdığınız ifade ile dolacak. Buradaki satıların altında bulunan copy butonları ile yazmış olduğunuz nick, isim ya da kelimeyi kopyalayabilirsiniz.

4. CoolSymbol ile Şekilli İsim Yazma

şekilli isim yazabileceğiniz site
şekilli isim yazabileceğiniz site

Cool Fancy Text Generator aracı ile şekilli isim yazmak son derece kolay. Diğer araçlar gibi bu online şekilli yazma aracı ile de şekilli olarak isim yazabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sitede bulunan “Input text. Example: coolfont.org” yazan yere şekilli olarak yazmak istediğiniz ismi yazmak ve bir saniyeden kısa süre kadar beklemek. Hemen aşağıda bulunan font alanları isminizle dolacak ve artık yazmış olduğunuz şekilli ismi istediğiniz yerde kullanmak üzere kopyalayabileceksiniz.

Şekilli İsim Yazma Uygulamaları

Şekilli isim yazmak sadece site ile olmuyor. Bilgisayardan isim yazmak herkesin yapabileceği kadar basit olmayabilir. Bunun yerine isim yazma uygulamaları ile telefon üzerinden de şekilli olarak isim yazılabilir. Telefondan şekilli olarak isim yazmak için şu iki uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır:

1. Fancy & Cool Text Generator – Best Stylish Fonts

şekilli isim yazabilecek uygulama
şekilli isim yazabilecek uygulama

Hemen yukarıda bulunan Fancy & Cool Text Generator – Best Stylish Fonts isimli uygulamayı telefonunuz indirerek uygulama üzerinden isimleri ve kelimeleri şekilli olarak yazabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve kullanımı son derece kolaydır. Yazmış olduğunuz şekilli yazıyı direkt olarak panonuza kopyalayıp WhatsApp gibi pek çok uygulamada kullanabilirsiniz.

2. Cool Text Styles & Stylish Fonts characters maker

şekilli isim yazabilecek uygulama
şekilli isim yazabilecek uygulama

Hemen yukarıda bulunan Cool Text Styles & Stylish Fonts characters maker isimli uygulamayı telefonunuz indirerek uygulama üzerinden isimleri ve kelimeleri şekilli olarak yazabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve kullanımı son derece kolaydır. Yazmış olduğunuz şekilli yazıyı direkt olarak panonuza kopyalayıp WhatsApp gibi pek çok uygulamada kullanabilirsiniz.

Sonuç:

Şekilli olarak isim yazmak isteyen pek çok kişi çeşitli yöntemler ile nicklerini ya da isimlerini yazmaya çalışıyor. Bu yöntemlerin en işlevseli, en işe yarar olanı, en kolay olanı diyebileceğimiz tüm yöntemleri sizler için bu yazıda listeledik. Benzer diğer içeriklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın