PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır? ✔️ 2023

Pubg Mobile oyununu bilgisayardan oynayabilmek için Emalatör adı verilen yardımcı programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Pubg Mobile oyununu emülatör üzerinden oynayan kişiler bu programlar aracılığıyla kendilerine şekilli nickler de yapabilmektedir. Bu içeriğimizde PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör konusunu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör
PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör

Pubg Mobile Emülatörleri Nelerdir?

Emülatör aracılığıyla Pubg Mobile oyununu oynamak için öncelikle emülatör seçimi yapmalı, ardından da emülatörü bilgisayarınıza kurmalısınız. Pubg Mobile’ın üretici şirketi olan Tencent’in resmi emülatörü olan Gaming Buddy en çok kullanılan programdır.

Windows işletim sistemlerinin hepsiyle uyumlu bir şekilde çalışan yazılımın boyutu sadece 9 MB’dır. Herhangi bir reklamı da içermeyen bu emülatörde HD, Full HD ve Ultra HD çözünürlükleri desteklemektedir. Her ne kadar emülatörün boyutu 9 MB olsa da emülatörü indirdikten sonra yine program üzerinden Pubg Mobile oyununu indirmelisiniz.

Windows İçin En İyi 15 Android Emülatörü

Program üzerinden oyunu oynamak oldukça kolaydır. Oyunu klavye ve mouse kullanarak dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Sadece oyunu oynamadan önce tuşları ayarlamanız yeterlidir.

Pubg Mobile benzer Battle Royale oyunlar
PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör

BlueStacks emülatörü de Gaming Buddy’den sonra en fazla kullanılan programdır. BlueStacks 4.250 emülatörünün boyutu 446 MB’dır. Bilgisayarınıza programı indirdikten sonra Pubg Mobile oyununu yazılım üzerinden indirebilirsiniz. Program üzerinden sadece Pubg Mobile oyununu değil, Android işletim sistemindeki diğer oyunları da oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır?

Bunu yapmak için öncelikle font indirmelisiniz. Arama motoruna Font yazdığınızda çıkan web sitelerinden font indirebileceğiniz gibi web sitemizden de Türkçe Font Arşivi bağlantısından font indirebilirsiniz. Fontlar genellikle .rar uzantısında paylaşılmaktadır. WinRaR programıyla font arşivini açın ve dosyaları Bilgisayarım/Yerel Disk C/Windows/Fonts dizinine kopyalayın. Değişikliğin gerçekleşebilmesi için emülatör açıksa kapatıp yeniden açmalısınız.

Kasmayan Android Emülatör & Emülatör Kasma Sorunu

Kendinize nick belirleyin ve belirlediğiniz nickinizi Emülatörde yer alan “Takma İsim Değiştir” alanından değiştirebilirsiniz.

Bu yöntem dışında kullanabileceğiniz çok kolay bir yöntem daha bulunmaktadır. İçeriğimizin devamında yer alan bağlantıya tıklayarak hazır olan nickleri direkt olarak kopyalayarak yapıştırabilir ve nickinizi değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır?

Bu adımları izleyerek PUBG Şekilli Nick yazma işlemini yapabilirsiniz:

  1. Nickfinder.com/fancy-text adresine gidin
  2. Cool text Generator sekmesine tıklayın
  3. Yazı alanına nick’inizi yazın ve aşağıdaki şekilli nicklerden birini seçin.
PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır?

İlgili bağlantıya gittikten sonra mevcut nickinizin yanına sembol ekleyerek de kendinize yeni nick oluşturabilirsiniz. Örneğin, Geveze nickini kullanıyorsanız, nickin yanına çeşitli semboller ekleyerek Şekilli Nick oluşturabilirsiniz.

Kendi nickinizi kendiniz yapmak isterseniz bu iki içeriğe de göz atmanızda fayda var:

Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri

Pubg Mobile tavsiye edilen sistem gereksinimlerini incelediğimizde ciddi bir donanım ihtiyacının olmadığını söyleyebiliriz. Diğer yandan içeriğimizin başında da Tencent Gaming Buddy emülatöründeki tavsiye edilen sistem gereksinimleri de oldukça düşüktür.

Tencent Gaming Buddy Emülatör Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz ve çift çekirdek AMD veya Intel işlemci
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT veya ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • Bellek: 4 GB
  • DirectX: 9

İşlemci ve RAM noktasında ciddi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymayan emülatörler, ekran kartı noktasında da fazla bir donanım özelliğine ihtiyaç duymamaktadır. HD 3600 ve GeForce 9600GT gibi ekran kartları en son olarak 2014 yılında üretilmiştir. Sıfır modeli olmayan bu ekran kartlarının muadilleri piyasada fazlaca bulunmaktadır.

Pubg Sistem Gereksinimleri Nedir, adlı içeriğimize ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“PUBG Mobile Şekilli Nick Emülatör ile Nasıl Yapılır? ✔️ 2023” üzerine 2 yorum

Yorum yapın