A’dan Z’ye Şekilli Harfler: Şekilli Harfler Alfabesi ✔️ 2023

Sosyal medya platformları, online oyunlar ya da WhatsApp gibi iletişim uygulamalarında şekilli harfler alfabesi kullanabilirsiniz. Sıradan harfler kullanmak yerine şekilli harfler sayesinde farklı bir yazı stili yakalarsınız. Kendinize özgü bir nick, durum ya da mesaj oluşturabilirsiniz.

Şekilli Harfler Alfabesi
Şekilli Harfler Alfabesi

Şekilli Harfler Nasıl Yazılır? 2022

Şekilli yazı yazma sıklıkla kullanılan bir yöntem değildir. Bu nedenle klavye, telefon ya da bilgisayarda herhangi bir şekilde şekilli klavyesi yoktur. Var olan şekilli harfler herkes tarafından kullanıldığı için istediğiniz farklılığı yaratmazlar.

A’dan Z’ye şekilli harfler için en uğrak yeriniz web olmalıdır. Şekilli harf listeleri sayesinde aradığınız harfleri bulabilir ve yazmak istediğiniz metni oluşturabilirsiniz. Masaüstünden ya da mobil cihazınızdan kullanmak istediğiniz harfleri kopyala yapıştır yaparak kendi metninizi oluşturabilirsiniz.

Şekilli harfler ile kendi farkınızı yaratabilirsiniz. Örneğin markalar kendine özgü yazı stilleri ile akılda kalıcılığı yakalamaktadır. Logolarda da aynı özellikler mevcuttur. Sizin de bir işletmeniz ya da bir web siteniz varsa özel bir tasarım, farklı bir yazı stili tercih edebilirsiniz. Bu yazı stilini renk, desen, gölgelendirmeler, emojiler gibi ögelerle destekleyerek özgün bir tarz yakalarsınız.

ilgini çekebilir: Şekilli Sayılar Nasıl Yazılır? Klavyede Şekilli Sayı Yazma

Şekilli Harf Yazma Uygulamaları 2022

Şekilli harfler oluşturmak sıklıkla kullandığınız bir işlemse telefon, tablet ya da bilgisayara uygulama indirebilirsiniz. Uygulama yoluyla istediğiniz yazı stilini kolaylıkla yakalarsınız.

Şekilli Yazma: Yazı Stilleri – Cool Fancy Texts

Bu uygulama içinde tüm şekilli harfler mevcuttur. Bu uygulama ile istediğiniz şekilde metni oluşturur ve kullanmak istediğiniz yere kopyalarsınız. İçindeki çok sayıda seçenek ve kullanışlı oluşu sayesinde sevilerek kullanılan bir uygulamadır. A’dan Z’ye şekilli harfler uygulamada sunulmaktadır.

Şekilli Nick Yazma – Şekilli Harflerle Yazı Yaz (Android APP)

Şekilli harfler, şekilli dekoratif harfler sunan bir uygulamadır. İnsanların sosyal medya platformlarında havalı nickler yapması için ideal bir uygulamadır. İçerisindeki yazı çeşidi fazlalığı sayesinde herkes hayal ettiği yazıya kavuşacaktır.

Şekilli Harf Yazma Web Siteleri

Şekilli harfler alfabesi için bakmanız gereken diğer adres ise web siteleridir. Şekilli harflerle yazı yazma seçeneği sunan çok sayıda site mevcuttur. Bunları deneyebilirsiniz:

sekilliharfler.com

Şekilli Harfler

Bu web sitesi üzerinden şekilli nick oluşturucu sunulmaktadır. Bu oluşturucu üzerinden istediğiniz yazıyı oluşturarak görüntüleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz gibi görünüyorsa metni kopyalayarak kullanabilirsiniz.

sekillinickyazma.club

Şekilli Harfler

Web sitesi üzerinde bir nick oluşturma motoru vardır. Burayı kullanarak istediğiniz metni yazın. Metin tüm şekilli yazı tiplerinde gösterilir ve seçim yapmanız kolaylaştırılır. Beğendiğiniz metni kopyalayarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şekilli harfler alfabesi ile deneme yapmaktan çok daha işlevseldir.

sekillinick.net

Şekilli Harfler

Şekilli nickler oluşturmak için bir araç sunan sitede metni yazarak tüm şekilli yazı tiplerindeki görünümünü görebilirsiniz. Metin hangi yazı tipinde daha şık duruyorsa seçiminizi yapabilirsiniz. İsteyenler için eğlenceli emojilerle metin oluşturma gibi özellikler mevcuttur.

Şekilli Harfler Alfabesi Listesi 2022

[̲̅A̲̅]  [̲̅B̲̅]  [̲̅C̲̅]  [̲̅D̲̅]  [̲̅E̲̅]  [̲̅F̲̅]  [̲̅G̲̅]  [̲̅Ğ̲̅]  [̲̅H̲̅]  [̲̅I̲̅]  [̲̅İ̲̅]  [̲̅J̲̅] [̲̅K̲̅]  [̲̅L̲̅]  [̲̅M̲̅]  [̲̅N̲̅]  [̲̅O̲̅]  [̲̅Ö̲̅]  [̲̅P̲̅]

Ꮧ  β  Ȼ  Ɗ  Ɛ  Բ  Ǥ  Ğ  Ħ  ł  Ꭵ  J  Ҡ  Լ  И  Ø  Ƥ   Ȓ  Ṩ  ʂ  Ҭ  Ȗ  ὗ Ѵ ҷ  Ƶ

⍲ ℬ  ල  Ḉ  Ɗ  ℰ  ℱ  ᘜ  ℋ  ł ĺ  Ĵ   Ƙ  Ꮭ   ᙏ   ℵ Ọ  Ṏ Ꭾ  ℛ  ຮ   ፐ  ນ  Ꮙ  Ꭹ

A B C  D E F G H I J K L M N O  P R S T U V Y Z

ƛ  Ɓ  Ƈ  Ɗ  Є  Ƒ  Ɠ  Ӈ  Ɩ  ʆ  Ƙ  Լ  ℳ  Ɲ  Ơ  Ƥ  Ʀ  Ƨ  Ƭ  Ʋ  Ɣ Ƴ  Ȥ

A̶  ̶B̶ ̶C̶ ̶D̶ ̶E̶ ̶F̶ ̶G̶ ̶Ğ̶ ̶H̶ ̶I̶ ̶İ̶ ̶J̶ ̶K̶ ̶L̶ ̶M̶ ̶N̶ ̶O̶ ̶Ö̶ ̶P̶ ̶R̶ ̶S̶ ̶Ş̶ ̶T̶ ̶U̶ ̶Ü̶ ̶V̶ ̶Y̶ ̶Z̶

̷A̷̷ ̷̷B̷̷ ̷̷C̷̷ ̷̷D̷̷ ̷̷E̷̷ ̷̷F̷̷ ̷̷G̷̷ ̷̷Ğ̷̷ ̷̷H̷̷ ̷̷I̷̷ ̷̷İ̷̷ ̷̷J̷̷ ̷̷K̷̷ ̷̷L̷̷ ̷̷M̷̷ ̷̷N̷̷ ̷̷O̷̷ ̷̷Ö̷̷ ̷̷P̷̷ ̷̷R̷̷ ̷̷S̷̷ ̷̷Ş̷̷ ̷̷T̷̷ ̷̷U̷̷ ̷̷Ü̷̷ ̷̷V̷̷ ̷̷Y̷̷ ̷Z

Ⓐ Ⓑ Ⓒ Ⓓ Ⓔ Ⓕ Ⓖ Ⓗ Ⓘ Ⓙ Ⓚ Ⓛ ⓂⓃ Ⓞ Ⓟ Ⓡ Ⓢ Ⓣ Ⓤ Ⓥ Ⓨ Ⓩ

₳ ฿ ₵ Ç Đ Ɇ ₣ ₲ Ⱨ ł̇ ł J ₭ Ⱡ ₥ ₦ Ø ₱ Ɽ ₴ ₮ Ʉ Ü V Ɏ Ⱬ

Şekilli Harfler Alfabesi Listesi 2022

A ß Ƈ Đ Є Ƒ Ǥ  ℋ Ɩ ℑ Ƙ Ł ℳ Ɲ Ѻ Ƥ Ʀ $  Ƭ Ʋ ℣ Υ Ζ

Ą Ɓ Ƈ Ɗ Ę Ƒ Ɠ Ḩ Į  ǰ Ƙ Ɫ ϻ Ɲ Ǫ Ƥ Ɍ Ş Ƭ Ų Ṽ Ƴ Ȥ

ᗩ ᗷ ᑕ ᗪ ᗴ ᖴ G ᕼ I İ ᒎ K ᒪ ᗰᑎ ᗝ ᑭ ᖇ ᔕ 丅 ᑌ ᐯ Ƴᘔ

Λ Ϧ ㄈ Ð Ɛ F Ɠ н ı フ Қ Ł ௱ Л Øþ 尺 らЦ ü Ɣ Ϥ Ẕ

ค ც ८ ძ  ૯ Բ ૭ Һ ɿ ʆ қ Ն ɱ Ո ૦ ƿ Ր ς ੮ υ ౮ ע Ȥ

ム 乃 ζ Ð 乇 キ Ǥ ん ノ フズレᄊ刀 Ծ ア 尺丂 イЦ リ乙

̷a̷̷ ̷̷b̷̷ ̷̷c̷̷ ̷̷d̷̷ ̷̷e̷̷ ̷̷f̷̷ ̷̷g̷̷ ̷̷ğ̷̷ ̷̷h̷̷ ̷̷ı̷̷ ̷̷j̷̷ ̷̷k̷̷ ̷̷l̷̷ ̷̷m̷̷ ̷̷n̷̷ ̷̷o̷̷ ̷̷ö̷̷ ̷̷p̷̷ ̷̷r̷̷ ̷̷s̷̷ ̷̷ş̷̷ ̷̷t̷̷ ̷̷u̷̷ ̷̷ü̷̷ ̷̷v̷̷ ̷̷y̷̷ ̷z

α Ⴆ ƈ ԃ ҽ ϝ ɠ ԋ ι ʝ ƙ ʅ ɱ ɳ σ ρ ϙ ɾ ʂ ƚ υ ʋ ɯ x ყ ȥ

abcd efghijkmnoöprs ş tuvyz

q ɔ p ǝ ɟ ƃ ɥ ! ɾ ʞ ן ɯ u o d ɹ s ʇ n ʌ ʍ x ʎ z

ᵃ ᵇ ᶜ ᵈ ᵉ ᶠ ᵍ ʰ ᶤ ʲ ᵏ ˡ ᵐ ᶰ ᵒ ᵖ ʳ ˢ ᵗ ᵘ ᵛ ʸ ᶻ

A dan Z ye şekilli harfler alfabesi hangi alanlarda kullanılır?

A dan Z ye şekilli harfleri istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Genellikle oyun nicklerinde ve sosyal medya isim ve biyografi alanlarında kullanılan şekilli harfler alfabesi webdeyazilim.com farkı ile size sunuluyor. Buradaki şekilli harfleri kopyalayarak istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Süslü harf kopyala | Şekilli harfler ve semboller

Süslü harfleri kopyalamak oldukça kolaydır. Kopyalanan şekilli harfler ve semboller, pek çok alanda desteklenmektedir. Bu içerikteki harf ve semboller eğer sizde görünüyor ise kopyalayıp yapıştırdığınız yerde de görünebiliyor olmalıdır. Eski cihazlarda bası harfler görünmeyebilir.

şekilli harfler alfabesi

Yukarıdaki gibi pek çok şekilli harf alfabesi ile oluşturulmuş font bulunur. Bu fontlar online araçlara yüklenmiş ve bu araçlar ile istediğiniz metne şekilli harf uygulayabiliyorsunuz. webdeyazilim öbeği için yukarıda birkaç örnek görüyorsunuz.

şekilli harfler alfabesi

Pek çok öbek için bu şekilde şekilli harfleri kullanabilirsiniz. Bu araçlardan bir tanesi de https://fsymbols.com/letters/ olarak biliniyor. Bu siteye giderek istediğiniz bir ifadeyi şekilli harflerle yazabilirsiniz.

𝓌ℯ𝒷𝒹ℯ𝓎𝒶𝓏𝒾𝓁𝒾𝓂

Yorum yapın