Haber, Teknoloji

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 4 serisinin son üyesi Golf Edition tanıtıldı. Akıllı saat, Samsung’un en yeni One UI ara yüzüne sahip. Yeni ekran görünümüyle serideki diğer modellerden ayrılıyor. İşte, Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition akıllı saatin özellikleri.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition Özellikleri ve Fiyatı

Galaxy Watch 4 serisinin son üyesi, şimdilik şirketin iç pazarında piyasaya sürüldü. Smart Caddy uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelen akıllı saat, golf tutkunlarını sevindirecek bir özelliğe sahip. Atış mesafesi ve diğer bazı performans ölçümlerini yapan ve görüntüleyen Smart Caddy uygulamasına sahip. Samsung tarafından geliştirilen Caddy uygulaması, dünya çapında 40.000 popüler golf sahasının mesafe ve atış geçmişini sunuyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy Watch 4 Serisi, iPhone Modelleriyle Uyumlu Olmayacak

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition, adından da belli olduğu üzere tam bir golf saati. Akıllı saatte golf özellikleri dışında kalan özellikler, 4 Ağustos’ta piyasaya sürülen Galaxy Watch 4 ile neredeyse aynı. Akıllı saatin gümüş renkli modeli 40 mm ekranla, siyah renkli modeli ise 44 mm ekranla geliyor.

Şu an için küresel pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı belli değil. Hindistan Rupisinde fiyatlar açıklandığı için biz Türk Lirasına göre fiyatlarını açıklayacağız. Gümüş saatin fiyatı 2.170 lira, Siyah saatin fiyatı ise 2.400 lira.

Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic gibi, yeni Golf versiyonu da Samsung’un en yeni One UI Watch özel dış görünümüyle birlikte geliyor. Cihaz, 1.5 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip Exynos W920 işlemciden güç alıyor. 40 mm modeli 450×450 piksel çözünürlüğe sahip 1.2 inç AMOLED ekrana sahip. 44 mm’lik model, 1.4 inçlik aynı ekrana sahip.

Kalp atış hızı, kandaki oksijen doygunluk seviyesi, optik kalp atış hızı sensörü, elektrikli kalp atış hızı sensörü ve biyoelektrik empedans analizi sensörüne sahip. Ayrıca uyku analizi, stres seviyesi ve daha birçok sağlık özelliğini bir arada sunuyor. Bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth v4.2, NFC, GPS/ Glonass ve Wi-Fi bulunuyor. 472 mAh pille gelen akıllı saatin ağırlığı 63 gramdır.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.