Haber

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Görüntüleri Sızdırıldı

Bundan sadece iki hafta önce Amazon, Samsung Galaxy Watch 4’ü yanlışlıkla listelemeye başlamış ve o günden itibaren ürünle ilgili yeni bilgiler gelmişti. Tanıtım videolarından sonra şimdi de ürünün ilk ve canlı görüntüleri sızdırıldı. İşte, detaylar…

11 Ağustos tarihinde Unpacked 2021 etkinliğinde gelecek olan Samsung Galaxy Watch 4 Classic’in canlı görüntüleri 91Mobiles tarafından sızdırıldı. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olduğu böylelikle teyit edildi.

11 Ağustos’taki etkinlikte tanıtılacak diğer ürünler; Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Watch 4 ile Classic modeli ve Galaxy Buds 2 olacak.

Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatin daha önce da bazı görselleri sızdırılmış ve bu görüntülerden yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu görülmüştü. Ayrıca bünyesinde döndürülebilir bir çerçeve taşıyor. Samsung ile Google’ın işletim sisteminde ortak olması ve her zamankinden daha güçlü donanımı ile akıllı saatin, Apple Watch serisinin en büyük rakibi olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classis, Türkiye’de de satılacak. Ancak henüz Türkiye fiyatları ve çıkış tarihleri belli değil.

11 Ağustos’ta resmi tanıtımda görücüye çıkmaya hazırlanan ürünlerin satış fiyatları belli…

Dikey katlanabilir Galaxy Z Flip 3’ün 8 renk seçeneği ile geleceği söyleniyor. 128 GB fiyatı 1.179 Euro, 256 GB fiyatı ise 1.241 Euro olacak.

Galaxy Z Fold 3’ün 3 farklı renk seçeneği olacak. 256 GB versiyonu 2.024 Euro, 512 GB fiyatı ise 2.150 Euro olacak. Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın fiyatı 181 Euro ve 4 renk seçeneği sunuyor.

Samsung Galaxy Watch 4’ün fiyatı 310 ila 385 Euro arasında değişiyor ve 3 farklı rengi mevcut.

Galaxy Watch 4 Classis ise siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip. Fiyatı 434 ila 507 Euro arasında olacak.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.