Başlangıç Haber Samsung Galaxy S22 Serisinin Ekran Detayları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S22 Serisinin Ekran Detayları Ortaya Çıktı

0

Samsung Galaxy S22 serisinin ekran koruyucu kılıflarının görselleri sızdırıldı. Böylece, akıllı telefonların ekran boyutları ortaya çıkmış oldu. Ekran tasarımına dair ipuçları ile birlikte Galaxy S22 serisinden son detaylar haberimizin devamında!

Samsung Galaxy S22 Serisi Ekran Detayları

Cihazların ekran koruyucu kılıfları sızdırıldı ve böylece her modelin ekran tasarımına dair ipuçları gözler önüne serildi. Kılıf modellerine bakılırsa, Galaxy S22 serisindeki telefonlar ince çerçeveli olacak. Peki, başka hangi detaylar ortaya çıktı?

Samsung Galaxy S22 serisinin lansmanı yaklaşıyor. Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisi hakkında şu an için pek bir şey bilinmiyor. Serideki üç akıllı telefonun ekran koruyucularının görselleri Twitter’da paylaşıldı. Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinin ekran tasarımı şekillenmeye başladı.

Tahminlere göre, Galaxy S22 Ultra’nın köşeli kenarlara, diğer iki modelinse kavisli ve daha yuvarlak kenarlara sahip olması bekleniyor. Üç modelin ekran koruyucusu da cihazların ön yüzünde selfie kamerası için bir delikli yuvanın olduğunu gösteriyor. Hatta Ultra modeli su damlası çentikli ekranla gelebilir. Koruyucu kılıflar, cihazların son derece ince çerçevelerle geleceğini ve üçünün de boyut olarak birbirinden farklı olduğunu gösteriyor.

İlgili İçerik: Samsung Galaxy S22 Serisinin Tasarım Detayları Sızdırıldı

Bu ayın başlarında LetsGoDigital tarafından sızdırılan bazı bilgiler vardı. Buna göre, yeni serinin tasarımı Galaxy S21 serisine benzeyecek. Ancak, Galaxy S22 serisi bir önceki seriye göre daha düz panellerle donatılacak. Samsung Galaxy S22 Ultra tasarımı Galaxy Note serisine benzeyecek.

Paylaşılan son detaylar da ekran boyutlarıyla ilgili oldu. Galaxy S22’nin 6.06 inç Full HD+ ekrana ve Galaxy S22 Plus’ın 6.55 inçlik bir ekrana sahip olacağı duyuruldu. Buna göre, her iki akıllı telefonun ekranı da 19.5:9 en boy oranına ve 120Hz yenileme hızına sahip olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!